Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co 🙂 kiedys tak dla zartow mialam soczek jakblkowy w malym kartoniku i moje dziecko bardzo chcialo to co mama wiec dalam jej rurke do buzi, myslac ze bedzie gryzla czy co a wiecie co -ona pieklnie jak nalezy pila z rurki, po jakims czasie swiadomie juz podawalam jej z rurki picie zeby sprawdzic czy pije i pila slicznie takze jak kiedys zapomnicie butelki lub lkubka niekapka to wystarczy kupic slomke jednorazowa i po problemie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boże boże nadrobiłam jakieś 120stron 😮
Matylda ja mam fb włączonego bo mój Piotr gra sobie jak jest w domu albo kompa nie wyłączy i cały dzień włączony 😜
Nie będę komentować bo filmów nie widziałam opisów tym bardziej wczoraj padłam 21.30 ☺️
a dziś też już ziewam wiec idę się kąpać i też zaraz kładę się spać.
W pracy ok tylko roboty tyle ze szok.... ręce mam znów poparzone pokrojone hehe( pięknie zadbane kobiece rączki) 😁 😁 😁
plecy mnie tylko na maxa bolą idę w sobotę na basen z młodym Kaśka może pójdziesz ze mną Witek już w domu??
Kama Ola może wy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Boże boże nadrobiłam jakieś 120stron 😮
Matylda ja mam fb włączonego bo mój Piotr gra sobie jak jest w domu albo kompa nie wyłączy i cały dzień włączony 😜
Nie będę komentować bo filmów nie widziałam opisów tym bardziej wczoraj padłam 21.30 ☺️
a dziś też już ziewam wiec idę się kąpać i też zaraz kładę się spać.
W pracy ok tylko roboty tyle ze szok.... ręce mam znów poparzone pokrojone hehe( pięknie zadbane kobiece rączki) 😁 😁 😁
plecy mnie tylko na maxa bolą idę w sobotę na basen z młodym Kaśka może pójdziesz ze mną Witek już w domu??
Kama Ola może wy???

Kasia Witka nie ma, ja baseny omijam, przynajmniej póki Lenka mała z kilku powodów:

- szczochy w wodzie
- chlor
- jest zima i trochę się obawiam
- sobota to jedyny dzień kiedy mogę coś załatwić bo S. w domu
- nie pokażę się bo mam strój 2-częściowy a brzuch woła o pomstę do nieba i - mówta co chceta ale się go wstydzę i nie pokażę za żadne pieniądze w miejscu publicznym
- rana na cycku jeszcze się nie wygoiła dobrze

Zostaje Ci Kama ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie sama se pojadę i będę się bajecznie bawić z moim mężczyzną małym 😜 który w wannie takie harce wyprawia że śmiechy mam za każdym razem nurkuje wstaje wody wcale się nie boi i jeszcze piane je 😁 😁 😁 😁

Kurcze mam romans do Kaśki a konto skasowała 😞 małpa jedna no......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
to nie sama se pojadę i będę się bajecznie bawić z moim mężczyzną małym 😜 który w wannie takie harce wyprawia że śmiechy mam za każdym razem nurkuje wstaje wody wcale się nie boi i jeszcze piane je 😁 😁 😁 😁
Kurcze mam romans do Kaśki a konto skasowała 😞 małpa jedna no......


A telefonu do niej nie masz? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
to nie sama se pojadę i będę się bajecznie bawić z moim mężczyzną małym 😜 który w wannie takie harce wyprawia że śmiechy mam za każdym razem nurkuje wstaje wody wcale się nie boi i jeszcze piane je 😁 😁 😁 😁

Kurcze mam romans do Kaśki a konto skasowała 😞 małpa jedna no......

A telefonu do niej nie masz? 🤔

nie mam 😞 ale nie dawaj mi proszę.....
Kasia nie chciała mnie w znajomych na fb czy naszej klasie wiec numeru tel też pewnie nie będzie chciała dać trudno 🥴
poczekam na nią tutaj
Alice nie przejmuj się ja też z Kasią kiedyś miałam innej poglądy ale to normalna dziewczyna jest przejdzie jej przemyśli wróci i bedzie ok
a ja idę się myć i głowę też bo mam tłuszczu pełno z roboty 🤢
a swoją drogą zastanawiam sie czy nie walnąć sobie do wakacji brązu na włosach zamiast blond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
to nie sama se pojadę i będę się bajecznie bawić z moim mężczyzną małym 😜 który w wannie takie harce wyprawia że śmiechy mam za każdym razem nurkuje wstaje wody wcale się nie boi i jeszcze piane je 😁 😁 😁 😁

Kurcze mam romans do Kaśki a konto skasowała 😞 małpa jedna no......

A telefonu do niej nie masz? 🤔

nie mam 😞 ale nie dawaj mi proszę.....
Kasia nie chciała mnie w znajomych na fb czy naszej klasie wiec numeru tel też pewnie nie będzie chciała dać trudno 🥴
poczekam na nią tutaj
Alice nie przejmuj się ja też z Kasią kiedyś miałam innej poglądy ale to normalna dziewczyna jest przejdzie jej przemyśli wróci i bedzie ok
a ja idę się myć i głowę też bo mam tłuszczu pełno z roboty 🤢
a swoją drogą zastanawiam sie czy nie walnąć sobie do wakacji brązu na włosach zamiast blond

Ja tylko zapytałam, bez jej zgody nie dałabym numeru nawet papieżowi 😉
BTW - Kasia nie ma nk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina ja tez sie tak juz od 4 miesiecy wybieram na basen z mala i wybrac nie oge chociaz mam nie cale 500m do niego tyle ze po 1sze niemam z kim a po 2gie to tam sa jakies dziwne cuda niewidy zapisy itp wiec nigdy niemam jakos motywacji tego zrobic a po 3coe ze caly tydzien pracuje w tych godzinach kiedy sa zajecia a w weekend niema z tego co mi wiadomo.
Szkoda ze niemieszkam w Warszawie mialabymm wiecej znajomych z forum a nie tylko 2-3 z wrocławia i no bym sie chetnie z Toba wybrala na ten basen....
a co do wlosow to ja sie zastanawiam na odwrot, czyz powrotem nie zafarbowac na blad bo mialam 10 lat blad a teraz od prawie 3 la t mam ciemny blad prawie jak jasny braz swoj naturalny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

caly dzen spedzilam szukajac dodatkow dla sebie i neli na slub.
Mam pytanie, znacie, polecacie jakies strony gdzie moge znalezc fryzury slubne?? znalazlam jakies IKF, ale tam niby jest napisane wlosy sredniej dlugosci a pojawiaja sie wyniki dla wlosow conajmniej do pasa, o ktorych ja moge jedynie pomarzyc
bede wdzeczna za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi takie Ci wybrałam a to pierwsze foto wg mnie wymiata i byłoby Ci idealnie 🙂

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/40106643521795450206.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/81309732016394596229.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/33245158535934368742.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...