Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
co planujecie dziewczyny na pierwsze urodziny dzieciaczkow?? jakies imprezy rodzinne, kolacja z mamusia i tatusiem?? a moze jeszcze cos innego?? bo my sie wlasnie zastanawiamy co tu zorganizowac, tyle ze u nas finanse krucho jesli chodzi o organizacje imprezy....

My nic nie robimy, pewnie chrzestni i dziadkowie, tort i tyle. Nie będziemy się wygłupiać, ona i tak tego pamiętać nie będzie. Zrobimy kilka zdjęć, posiedzimy, pogadamy i wsio 🙂 W końcu to nie impreza dla nas a dla niej. Zaczekam aż podrośnie żeby coś rozumiała wtedy może coś pomyślę 🙂

masz racje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja zapraszam około 20 sosób - no chrzestni, dziadkowie, rodzeństwo więc wychodzi 20 osób. I napompuje balony, przydekoruje stół, zrobię dobry obiad, zamówię tort. Może mała nie będzie tego pamiętać - ale będzie oglądać zdjęcia - zresztą pierwsze urodzinki najważniejsze (jak dla mnie) tak samo jak 18ste.
Ja często oglądam swoje zdjęcia z pierwszych urodzin i lubię na nie patrzeć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Kazdy robi jak chce 🙂

no pewnie 😉

a mnie sie nic nie chce 🥴
jestem leniwa 😁 😁

moje dziecko sie obudzilo i samo zlazlo z lozka i przyszlo do mnie do drugiego pokoju 😮 🤪 😁 az sie go wystraszylam jak ciapal po podlodze 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek

A ja nie widzialam jadalni a chce zobaczyc !!

Ja gila sprzedalam, zrobilam zupe i wlasnie mam chwile dla siebie. My tez nic nie robimy, przyjada tylko moi dziadkowie z ciotka i jej corkami (jedna jest chrzestna Krzysia) i nasze mamy i moj brat, to wsio, torcik jakies ciato kawa, pogaduchy i spadowa do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz bylam o to pytana i powiedzialam wprost - absolutnie zadnych zabawek bo ma ich full i raczej go nie interesuja, ciuchy chce mu sama kupic bo wiem co pottrzebuje, idzie wiosna wiec musze go obkupic i kazalam dawac kase. Ja za to dziecku kupie co potrzeba i ja wiem najlpeiej co mi sie podoba i powiedZialam wszystkim ze wole kase bo nawet jak za nia nakupuje sobie pampersow to juz dla mnie jest mega odciazenie. Wiec tak wszyscy sa poinformowani

Tesciowa chciala malego kup[ic taki rowerek dla maluszkow ale jak moj D. to zobaczyl to powiedzial ze w zadnym wypadku 😁 wiec daje tez kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mnie teściowa ostatnio pytała co kupić Lence na roczek.. A ja nie wiem co się kupuje takiemu dziecku? Nie chcę zabawek i kolejnych klamotów do zagracania chałupy, z ciuchów też wyrośnie....
Nie mam pojęcia.
Macie jakieś pomysły? 🤔

mi moja tesciowa zakomunikowala ze kupuje malemu taki samochod na akumulator: http://allegro.pl/samochod-dla-dzieci-na-akumulator-w-stylu-audi-tt-i2212498455.html
ale czy on na to nie za maly? 🥴
sama nie wiem co mozna kupic takiemu brzdacowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysia jestes to wkleję fotki

a co do prezentów - też bym chciała pieniądze ale nie umiem wprost powiedzieć. Każdy pewnie kupi zabawkę albo beznadziejne ubranko które albo będzie za małe, albo za duże albo brzydkie jak jasna cholera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moi rodzice dadza dzieciakom kawałek wakacji 🙂
sa absolutnie przeciwni kupować zabawki , bo widza ile mają i są niezadowoleni, ze sie nimi nie bawią i maja totalnioe w du....pce 🙂
Wczoraj Józek dostał na imieniny : 4 paczek pamprers premium care 🙂, 5 puszek mleka enfamil 🙂 chusteczki , żel dpo mycia i 150 zł na ciuchy dla Niego 🙂

podobaja mi sie takie prezenty 🙂

bo nie ma w nich nic bzdurnego 🙂
ostatnio oddalismy kolejna ture zabawek , którymi sie nie bawią do domu dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Tysia jestes to wkleję fotki

a co do prezentów - też bym chciała pieniądze ale nie umiem wprost powiedzieć. Każdy pewnie kupi zabawkę albo beznadziejne ubranko które albo będzie za małe, albo za duże albo brzydkie jak jasna cholera 😉
no ja mialam to szczescie ze sie wszyscy zapytali wiec mam spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha, strasznie mi sie nie podoba taki samochód i ja bym wybiła z głowy taki prezent. To raczej dla starszych. a poza tym nie mam miejsca gdzie trzymac taki samochód, tylko na działke by poszedł. a poza tym nasze dzieci maja nogo, i chyba lepszy rowerek na przyszłość kupic , żeby sie ruszały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Moi rodzice dadza dzieciakom kawałek wakacji 🙂
sa absolutnie przeciwni kupować zabawki , bo widza ile mają i są niezadowoleni, ze sie nimi nie bawią i maja totalnioe w du....pce 🙂
Wczoraj Józek dostał na imieniny : 4 paczek pamprers premium care 🙂, 5 puszek mleka enfamil 🙂 chusteczki , żel dpo mycia i 150 zł na ciuchy dla Niego 🙂

podobaja mi sie takie prezenty 🙂

bo nie ma w nich nic bzdurnego 🙂
ostatnio oddalismy kolejna ture zabawek , którymi sie nie bawią do domu dziecka 🙂
no wlasnie, i to sa potrzebne dziecku rzeczy i jak fajnie dla rodzica 🙂 ja dlatego tez powiedzialam ze wole pieniazki bo wtedy klupie malemu zapasy pampersow i mleka albo niech sami to kupia ale jesli chodzi o zabawki to absolutnie NIE a ckiuchy to ja wiem najlepiej co mu kupic i na tym gadka sie zakonczyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Andziucha, strasznie mi sie nie podoba taki samochód i ja bym wybiła z głowy taki prezent. To raczej dla starszych. a poza tym nie mam miejsca gdzie trzymac taki samochód, tylko na działke by poszedł. a poza tym nasze dzieci maja nogo, i chyba lepszy rowerek na przyszłość kupic , żeby sie ruszały

mnie tez sie to nie podoba ale jak sie odezwe i powiem ze to nie zeby lepiej kase dali to zaraz bedzie wielka obraza 🥴 tak zle i tak niedobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda mam takie same krzesla, stol piekny ale po swojej lawie lakierowanej wnioskuje ze okropnie czesto trzeba czyscic 😁 te komode widzialam kiedy kupowalam meble do salonu, bo ja w podobnych kolorach urzadzalam ale chyba byla mi za droga, nie potrafie sobie teraz przypomniec, ale ja dobrze pamietam 🙂 i musowo mow gdzie kupowalas firanki i co to dokladnie bo poluje na takie (mowie o tych bialych, nie o makaronach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
marinka napisał(a):
Moi rodzice dadza dzieciakom kawałek wakacji 🙂
sa absolutnie przeciwni kupować zabawki , bo widza ile mają i są niezadowoleni, ze sie nimi nie bawią i maja totalnioe w du....pce 🙂
Wczoraj Józek dostał na imieniny : 4 paczek pamprers premium care 🙂, 5 puszek mleka enfamil 🙂 chusteczki , żel dpo mycia i 150 zł na ciuchy dla Niego 🙂

podobaja mi sie takie prezenty 🙂

bo nie ma w nich nic bzdurnego 🙂
ostatnio oddalismy kolejna ture zabawek , którymi sie nie bawią do domu dziecka 🙂
no wlasnie, i to sa potrzebne dziecku rzeczy i jak fajnie dla rodzica 🙂 ja dlatego tez powiedzialam ze wole pieniazki bo wtedy klupie malemu zapasy pampersow i mleka albo niech sami to kupia ale jesli chodzi o zabawki to absolutnie NIE a ckiuchy to ja wiem najlepiej co mu kupic i na tym gadka sie zakonczyla 🙂


no my tez absolutnie zabawkom mówimy nie ... za duzo ich i nie cieszy to juz moje dzieci... Przykre ale prawdziwe 🤢 🤢 kiedys sie cieszyłam z lalki , która miała i bardzo kochałam . A teraz Anielka ma z 15 lalek i żadną sie nie bawi. A wiecie co najlepsze w tym wszystkich?? , że my ani razu z P. nie kupiliśmy zabawek dzieciom. Tylko klocki drewniane... wszystko dostaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...