Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Tyska!!! Krzysko superasnie sobie radzi!!!! 🙂 🙂 wow!!


Soli bardzo podoba sie Wasz salon 🙂 🙂
a dziekujemy i za jedno i za drugie 🙂 salon tak wyglada dopiero od niedawna. Ale w koncu urzadzilam tak jak chcialam


tzn zeby nie bylo, mi tez sie podoba 🙂 ale S> jest pod opgromnym wrazeniem i az kazal sobie przewinac 2 razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Tyska!!! Krzysko superasnie sobie radzi!!!! 🙂 🙂 wow!!


Soli bardzo podoba sie Wasz salon 🙂 🙂
a dziekujemy i za jedno i za drugie 🙂 salon tak wyglada dopiero od niedawna. Ale w koncu urzadzilam tak jak chcialam

S. właśnie powiedział że czuje się jakby nasz salon oglądał tylko inne ściany i podłoga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
Tyska!!! Krzysko superasnie sobie radzi!!!! 🙂 🙂 wow!!


Soli bardzo podoba sie Wasz salon 🙂 🙂
a dziekujemy i za jedno i za drugie 🙂 salon tak wyglada dopiero od niedawna. Ale w koncu urzadzilam tak jak chcialam

S. właśnie powiedział że czuje się jakby nasz salon oglądał tylko inne ściany i podłoga 😁
no bo podobne, no tv i naroznik i dywan tak samo wygladaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
caluska ! nawet D. nic nie zostawilam 😁


łobuz 😁
a dziecku papierek do polizania, co z Ciebie za matka? 😁
dobrze ze jeszcze nie wie od czego ten papierek 😁 pozniej bede musiala i to szybko wyrzucac zeby nie bylo pretensji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
caluska ! nawet D. nic nie zostawilam 😁


łobuz 😁
a dziecku papierek do polizania, co z Ciebie za matka? 😁
dobrze ze jeszcze nie wie od czego ten papierek 😁 pozniej bede musiala i to szybko wyrzucac zeby nie bylo pretensji

No u nas by to nie przeszło, nie da rady niczego przy niej zjeść, zresztą widziałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tysia Krzyś to maly sprytek no super chodzi 🙂
A salon tez mi sie bardzo podoba a powiedz mi co tam na scianie macie ???bo ja slepa;p
taka mala wneka, tapeta wokol czarna i w srodku ta we wzorki

Ciekawie to wyglada 🙂
Ogolnie podobaja mi sie wnetrza urzadzone w czerni bieli i szarosciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Tysia Krzyś to maly sprytek no super chodzi 🙂
A salon tez mi sie bardzo podoba a powiedz mi co tam na scianie macie ???bo ja slepa;p
taka mala wneka, tapeta wokol czarna i w srodku ta we wzorki

Ciekawie to wyglada 🙂
Ogolnie podobaja mi sie wnetrza urzadzone w czerni bieli i szarosciach 🙂
no i mi tez, dlatego jak widzisz takie kolory u nas wystepuja w salonie, lacznie z meblami, ale lawa to okropienstwo ! wyglada pieknie ale utrzymac to w czystosci !? MASAKRA ! plyta lakierowana wiec non stop widac lapki, plamki, maly jak lazi wokol niej to pozniej wyglada to fatalnie, co chwile bym musiala ze sciera ganiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Kurde tak strasznie chcę się już sama urządzać!!!!!!!
a ja nie lubie 😠 nie mam wyobrazni, zawsze mnie krew zalewa kiedy musze wymyslac co mi sie niby podoba. Z salonem akurat bylo prosto bo marzylamo takim narozniku i dywanie, reszta przyszla prosciej bo chcialam czern i biel wiec bylo latwiej. Ale z reszta to mialam trzy swiaty !

Nie nawidze.. najlepiej gdyby ktos wszedl i przedtsawil mi ciekawe pomysly i propozycje. A jeszcze przede mna kiedys lazienka i kuchnia ! Z kuchnia mam jakas wizje ale z kolorem problem maly a lazienka .. to nie wiem. OLA napewno beda w lazience twoje plytki bo w korytarzu zrezygnowalam z nich. Ale w lazience sie napewno znajda bo sa piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
Kurde tak strasznie chcę się już sama urządzać!!!!!!!
a ja nie lubie 😠 nie mam wyobrazni, zawsze mnie krew zalewa kiedy musze wymyslac co mi sie niby podoba. Z salonem akurat bylo prosto bo marzylamo takim narozniku i dywanie, reszta przyszla prosciej bo chcialam czern i biel wiec bylo latwiej. Ale z reszta to mialam trzy swiaty !

Nie nawidze.. najlepiej gdyby ktos wszedl i przedtsawil mi ciekawe pomysly i propozycje. A jeszcze przede mna kiedys lazienka i kuchnia ! Z kuchnia mam jakas wizje ale z kolorem problem maly a lazienka .. to nie wiem. OLA napewno beda w lazience twoje plytki bo w korytarzu zrezygnowalam z nich. Ale w lazience sie napewno znajda bo sa piekne 🙂

Spoko, będę pobierać prowizje za kradzież dóbr umysłowych tudzież pomysłów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...