Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice te okulary najlepsze 😁 😁 😁 😁
Ola a długo czekałaś?? no i najważniejsze zwykłym listem?

A nie pamiętam, z tydzień może, zwykłym listem przyjdzie 🙂

Super dziękuje..... właśnie wysłałam mężowi info że się zdecydowałam i zapisałam bo zapomniałam z nim to przegadać 🤔 ☺️ ☺️ Ale myślę że nie będzie miał żalu...
Wojtuś w tym kartonie siedzi jak w bryce hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jestem

Ola już zmienilam foto w awatarze, dzięki za radę 😉
moje dziecko dopiero padło 🤢 chyba za dużo wrażen w dzien miał..

a moja właśnie wstała, już się wyspała i teraz będzie urzędować Bóg wie do której 🤢

ale tak sobie urzęduje tylko aż padnie czy jeszcze coś potem je? A płacze przy tym ? Boże ja pamiętam te nocne harce mojego czorta, całe szczęście chyba mamy to za sobą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice te okulary najlepsze 😁 😁 😁 😁
Ola a długo czekałaś?? no i najważniejsze zwykłym listem?

A nie pamiętam, z tydzień może, zwykłym listem przyjdzie 🙂

Super dziękuje..... właśnie wysłałam mężowi info że się zdecydowałam i zapisałam bo zapomniałam z nim to przegadać 🤔 ☺️ ☺️ Ale myślę że nie będzie miał żalu...
Wojtuś w tym kartonie siedzi jak w bryce hehe 😁 😁

Ja swojego o zdanie nie pytałam nawet i chyba nie wie do teraz 😮
Przecież niczego takiego nie robię żebym musiała to z nim uzgadniać, zresztą to moje ciało i zrobię z nim co zechcę ooo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jestem

Ola już zmienilam foto w awatarze, dzięki za radę 😉
moje dziecko dopiero padło 🤢 chyba za dużo wrażen w dzien miał..

a moja właśnie wstała, już się wyspała i teraz będzie urzędować Bóg wie do której 🤢

ale tak sobie urzęduje tylko aż padnie czy jeszcze coś potem je? A płacze przy tym ? Boże ja pamiętam te nocne harce mojego czorta, całe szczęście chyba mamy to za sobą 🙃

Bawi się, przy stoliku stoi teraz i płacze bo wleźć umiała ale zejść już nie umie 😁
zacznie ziewać to ją S. zacznie na nowo usypiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Alice te okulary najlepsze 😁 😁 😁 😁
Ola a długo czekałaś?? no i najważniejsze zwykłym listem?

A nie pamiętam, z tydzień może, zwykłym listem przyjdzie 🙂

Super dziękuje..... właśnie wysłałam mężowi info że się zdecydowałam i zapisałam bo zapomniałam z nim to przegadać 🤔 ☺️ ☺️ Ale myślę że nie będzie miał żalu...
Wojtuś w tym kartonie siedzi jak w bryce hehe 😁 😁

Ja swojego o zdanie nie pytałam nawet i chyba nie wie do teraz 😮
Przecież niczego takiego nie robię żebym musiała to z nim uzgadniać, zresztą to moje ciało i zrobię z nim co zechcę ooo 😜


No a ja uważam że takie decyzje trzeba podejmować razem lub chociaż przegadać przecież może się zdarzyć też tak że będzie pobranie pod narkozą no to wiadomo że każda narkoza jest nie korzystna i wtedy trwa to 3 dni w szpitalu wiec z dzieckiem ktoś siedzieć musi zająć się i tobą...wiec uważam jak na wstępie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jestem

Ola już zmienilam foto w awatarze, dzięki za radę 😉
moje dziecko dopiero padło 🤢 chyba za dużo wrażen w dzien miał..

a moja właśnie wstała, już się wyspała i teraz będzie urzędować Bóg wie do której 🤢

ale tak sobie urzęduje tylko aż padnie czy jeszcze coś potem je? A płacze przy tym ? Boże ja pamiętam te nocne harce mojego czorta, całe szczęście chyba mamy to za sobą 🙃

Bawi się, przy stoliku stoi teraz i płacze bo wleźć umiała ale zejść już nie umie 😁
zacznie ziewać to ją S. zacznie na nowo usypiać 😁

aaa to wyjmujecie ją z łóżeczka i w domu się bawi 🙂 ojj to też sobie pory Lenka wybiera 🙂 dzien jej nie wystarcza 😜 a mogę wiedziec jak ją S. usypia ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jestem

Ola już zmienilam foto w awatarze, dzięki za radę 😉
moje dziecko dopiero padło 🤢 chyba za dużo wrażen w dzien miał..

a moja właśnie wstała, już się wyspała i teraz będzie urzędować Bóg wie do której 🤢

ale tak sobie urzęduje tylko aż padnie czy jeszcze coś potem je? A płacze przy tym ? Boże ja pamiętam te nocne harce mojego czorta, całe szczęście chyba mamy to za sobą 🙃

Bawi się, przy stoliku stoi teraz i płacze bo wleźć umiała ale zejść już nie umie 😁
zacznie ziewać to ją S. zacznie na nowo usypiać 😁

aaa to wyjmujecie ją z łóżeczka i w domu się bawi 🙂 ojj to też sobie pory Lenka wybiera 🙂 dzien jej nie wystarcza 😜 a mogę wiedziec jak ją S. usypia ? 🤔

na rękach buja 😁 ale to on ją nauczył to teraz się męczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok, dzieki dziewczyny,

S. wyszedl na swoj kawalerski musialam sama mala polozyc do spania. zsikala mi sie na dywanik w lazence zaraz po tym jak jej zdjelam pampka przed kapiela i juz mialam wkladac do wanienki 😁
na kolacje wypila 40ml i chciala szalec, wiec ja polozylam do lozeczka, swiatlo wylaczylam i wyszlam, zawsze tak robie i jeszcze nie plakala ani razu za mna, no ale ja tak robie od pierwszego dnia jak ja ze szpitala przywiezlismy. czasem tylko jakies historie w dzien wyprawia przed drzemka, ale i tak ostatnio nie ma tragedii. teraz przeczekam kilka minut i pojde ja nakarmic, czort maly z tym jedzeniem no!!!

Dziekuje za fryzury 🙂

Olu powiem ci, ze wlasnie topierwsze zdjecie ktore wyslalas, podoba mi sie, bo nie jest ze tak powiem takie ulozone, ulizane, ja bym chciala wlasnie jakos luzniej miec wlosy, takze dodam do ulubionych 🙂 ide szperac w necie w poszukiwaniu dalszych inspiracji 🙂

Nela, moj slub moj wlasny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Majeczko
- buziaki dla Ciebie

Kasia się odezwała, forum nadrobiła na moją prośbę i utwierdziła się w przekonaniu, że dobrze zrobiła i wracać nie zamierza. Po pierwsze mało tu bywa i nie czuje już potrzeby ani związku z forum a dwa nie mogłaby już niczego opowiadać o sobie mając świadomość jacy ludzie to czytają.
Napisała też dużo więcej ale tego pisać nie będę.

Ewelina - Kasia prosiła żebyś jej wysłała zaproszenie na fb bo nie dostała od Ciebie żadnego zaproszenia

Alice - słowa Kasi do Ciebie:
"Alice: skończyłam szkołę rodzenia na której też mnie uświadamiano jaki wpływ ma noszenie bucików 🙂
ale moje dziecko: mój wybór, moje wychowanie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry
poranek w mieście do dupy (że o nocy nie wspomnę) mam nadzieję że nikt tu policji nie wezwie 😮 😮 😮
za to rano jak P.. wyszedł to jeszcze spałyśmy do 8.40
wiecie że nie lubię tu być ale dopiero teraz zaczęło mnie to wszystko wkurwiać
tam na wsi robię parę rzeczy które muszę ale to podczas LENY dziennego spania a tutaj niestety są rzeczy które muszę zrobić teraz i ledwo wymknę się do kuchni już słyszę że ONA nadchodzi i rozbija się to o drzwi to o coś innego 😮
nie wiem albo ją przywiążę do kaloryfera albo kupię chodzik 😜
Nikolina kupiłam ten Nestle Sinlac bo chciałam dziecku dogodzić a słyszałam że to straszny syf smakowo- i co teraz jak ona nie chce zadnych kaszopodobnych ????
aha wczoraj powiedziałam P. że chcę zostać dawcą szpiku ( tj wiadomo być w bazie 😉 ) to mnie zjebał i powiedział ze się nie zgadza - no chyba że z tego kasa będzie ( ale on to ciemny jak dwunasta w nocy)
coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam co - a Ola dziś TWÓJ gulasz a raczej twój z połączeniem mojego 😉

no i muszę się odnieść do tego co Kasia Ci napisała - ale w sumie to się nie odniosę napiszę tylko że brak słów a to że ktoś nas czyta to wiadomo nie od dziś
i dalej nie rozumiem tego przytyku do Alice w ostatnim zdaniu 😮, przecież ona sama napisała dokładnie to samo że każda matka robi jak uważa czy głodzac dziecko czy je tucząc czy coś tam jeszcze i o tych jebanych butach napisała tylko to co wie
ehhhhh



ło i przylazła do kuchni NIE WYTRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda przezywasz..

Ja to od poczatku musze miec slalom miedzy malym i meblami bo gdzie ja tam i on,
i jak musze cos porobic zanim pojdzie spac to mam przekichane bo lazi za mna jak cien

A NIE DAJ BOZE zobaczy owarte drzwi do lazienki to dostaje takiego POWERA w tych malych girkach bo oczywiscie KUWETA Rysia jes najfajniejsza.. 🤢

DASZ RADE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...