Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i chciałam Ci Wiola osobiście napisać, że brechtałam jak dzika z Laury 😁 😁 😁 😁 jakaż ona pocieszna z tym zbieraniem drobinek z dywanu 😁 😁 😁
ocho.
A wrócił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Alexia czemu dwa? Rodzenstwo dla Lenki?? 😜
Ja mam lozeczko drewniane i kojec kwadratowy 🙂

MrsTuliPana nie jestes zla na mnie za to co napisalam o bucikach? 😞

Nie, karny jeżyk 😉
Żartuję, kupiliśmy turystyczne bo jak jedziemy do teściów to dzieciak śpi po kanapach biedny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pisałam że w tle rodzina prowadziła intensywną dyskusję, i głośną !! na temat księży, kościoła i kolędowania ☺️

a Witek faktycznie perszing 😁 😁 😁

Alice, uwagę przeczytałam i nic nowego mi nie napisałaś 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alice, nie obraź się, ale nie potrafię na temat moich poglądów rozmawiać z kimś kogo:
a) nie widziałam na ani jednym zdjęciu
b) kto zwraca się do mnie pełnym nikiem a nie imieniem
c) kto robi taką tajemnicę ze swojego imienia
d) nie ma nic w avatarze 😮
i w ogóle trudna jestem w przełamywaniu się na nowe znajomości i nieufna, więc ja będę ostatnią która podejmie dyskusję z Tobą ☺️ ☺️ ☺️

dzięki Asia


a czy film otworzył się cały ?
bo na 1.26 zrywa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też niby znam opinie rehabilitantow itp na temat bucików dla maluchów, a ostatnio sama zaczęłam swojemu zakladac jak chodzi.. jakos nie moge patrzec jak te stópki mu się wyginają, a moi rodzice to już w ogole różne teorie na ten temat wymyslają.. 🤢
dobra, ja tez idę juz spac, bo coś moje dziecko przez sen popłakuje 😮 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Alice, nie obraź się, ale nie potrafię na temat moich poglądów rozmawiać z kimś kogo:
a) nie widziałam na ani jednym zdjęciu
b) kto zwraca się do mnie pełnym nikiem a nie imieniem
c) kto robi taką tajemnicę ze swojego imienia
d) nie ma nic w avatarze 😮
i w ogóle trudna jestem w przełamywaniu się na nowe znajomości i nieufna, więc ja będę ostatnią która podejmie dyskusję z Tobą ☺️ ☺️ ☺️


MrsTuliPana Przepraszam ale:
a) na dzien dobry wstawilam jedna swoja fotke i dziecka ale usunelam wiec pewnie nie widzialas
b) jestem tu nowa wiec niezama Was po imieniu takze normalne ze zwracam sie po nicku
c) i d) mialam juz problemy raz kiedys z powodu tego ze moje zdjecie z awataru bylo wykozystane takze staram sie malo takich rzeczy jak fotki wstawiac a jak juz to robie to na krotko a co do imienia no to juz wiesz jak mam na imie a nie chcialam pisac bo tak samo jak z fotkami z innego forum zapozyczali sobie fotki i cytaty naszych rozmow, nie moglam tego usunac a wiesz jak masz bardzo niepowtarzalne imie i duzo znajomych to bardzo bym niechciala zeby np. Moja kolezanka z pracy itp czytala co o sobie pisze i wiedziala ze ja to ja. uwierz mi raz tak juz mialam i niejest to przyjemne dlatego wole jak ktos sie do mnie zwraca po nicku a fotki wstawiam na chwile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam kurwa wnerwa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

idem zapalić
będę jak wrócę
kurwa mać i Kasi bez obaw do 4.30 a nawet do 1.00, 2.00, 3.00 i chuj wie ktorej zdążę zobaczyć
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
pokąsałabym kogoś albo dała w mordę ale nie mam komu 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaska Witek ma miszcza 😁 😁 zapitala po tej chalupie jakby motorek mial w tylku 😁 😁 😁 pocieszny jest i tak jakos... zmężniał 🙂 🙂
moj to taka pierdola jeszcze jest jednak. chociac urządza po domu czołgane pościgi za psem, jak tylko ją widzi to wyrusza od razu jak z procy 😁 😁

kose mam kurde z małżonkiem gigantyczną, wydarł na mnie japsko że dziecko męczę wyciąganiem glutów fridą. nosz kurwwwa mac. 😠 😠 😠 bo placze. no i co mi z tego ze on poplacze ze 3min jak bedzie mial nocha czystego i pospi w nocy jak czlowiek. alez mu puscilam wiązanko-wykład temu mojemu. zapowiedziane ma, że jutro zostaje z dzieckiem na zastrzyku sam, jak taki jest mądry i genialny. ciekawam jak to zrobi, skoro on na sam widok igły zimnych potów dostaje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Kaska Witek ma miszcza 😁 😁 zapitala po tej chalupie jakby motorek mial w tylku 😁 😁 😁 pocieszny jest i tak jakos... zmężniał 🙂 🙂
moj to taka pierdola jeszcze jest jednak. chociac urządza po domu czołgane pościgi za psem, jak tylko ją widzi to wyrusza od razu jak z procy 😁 😁

kose mam kurde z małżonkiem gigantyczną, wydarł na mnie japsko że dziecko męczę wyciąganiem glutów fridą. nosz kurwwwa mac. 😠 😠 😠 bo placze. no i co mi z tego ze on poplacze ze 3min jak bedzie mial nocha czystego i pospi w nocy jak czlowiek. alez mu puscilam wiązanko-wykład temu mojemu. zapowiedziane ma, że jutro zostaje z dzieckiem na zastrzyku sam, jak taki jest mądry i genialny. ciekawam jak to zrobi, skoro on na sam widok igły zimnych potów dostaje 😁 😁 😁

Mogłaś i jemu gila wyciągnąć, może i on by popłakał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niksssa moj malzonek to ani razu od urodzenia nie oczyscil nosa dziecku frida bo sie brzydzi 😠 a dzis tez mam foha na niego bo mnie rano wkur.... bo poszlam o 4 rano do kibelka a jak wrocilam i sie polozylam to sie sama zabawka wlaczyla i zaczela spiewac i on na mnie ze czemu wychodzilam itp itd , tlumaczenia nic nie daly a przecholowal z tymi tekstami rano .... ach te chlopy.
Ok ja tez jeszcze szybko ide sie wymyc i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
Matylda mozemy zrobic jakis sparing dla rozladowania napiecia. tylko nie karz mi na gole klaty wyskakiwac bo polegne 😁 😁

ależ ja mam fajne cycuszki nie masz ze mną szans 😁
ej no nie idźta jeszcze ze pół godz napiszę wam powody mojego wnerwa ale nie wiem czy będzie komu 🥴
ehhhhhhhhhhhhhhhh
śpi od 22.40 a już raz latałam cóż to był za wrzask jeszcze mi w uszach dzwoni
a jutro jadziem do lekarza szukać medycznego wytłumaczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...