Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ania - ja też bym się chciała urządzać na nowo 😁 Już bym połowę inaczej zrobiła, niech no Lenka podrośnie i mi popisze po ścianach - a jak nie to ja jej pomogę 😁
Już mam inną wizję ☺️
jaka?? dawaj jakies ciekawe pomysly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna jestes widze -zaraz przesle Ci na priva moje filmiki o ktore prosilas 🙂
A Krzysio fajny lobuziak 🙂
I super mu wychodzi to chodzenie do tego na panelach co jest o wiele trudniejsze niz na dwanie 🙂
Jezeli chodzi o salon to podobaja mi sie panele, koncik tv (tez chcialbym taka plazme na scianie) i jasne sciany-biel dopuszczalna ale jezeli chodzi o druga czesc to sie nie wpowiem bo znow sie polowa z Was na mnie obrazi ze mam inyy gust 😜
Widze ze Wy lubiecie klasyke. Biel czern, nowoczesny ksztalty proste ciecia i linie-to kompletnie nie dla mnie. ?Ja gustuje w cieplych tonach najczesnciej pastele na scianach. Lubie cieple akcenty w pokoju np dywanik, kwiatek (za duzo tez nie przepadam) np jakas palma, lubie wszystkie odcienie brazow w meblach, uwielbiam drewno i imitacje drewna. Cieple zółte zlote zielone zaslony... to moj gust tak po krotce. Jak znajde pare rzeczy i bede miec pare chwil to Wam wstawie jak bedziecie chcial rozne klamoty ktore mam do swojego domu 😉 (ktorego niemam jeszcze i uzwam u rodzicow albo leza i cczekaja :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - ja też bym się chciała urządzać na nowo 😁 Już bym połowę inaczej zrobiła, niech no Lenka podrośnie i mi popisze po ścianach - a jak nie to ja jej pomogę 😁
Już mam inną wizję ☺️
jaka?? dawaj jakies ciekawe pomysly 🙂

Nie ma, już masz salon podobny i łazienkę będziesz mieć - wystarczy kradziejko 😁

A poważnie - ściany jasne, na jednej ścianie tu gdzie tv jakaś tapeta dla kontrastu ciemniejsza, podłogi jasne i to tyle - bardzo ogólnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz Ty mi kradniesz pomysl na sciany 😁

pierdole oczywiscie, dywan fakt podpowiedziany przez Ciebie jeszcze na gadu 🙂 tzn kolor, i dzieki Bogu ze mi ten zasugerowalas bo kurwa komopletnie na nim nic nie widac 🤪 zajebisty jest

A co do cieplych wnetrz mi sie bardzo podobaja ale u kogos, ja dla siebie samej lubie taka klasyke wlasnie, zawsze wzdychalam gdy ogladalam w gazetach jhakies czarno biale wnetrza z pieknymi bialymi skorzanymi naroznikami lub wypoczynkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Justyna jestes widze -zaraz przesle Ci na priva moje filmiki o ktore prosilas 🙂
A Krzysio fajny lobuziak 🙂
I super mu wychodzi to chodzenie do tego na panelach co jest o wiele trudniejsze niz na dwanie 🙂
Jezeli chodzi o salon to podobaja mi sie panele, koncik tv (tez chcialbym taka plazme na scianie) i jasne sciany-biel dopuszczalna ale jezeli chodzi o druga czesc to sie nie wpowiem bo znow sie polowa z Was na mnie obrazi ze mam inyy gust 😜
Widze ze Wy lubiecie klasyke. Biel czern, nowoczesny ksztalty proste ciecia i linie-to kompletnie nie dla mnie. ?Ja gustuje w cieplych tonach najczesnciej pastele na scianach. Lubie cieple akcenty w pokoju np dywanik, kwiatek (za duzo tez nie przepadam) np jakas palma, lubie wszystkie odcienie brazow w meblach, uwielbiam drewno i imitacje drewna. Cieple zółte zlote zielone zaslony... to moj gust tak po krotce. Jak znajde pare rzeczy i bede miec pare chwil to Wam wstawie jak bedziecie chcial rozne klamoty ktore mam do swojego domu 😉 (ktorego niemam jeszcze i uzwam u rodzicow albo leza i cczekaja :P )



Alice ja sie nie obrażam ,kazdy ma swoj gust Tobie nie musi sie podobac np to co mnie i nie mam zamiaru sie obrazac,czy krytykowac 🙂 Kazdy lubi co innego 🙂
Tysia-wlansie tak myslalam ze czarne ciezko utrzymac w czystosci tymbardziej połysk 🙂
Zazdroszcze Wam,ja to chyba nigdy nie bede miala swojego mieskzania czy domu i nigdy nie zaznam tego jak to jest sie urzadzac na swoim 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Alice ale sie chyba pomylilas, widocznie jakas inna Justyna prosila o filmiki bo napewno to nie bylam ja. Moze tynka. Ja tu zadko bywam dlatego tez napewno to nie bylam ja


ups... to kto mnie prosil o filmiki?? 😮
glupio mi ze Kogos pomlilam ☺️
W kazdym badz razie juz poszly 😜
trudno skasuj i tematu nie bylo
przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
teraz Ty mi kradniesz pomysl na sciany 😁

pierdole oczywiscie, dywan fakt podpowiedziany przez Ciebie jeszcze na gadu 🙂 tzn kolor, i dzieki Bogu ze mi ten zasugerowalas bo kurwa komopletnie na nim nic nie widac 🤪 zajebisty jest

A co do cieplych wnetrz mi sie bardzo podobaja ale u kogos, ja dla siebie samej lubie taka klasyke wlasnie, zawsze wzdychalam gdy ogladalam w gazetach jhakies czarno biale wnetrza z pieknymi bialymi skorzanymi naroznikami lub wypoczynkami.

No mnie się też nadal podobają ale trochę mi się już przejadło 😉
Już mi się jakichś zmian chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetko, nigdy nie mow nigdy. Zycie nas zaskakuje czesciej niz nam sie wydaje a to ze Ty teraz tak mowisz to tylko twoje gadanie 🙂 zobaczysz, ze wszystko sie kiedys pozmienia i tez bedziecie mieszkac sami albo chociaz miec swoj kat ktory sama sobie urzadzisz.

Zycze Ci tego z calego serca, bo wiem jakie to cudowne moc w koncu zamieszkac z ukochana osoba tylko w Waszym miejscu, gdzie nikt Wam nie bedzie trul i macil 🙂 dazyjcie do tego a napewno sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Anetko, nigdy nie mow nigdy. Zycie nas zaskakuje czesciej niz nam sie wydaje a to ze Ty teraz tak mowisz to tylko twoje gadanie 🙂 zobaczysz, ze wszystko sie kiedys pozmienia i tez bedziecie mieszkac sami albo chociaz miec swoj kat ktory sama sobie urzadzisz.

Zycze Ci tego z calego serca, bo wiem jakie to cudowne moc w koncu zamieszkac z ukochana osoba tylko w Waszym miejscu, gdzie nikt Wam nie bedzie trul i macil 🙂 dazyjcie do tego a napewno sie uda


Dziekuje Ci kochana za miłe słowa i wiare 😘 😘 😘 ☺️ ☺️ ☺️
Bardzo bym chciala choc wiem ze predko to nie nastapi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska masz taki sam stolik do kawy i stol jadalniany??? czy podobne tylko???

ja ostatnio juz mowilam wam chyba utknelam na stronie www.housetohome.co.uk
i tam tez szuka pomyslow i zapamietauje co mi sie podoba i marz\\e co i jak kiedys u siebie urzadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
predko czy nie predko - nie wazne , wazne by do tego dazyc. Marzenia sa po to by je realizowac a mysle ze w Waszym przypadku to nic nierealnego 🙂 Wystarczy troche postanowien, moze wyrzeczen i dobrego planu 🙂 i pomalu sie uda

Moze jakbym ja trzymala kase to by predzej udalo sie zrealizowac moja marzenie ale coz co ja moge:/
Zaprosilam Cię do znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Tyska masz taki sam stolik do kawy i stol jadalniany??? czy podobne tylko???

ja ostatnio juz mowilam wam chyba utknelam na stronie www.housetohome.co.uk
i tam tez szuka pomyslow i zapamietauje co mi sie podoba i marz\\e co i jak kiedys u siebie urzadze 🙂
nie, to sa rozne meble, lawa jest czarna z płyty lakierowanej a stol w kolorze wenge, tu masz ta lawe http://www.meblehubertus.pl/monaco-pr-120-lawa-stolik-prostokat-hubertus-exclusive-wysylka-gratis-p85.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...