Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry 🙂

Matylda, jak widzisz: nie zaspałam 🙃 🙃 dziecko to fajny budzik, tak w ogóle...
już po śniadaniu, pranie powieszone, tasia spakowana, nic tylko wychodzić na ten ziąb i ciemnicę 🤢 🤪


miłego dnia 😘




mojemu suwaczkowi coś się popierdoliło 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia - powodzenia w pracy
Wiola -a Ty z kim Laurkę zostawiasz? Też żłobek?
Ciekawe jak u Kasi i Liwci
Ola - do bankructwa mnie doprowadzisz 😁 😁 😜 😘
Ja nie chce wracac do pracy! chciałam zajść w drugą ciąże ale co potem za półtora roku, problem powróci? albo może ja założę jakąś działalność....
jestem w kropce...
Ola - kiedy zaczynasz tworzyć rodzeństwo dla Lenki? Czy ktoś jeszcze planuje teraz drugiego bejbika?
dziś będę ostro sprzątać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Kasia wpadnij tu w nocy będę czekać na relację i wrażenia
a suwak faktycznie kłamie 😁

Moje dziecko jest chore 😞 i nie wiem czy z nią jechać do lekarz czy nie bo ostatnio jak tak było to jak ją osłuchiwali to było czysto
nie wiem boję się z nią tak będzie cały czas
Nikolina jak będziesz to napisz jak ten inhalator działa i co się z nim robi bo moje dziecko się podduszało w nocy, myślałam że umrę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Matylda podduszała się bo taki katar ma?? 🤔

Magda nie wiem
w sumie jakies dwa mce temu jak była chora to miała zatkany nos a to było oczywiste że ma problemy z oddychaniem
a teraz jest odwrotnie bo ma gile do pasa cały czas ale tez jej coś tam w nosie furczy
ewidentnie chciała spać ale nie mogła oddychać ona nie płakała ona się darła, po czym nie mogła złapać oddechu i tak w kółko - w ogóle to chciała smoka ale jak go sama sobie wkładała do buzi to zaraz był ryk ( wiem ze kiedys pisałyście że takie małe dzieci nie oddychają buzią czy coś takiego) ale ona właśnie chyba oddychała buzią bo jak sobie włożyła smoka to nie mogła i tak w kółko błędne koło bo spać niby jej się chciało a ze smokiem nie mogła i bez smoka też
zaczęłam robić jakieś cuda i dziwy i podawać jej jakieś pierdoły i po dwóch godzinach krzyku zasnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Matylda podduszała się bo taki katar ma?? 🤔

Magda nie wiem
w sumie jakies dwa mce temu jak była chora to miała zatkany nos a to było oczywiste że ma problemy z oddychaniem
a teraz jest odwrotnie bo ma gile do pasa cały czas ale tez jej coś tam w nosie furczy
ewidentnie chciała spać ale nie mogła oddychać ona nie płakała ona się darła, po czym nie mogła złapać oddechu i tak w kółko - w ogóle to chciała smoka ale jak go sama sobie wkładała do buzi to zaraz był ryk ( wiem ze kiedys pisałyście że takie małe dzieci nie oddychają buzią czy coś takiego) ale ona właśnie chyba oddychała buzią bo jak sobie włożyła smoka to nie mogła i tak w kółko błędne koło bo spać niby jej się chciało a ze smokiem nie mogła i bez smoka też
zaczęłam robić jakieś cuda i dziwy i podawać jej jakieś pierdoły i po dwóch godzinach krzyku zasnęła

Idź z nia do lekarza....... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda, wiem o czym mówisz tez mój kiedys podobnie się zachowywał. Ale on śpi na brzuszku tylko więc mu to spływało bardzo szybko i sie nie męczył tak.

Dobry!

Ja sie ogarniam bo, idziemy z Joszką na szczepienie itd.
dobrych wiadomości to takie, ze but Anielki sie znalazł 🙂 Dzieki Bogu! Juz mysłałam,że 200 zł pooooooszło! P. chciał iść z nia i kupowac znowu 😲 No ale wszystko sie dobrze skończyło

Myć podłoge ie będę , bo Józek juz przetarł w całym mieszkaniu pajacem i sobą!

Trzymam mocno Kasiu, za Ciebie kciuki!
Ojej moje ani jedno ani drugie nie miało ospy.
A teraz ide poprasować troszke. I czas się zbierac 🙂 Ciekawe jaką ma mój wage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaraz zadzwonie bo tam we wtorki tłumy sa bo ona tylko we wtorki i czwartki jest a we wtorki jeszcze szczepienia
pojade po południu jak troche sie przeludni bo jeszcze bardziej ja załatwie przy tych chorych dzieciakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo losie.. co za noc. chyba przedawkowałam wczoraj tabcin bo tak mnie koszmarnie głowa boli, jak wstaje to dostaje takiego ciśnienia jakby miało mi rozsadzić od środka. 🥴 🥴 ide w końcu do lekarza 🤨 🤨

Matylda inhalator składa się z maseczki ze zbiorniczkiem do którego nalewasz lek lub sól fizjologiczną (albo i to i to). Ta maseczka za pomocą gumowego wężyka połączona jest z "główną maszynerią" tzn mechanicznym pudełkiem, które wydmuchuje w ta rurke powietrze. W efekcie z maseczki leci dziecku w nos i buzie rozpylony lek, który odblokowuje oskrzela. Mój Mały dostał ostatnio takiego ataku kaslzu suchego, że normalnie co 2-3 minuty charczał i nie mógł nic odkaszlnąć a po inhalacji (notabene lekiem dla astmatyków) przeszło jak ręką odjął. Ale leki to osobna bajka, na własną ręke można robic z soli fizjologicznej i alergikom pomaga bardzo.
Tu masz taki pierwszy z brzegu http://allegro.pl/philips-respironics-inspiration-elite-mt50-promo-i1911450967.html , http://allegro.pl/mega-promocja-cichy-i-wydajny-inhalator-a100-i1912005005.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Nikolina o takie wyjaśnienie mi chodziło bo ja nie wiedziałam o co z tym chodzi
kurde drogie to
ale uważasz że warto ??????????
mi chyba 4ch lekarzy mówiło że w naszej sytuacji lepiej to zakupić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja też nie skomentuję wczorajszej sytuacji 🤢 ale rzeczywiscie nieciekawie tu się robi 😮
Kasia trzymam kciuki za Ciebie w pracy i za Witolda 🙂
u mnie Wojtus ma katarek, wczoraj kupilam masc majerankowa i smaruje mu pod noskiem.. ale bidaczek meczy sie, ciezko mu sie oddycha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dzieki Nikolina o takie wyjaśnienie mi chodziło bo ja nie wiedziałam o co z tym chodzi
kurde drogie to
ale uważasz że warto ??????????
mi chyba 4ch lekarzy mówiło że w naszej sytuacji lepiej to zakupić 😮


no ja to błogosławie ten inhalator, jak Julka w okresie pylenia jest zakasłana to robimy tak ze 2 inhalacje dziennie i nawet do lekarza się już nie fatyguje z nią. Zresztą jej kaszle, suche, mokre, duszące czy jakie tam mogą jeszcze być to mam już w małym paluszku. 😉
z Szymkiem jak w szpitalu byłam na zapalenie płuc to też inhalacje, inhalacje, inhalacje.
Tylko leki drogie strasznie, ale jak bedziecie mieć testy za sobą, albo chociaż ugadasz z lekarzem dobrze to ci bedzie pisał na recepte z literką P i wtedy są za grosze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
dzieki Nikolina o takie wyjaśnienie mi chodziło bo ja nie wiedziałam o co z tym chodzi
kurde drogie to
ale uważasz że warto ??????????
mi chyba 4ch lekarzy mówiło że w naszej sytuacji lepiej to zakupić 😮


no ja to błogosławie ten inhalator, jak Julka w okresie pylenia jest zakasłana to robimy tak ze 2 inhalacje dziennie i nawet do lekarza się już nie fatyguje z nią. Zresztą jej kaszle, suche, mokre, duszące czy jakie tam mogą jeszcze być to mam już w małym paluszku. 😉
z Szymkiem jak w szpitalu byłam na zapalenie płuc to też inhalacje, inhalacje, inhalacje.
Tylko leki drogie strasznie, ale jak bedziecie mieć testy za sobą, albo chociaż ugadasz z lekarzem dobrze to ci bedzie pisał na recepte z literką P i wtedy są za grosze 😉

tia tylko mnie to przeraża wszystko
Kiedy Julce robiliście testy ????????
w ogóle to przez tą infekcję ma taki policzek że strach patrzeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
dzieki Nikolina o takie wyjaśnienie mi chodziło bo ja nie wiedziałam o co z tym chodzi
kurde drogie to
ale uważasz że warto ??????????
mi chyba 4ch lekarzy mówiło że w naszej sytuacji lepiej to zakupić 😮


no ja to błogosławie ten inhalator, jak Julka w okresie pylenia jest zakasłana to robimy tak ze 2 inhalacje dziennie i nawet do lekarza się już nie fatyguje z nią. Zresztą jej kaszle, suche, mokre, duszące czy jakie tam mogą jeszcze być to mam już w małym paluszku. 😉
z Szymkiem jak w szpitalu byłam na zapalenie płuc to też inhalacje, inhalacje, inhalacje.
Tylko leki drogie strasznie, ale jak bedziecie mieć testy za sobą, albo chociaż ugadasz z lekarzem dobrze to ci bedzie pisał na recepte z literką P i wtedy są za grosze 😉

tia tylko mnie to przeraża wszystko
Kiedy Julce robiliście testy ????????
w ogóle to przez tą infekcję ma taki policzek że strach patrzeć 😞

oo testy późno, 3 i pół roku miała. co do Szymka to jeszcze nie wiem czy mu robić te z krwi , czy poczekać i później te skórne. Okaże się w praniu pewnie, zobaczyny jak mu to bedzie doskwierac. Jula skórnej nie ma w ogóle, ani zadnych katarów, tylko kaszle. A mały chust wie, niby buzi nie ma idealnej ale tez nie ma tragedii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...