Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia wiem cos o tym moja Vanesska jest MEGA absorbujacym dzieckiem 4 minuty gdzie sama sie bawi to jest max! i jestem tez wykończona , jak gotuje obiad to kłade ja na kocyk z kocyka w fotel z fotela na rece i tak w kółko robię cos więcej jak Daniel jest bo tak to nic przy niej nie można zrobić 😞 i powiem Ci ze jestem po prostu zmęczona... non stop wycie w dzień wycie w nocy wycie (czy zęby wątpie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda - 🥴 BYE! 😜 I tak szybko do nas wrócisz 😜

Znajdźcie siebie - u mnie same dresy i zadyma 😁


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/535/30525726893751980229226.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5636/30525726893751980229226.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Asia wiem cos o tym moja Vanesska jest MEGA absorbujacym dzieckiem 4 minuty gdzie sama sie bawi to jest max! i jestem tez wykończona , jak gotuje obiad to kłade ja na kocyk z kocyka w fotel z fotela na rece i tak w kółko robię cos więcej jak Daniel jest bo tak to nic przy niej nie można zrobić 😞 i powiem Ci ze jestem po prostu zmęczona... non stop wycie w dzień wycie w nocy wycie (czy zęby wątpie)

u mnie dokładnie to samo jest.. jest strasznie absorbujący i żywy..nie usiedzi w miejscu chwili, pampersa nie da sobie zmienic..czasami jak mu dam nowa zabawke, czyt.paczka chusteczek to sie chwile zajmie, ale za chwile musze wziac go na rece, potem chce na ziemie i tak w kolko 🙂 mam nadzieje, ze te nasze diabelki beda troche grzeczniejsze jak beda starsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Chyba najfajniej (biorąc pod uwagę tą mapę ) ma Nina 😜

hiehie ja tez z warmińsko-mazurskiego jestem 😉

to też nie najgorzej 😁
Do mnie nikt nie będzie chciał przyjechać 😁
A Ewelina A. - Wiesz coś na temat mafii u Ciebie? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Asia wiem cos o tym moja Vanesska jest MEGA absorbujacym dzieckiem 4 minuty gdzie sama sie bawi to jest max! i jestem tez wykończona , jak gotuje obiad to kłade ja na kocyk z kocyka w fotel z fotela na rece i tak w kółko robię cos więcej jak Daniel jest bo tak to nic przy niej nie można zrobić 😞 i powiem Ci ze jestem po prostu zmęczona... non stop wycie w dzień wycie w nocy wycie (czy zęby wątpie)

u mnie dokładnie to samo jest.. jest strasznie absorbujący i żywy..nie usiedzi w miejscu chwili, pampersa nie da sobie zmienic..czasami jak mu dam nowa zabawke, czyt.paczka chusteczek to sie chwile zajmie, ale za chwile musze wziac go na rece, potem chce na ziemie i tak w kolko 🙂 mam nadzieje, ze te nasze diabelki beda troche grzeczniejsze jak beda starsze 🙂


nie będą raczej... wiesz co ja to czasem juz krzycze bo nie mam siły. i z jedenj strony ciesze sie ze taka jest bo takie dzieci szybciej sie rozwijają itp. ale z 2 to jest orkaaaa
Byłam niania i dokładnie takim dzieckiem sie zajmowałam rece do kolan urobiłam ale wiesz co ze on ma 4 latka a rowojem co najmniej 6latka dlatego sa tego pozytywne strony. Wiesz takie bąble chca wszejdzie dojść wszystko zobaczyc wiec przez to uczą sie wiecej a mojej znajomej Maja ciagle tylko siedziała i taka grzeczniutka( aż jej zazdrościłam) a była dokładnie z wieku tego moejgo podopiecznego to Ci powiem ze róznica w rozwoju była ogromna .
O takie pocieszenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mi się zdaje, że ten mój potworek jest podobny do Waszych 😜
Jak nie na rękach, to w kojcu, max 5 minut, jak nie w kojcu to w chodziku, max 5 minut
i tak w kółko.. a właśnie jak przychodzi pora robienia obiadu, czy porządków, to takie cuda
muszę jej dawać do ręki, żeby zajęła się choć na chwilę.

powiedzcie mi.. jakie obowiązki przy maluchach mają Wasi mężczyźni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Chyba najfajniej (biorąc pod uwagę tą mapę ) ma Nina 😜

hiehie ja tez z warmińsko-mazurskiego jestem 😉

to też nie najgorzej 😁
Do mnie nikt nie będzie chciał przyjechać 😁
A Ewelina A. - Wiesz coś na temat mafii u Ciebie? 😎


hehe ja jestem z samego serca mafii 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
coś mi się zdaje, że ten mój potworek jest podobny do Waszych 😜
Jak nie na rękach, to w kojcu, max 5 minut, jak nie w kojcu to w chodziku, max 5 minut
i tak w kółko.. a właśnie jak przychodzi pora robienia obiadu, czy porządków, to takie cuda
muszę jej dawać do ręki, żeby zajęła się choć na chwilę.

powiedzcie mi.. jakie obowiązki przy maluchach mają Wasi mężczyźni?


mój jak był, to we wszystkim mi pomagał, cały czas się z małym bawił, karmił go, przebierał, wstawał w nocy, usypiał..nie robił żadnych problemow 😉 jak ja bym chciala zebysmy juz razem byli..ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
szyszka napisał(a):
coś mi się zdaje, że ten mój potworek jest podobny do Waszych 😜
Jak nie na rękach, to w kojcu, max 5 minut, jak nie w kojcu to w chodziku, max 5 minut
i tak w kółko.. a właśnie jak przychodzi pora robienia obiadu, czy porządków, to takie cuda
muszę jej dawać do ręki, żeby zajęła się choć na chwilę.

powiedzcie mi.. jakie obowiązki przy maluchach mają Wasi mężczyźni?


mój jak był, to we wszystkim mi pomagał, cały czas się z małym bawił, karmił go, przebierał, wstawał w nocy, usypiał..nie robił żadnych problemow 😉 jak ja bym chciala zebysmy juz razem byli..ehhh 😞


Na jak długo Twój wyjeżdża i wraca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
szyszka napisał(a):
coś mi się zdaje, że ten mój potworek jest podobny do Waszych 😜
Jak nie na rękach, to w kojcu, max 5 minut, jak nie w kojcu to w chodziku, max 5 minut
i tak w kółko.. a właśnie jak przychodzi pora robienia obiadu, czy porządków, to takie cuda
muszę jej dawać do ręki, żeby zajęła się choć na chwilę.

powiedzcie mi.. jakie obowiązki przy maluchach mają Wasi mężczyźni?


mój jak był, to we wszystkim mi pomagał, cały czas się z małym bawił, karmił go, przebierał, wstawał w nocy, usypiał..nie robił żadnych problemow 😉 jak ja bym chciala zebysmy juz razem byli..ehhh 😞


Na jak długo Twój wyjeżdża i wraca?

moj na razie siedzi tam i pracuje..będzie na święta najprawdopodobniej, to chociaz tyle dobrego 🙂 a po Nowym Roku moze my sie do niego wybierzemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
szyszka napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
szyszka napisał(a):
coś mi się zdaje, że ten mój potworek jest podobny do Waszych 😜
Jak nie na rękach, to w kojcu, max 5 minut, jak nie w kojcu to w chodziku, max 5 minut
i tak w kółko.. a właśnie jak przychodzi pora robienia obiadu, czy porządków, to takie cuda
muszę jej dawać do ręki, żeby zajęła się choć na chwilę.

powiedzcie mi.. jakie obowiązki przy maluchach mają Wasi mężczyźni?


mój jak był, to we wszystkim mi pomagał, cały czas się z małym bawił, karmił go, przebierał, wstawał w nocy, usypiał..nie robił żadnych problemow 😉 jak ja bym chciala zebysmy juz razem byli..ehhh 😞


Na jak długo Twój wyjeżdża i wraca?

moj na razie siedzi tam i pracuje..będzie na święta najprawdopodobniej, to chociaz tyle dobrego 🙂 a po Nowym Roku moze my sie do niego wybierzemy 🙂


mój wraca właśnie 20 grudnia, a o obowiązki pytam bo chciałam sprawdzić, czy to tylko mój ma takie nastawienie, jedynym jego obowiązkiem była kąpiel, z której nawet zrezygnował.. Bardzo mało czasu spędza z Mają, nawet jak już jest. Wszystko przez ten remont.. przykro mi na to patrzeć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry..

Kurwaaaa - jak ludzie żyli bez prądu kiedyś? Na szczęście był majster i naprawił co trzeba 🤢

Magda z P. - ja zauważyłam Twoja nieobecność, nie martw się 😉

szyszunia - mój S. z racji tego że późno z pracy wraca to tylko Lenkę kąpie, potem usypia a czasem w nocy (jak się obudzi) zmienia jej pieluszkę, w weekend się z nią troszkę pobawi ale to też bardziej przy moim nacisku.. Faceci tak mają - nie martw się 🙂

Asia - a mnie się zdaje że Wojtuś teraz zaczyna kolejny skok rozwojowy.. 🙂 A poza tym pewnie już jest mądrzejszy i ciekawszy świata, stąd to jego absorbujące zachowanie...

Ja konta Lence nie zakładam, już kiedyś pisałam na czym to polega 🙂 A że pracuje w banku m.in. przy funduszach to coś tam wiem.. 🙂

Lena - kochana śliczna dziewczynko - dużo zdrówka i cierpliwości do mamusi Ci życzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
mam do was pytanko w jakim banku warto założyc konto?

dla kogo to ma być? dla Ciebie?

tak bo wypłate na konto maja mi przelewac a konta brak

u mnie w banku do 30 roku życia masz konto i przelewy za free

http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/standardowe/przed-30/szczegoly/konto-30-szczegoly.html

jak coś to dam znać koledze i wszystko załatwimy, nawet na mieście gdzieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
mam do was pytanko w jakim banku warto założyc konto?

dla kogo to ma być? dla Ciebie?

tak bo wypłate na konto maja mi przelewac a konta brak

ja mam konto direct w ING i wszystko jest darmowe 🙂 bankomaty, przelewy.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
widzisz, Ola.. wraca z pracy i coś robi.
Mój twierdzi, że jest zmęczony i nie wyobraża sobie zajmować się wtedy dzieckiem..
Pracuje 5 tygodni i 5 jest w domu..

mój też jest często zmęczony i to widać ale nie ma wyjścia bo Lenka jak go widzi to szaleje z radości więc nie umie jej odmówić 🙂 musi ją na ręce wziąć i się nią chwilkę zająć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...