Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam 🙂

widze ze rozmowa o psach od rana 🙂

my wlasnie obejrzalysmy program o trpojaczkach i tak jakos poczulam, ze chcialabym miec jeszcze jedno...... 🙂 🙂 🙂 hmmm, to ciekawe, bo jeszcze 2 miesiace temu dawalam sobie jakies 3 lata a potem to i tak z rozsadku ☺️

moje dziecie szaleje od rana 🙂
a to moja dziecina kilak minut tem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nela cud malina a raczej cud czekoladka 😉
Angela psina super - leży jak królowa 😁
Nikolina ja tez uważam ze kolczatka to żadna krzywda jak pies nauczony a same korzyści z tego
Ja to bym kiedyś chciała mieś więcej psów niż dzieci a bokserów takich prawdziwych , to będę miała z 10 - ale to jak wrócę na wieś na emeryturę ( jeśli w ogóle jakąś będę miała 😉
dla Leny bym chciała jakiegoś takiego małego KTOSIA albo labradora ale nierealne 😞 😞 😞 😞
i tak sobie myślę o tym wybieganiu i dochodzę do wniosku ze nie każdy pies musi się wybiegać, są rasy które kompletnie tego nie potrzebują - boksero ponoć wystarczy godzinna dziennie i tyle dostaje a zimą to nawet nie wskazane bo on w ogóle siersci nie ma i takie delikatne z niego stworzenie
ale zechlał już chyba wszystko co mógł i na podwórzu i w lesie i na polu zawsze se coś znajdzie
co zjada w lesie to WAM nie napiszę bo pora obiadu się zbliża a raz wpierdzielił rękawiczkę gumową bo myślał że mu ją zabiorę i "wydalił" ją dwa di później na podwórzu w ciemnościach i deszcz wtedy padał ale zobaczyłam ze coś się tak dziwnie szkli - z ciekawości poszłam po latarkę , patrzę a tam rękawiczka
no raz też zeżarł nawóz do kwiatków to niestety wylądował na ostrym dyżurze z kroplówką , a jeszcze wtedy P. dał mi piwo i wychlał całe a młody był - zawieźliśmy go do weterynarki i mówię o tym piwie bo głupa rżnąć nie będę a ona na to że to DOBRZE 😮
ale zmieniłam już weterynarza bo mnie baba wkurwiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kocham wszystkich psów ☺️
kundle lubię ale tylko te małe albo duże ale "wyuczone"
z rasowych KOCHAM wszystkie - one są tak "dopracowane" że wszystkie proporcje mają idealne każdy pies rasowy z "wyglądu" jest piękny a jeszcze jak dobrze "ułożony" to już w ogóle
ale nie cierpię dalmatyńczyków - mam do nich uraz - Boże jakie to głupie stworzenia
szkoda że ludzie tworząc rasy nie programują tym zwierzętom jeszcze mózgu
jeju co ja jeszcze miałam napisać
nie wiem co Magda na to ale pekińczyki to są tak wredne ze szok - nawet wredniejsze od mojego P. 😁 ale kocham to ludzkie spojrzenie ☺️
aa wiecie że LEONOWI wyszło OKO 😮
Boże ostatnio liczyliśmy z P. i ten pies kosztował nas więcej niż dziecko ☺️
i na koniec dodam że kotów nie cierpię, nienawidzę i w ogóle to bym je wszystkie .......................... 😉
to tyle idę działać bo smarkata zaraz wstanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Marta sliczne zdjecie w awatarze Majca juz w chodziku 🙂 widze ze tak jak i ja nie powiedzialas NIE chodzikowi 🙂

rzadko w nim przebywa i na razie chodzi do tyłu 😜

muszę się chyba zaopatrzyć już w nawilżacz powietrza, grzejemy co prawda centralnym, ale
Maja ciągle świszcze suchym noskiem, najgorzej w nocy, kiedy temp. spada i piec się włącza. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Marta sliczne zdjecie w awatarze Majca juz w chodziku 🙂 widze ze tak jak i ja nie powiedzialas NIE chodzikowi 🙂

rzadko w nim przebywa i na razie chodzi do tyłu 😜

muszę się chyba zaopatrzyć już w nawilżacz powietrza, grzejemy co prawda centralnym, ale
Maja ciągle świszcze suchym noskiem, najgorzej w nocy, kiedy temp. spada i piec się włącza. 🤨

ja kupilam w biedronce taki do powieszenia na kaloryfer 🙂
takie sa poczatki chodzenia w chodziku najpierw do tylu potem jakos na boki a jak juz bedzie szalec to wtedy trzeba uwazac na wszystko 🙂
Fabian juz w nim ucieka a jak krzycze gdzie on jest?? to piszy i gna do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ja tez nie cierpie kotow 😠
A co do pieskow podobaly mi sie zawsze tylko rasowe ale ta moja to jakis odpad heehee glupie to takie i z mozgiem szczeniaka caly czas 😮 🤪


mnie trzęsie na widok kota, który łazi po stole kuchennym, albo blacie 🤢
miałam kiedyś taką koleżankę, miała takiego kota maćka.. będąc u niej na kawie
(za którą podziękowałam) widziałam jak robi sobie kanapki z kłakami tego sierściucha
zdmuchując je z kanapki. Uhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ja tez nie cierpie kotow 😠
A co do pieskow podobaly mi sie zawsze tylko rasowe ale ta moja to jakis odpad heehee glupie to takie i z mozgiem szczeniaka caly czas 😮 🤪

Angela to seter? Bo nie mam pewności 😮 Wygląda jak cocker spaniel 🤨

cocer spaniel angielski 🙂
a glupie to takie i nie wylatane ile by nie biegala wiecznie ciagnie smycz!
wiec nas spacer wyglada tak ze ja biegne za psem 😮 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Ja tez nie cierpie kotow 😠
A co do pieskow podobaly mi sie zawsze tylko rasowe ale ta moja to jakis odpad heehee glupie to takie i z mozgiem szczeniaka caly czas 😮 🤪


mnie trzęsie na widok kota, który łazi po stole kuchennym, albo blacie 🤢
miałam kiedyś taką koleżankę, miała takiego kota maćka.. będąc u niej na kawie
(za którą podziękowałam) widziałam jak robi sobie kanapki z kłakami tego sierściucha
zdmuchując je z kanapki. Uhh

ja to sie jerze jak te koty jak widze je albo jak jestem gdzies u kogos a on lazi i lasi sie do nogi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
ok, dzieck spi, musze teraz doprowadzic podlogi do porzadku, ja to nie wiem, codziennie zamiatam, codziennie myje podloge a i tak Nela ma pod koniec dnia zawsze brudne rajstopy, skad ten kurz sie bierze?? 🤢

to wasze chociaż pełzają i sie przemieszczają a moja tylko położona /posadzona tłucze tymi nogami a i tak skarpety zawsze brudne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja umieram hej wogóle
dostałam okresu i jestem nie do życia dziś chyba się skuszę jak nigdy na przeciwbólowy kurde boli jak dawno dawno 😞
od dziś już jestem na tabletkach swoich anty i całej reszcie hormonów witamin i specyfików na moją chorobę ech.... 🥴
o pieskach się nie wypowiem bo żle sie czuje napisze coś nie tak i znów zamieszanie się zacznie
nagrałam wczoraj jak moje dziecko gada ale nie mam kabla i nie moge zgrać 😠 mam tylko dzwięk ale i tak nie umiem tego tu pokazać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
a ja umieram hej wogóle
dostałam okresu i jestem nie do życia dziś chyba się skuszę jak nigdy na przeciwbólowy kurde boli jak dawno dawno 😞
od dziś już jestem na tabletkach swoich anty i całej reszcie hormonów witamin i specyfików na moją chorobę ech.... 🥴
o pieskach się nie wypowiem bo żle sie czuje napisze coś nie tak i znów zamieszanie się zacznie
nagrałam wczoraj jak moje dziecko gada ale nie mam kabla i nie moge zgrać 😠 mam tylko dzwięk ale i tak nie umiem tego tu pokazać 🤢

biedna 🥴wspolczuje w bolu chodz pamietam go tylko sprzed ciazy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewela współczuję mnie nawet teraz cycki przed okresem nie bolą - nawet nie wiem kiedy mam- zawsze niespodzianka a kiedyś bolały cyce 4 dni przed a tak z 5 godzin przed to juz nie chodziłąm tylko leżałam albo klęczałam 😮
teraz nic nie czuję jest super tylko że pierwsze dwa dni leje się jak z wiadra a no i trwa 5-6 dni a nie jak kiedyś 11-13 😮
o psach sie wypowiadaj co ci szkodzi nikt cię nie zlinczuje a na pewno nie ja 😉
i szukaj KABLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...