Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia - ja napiszę że jesteś nie tylko the best mother ale the best mother of the world i bardzo się cieszę że doszłaś do tego co Witusiowi dolega. I jestem myślami z Tobą każdego dnia, mówiłam że będzie dobrze i widzisz - miałam rację.. Najważniejsze że się poukładało i jestem z Ciebie dumna ooo ☺️ 😘

Przyszedłam ale idem na tap madl 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelina to Dawidek zaczyna Ci ząbkować?


Gosia ja juz nic nie wiem ssa ciągle palucha daje masować sobie wargii wkłada wszystko do buzi gryzaki i nawet moje palce i gryzie nic nie czuje i nie wiedzę ale może ślepa jestem pozatym ślini się jak ślimak normalnie leci mu z buźki a wczoraj bidulka zerwał mi sie w nocy i płakał i płakał godzine go usypiałam nosząc na rękach jak nigdy nie mogłam go położyć bo wył i wył i szukam powodu tego poprostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ewelina to Dawidek zaczyna Ci ząbkować?


Gosia ja juz nic nie wiem ssa ciągle palucha daje masować sobie wargii wkłada wszystko do buzi gryzaki i nawet moje palce i gryzie nic nie czuje i nie wiedzę ale może ślepa jestem pozatym ślini się jak ślimak normalnie leci mu z buźki a wczoraj bidulka zerwał mi sie w nocy i płakał i płakał godzine go usypiałam nosząc na rękach jak nigdy nie mogłam go położyć bo wył i wył i szukam powodu tego poprostu

mozliwe ze moze sie zaczac zabkowanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
przepraszam nie che nikogo urazić ale co oni widzą w tej michalinie?? 😮

chyba to ze byla kiedys facetem 🤢

nie opbrażcie się ale ja ma maxa widzę faceta i dla mnie może być sobie kobitką jak tak czuje ale troszkę mnie mdli jak ją tak wywyższają że piękna i wogóle kurwa piękna to jest dorota albo oliwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
przepraszam nie che nikogo urazić ale co oni widzą w tej michalinie?? 😮

chyba to ze byla kiedys facetem 🤢

nie opbrażcie się ale ja ma maxa widzę faceta i dla mnie może być sobie kobitką jak tak czuje ale troszkę mnie mdli jak ją tak wywyższają że piękna i wogóle kurwa piękna to jest dorota albo oliwia

a dlaczego miałybyśmy się obrazić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
przepraszam nie chce nikogo urazić ale co oni widzą w tej michalinie?? 😮

nie mam bladego pojęcia, chyba boją się publicznego linczu za wywalenie jej - zaraz by ich posądzili o dyskryminację, nie wiesz jak to jest?

mam takie samo wrażenie bo ja nie widzę w niej nic interesującego no chyba że modelka ma być jak kupa gówna 🤢
chodz moja Paulina pokazywałam wam też taka jest ślamazarna osobiście i niedojeb ale modelka z niej fajna wiec już nie wiem no ale michalina no fujjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...