Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
No coś ty Asiu ja i nie chcieć wiedzieć 🤪 🤪 🤪 🤪
moje dziecko takie uparte i nic nie chce pokazać, ok 17 tyg. powiedzieli nam że niby dziołszka ale nie na 100% a piątek mam wizyte i juz sie stresuje ze znów nam fige z makiem pokaze 😁


ahaaa to takie buty 😜 to ja bede trzymala kciuki zeby pokazala sliczna pipke hihi 🙂 bo pamietam Ty tez mnie wspieralas jak ja szlam ostatnio na usg i balam sie, ze moje dziecko znowu nic nam nie pokaze 🙂 a jak nie to bedziesz synka ubierala na rozowo i fioletowo, co za problem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
aisak napisał(a):
No coś ty Asiu ja i nie chcieć wiedzieć 🤪 🤪 🤪 🤪
moje dziecko takie uparte i nic nie chce pokazać, ok 17 tyg. powiedzieli nam że niby dziołszka ale nie na 100% a piątek mam wizyte i juz sie stresuje ze znów nam fige z makiem pokaze 😁


ahaaa to takie buty 😜 to ja bede trzymala kciuki zeby pokazala sliczna pipke hihi 🙂 bo pamietam Ty tez mnie wspieralas jak ja szlam ostatnio na usg i balam sie, ze moje dziecko znowu nic nam nie pokaze 🙂 a jak nie to bedziesz synka ubierala na rozowo i fioletowo, co za problem 😜


hhihiihih dzieki Asiu
nio bedzi enieźle wyglądał w fioletowych balerinkach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
aisak napisał(a):
No coś ty Asiu ja i nie chcieć wiedzieć 🤪 🤪 🤪 🤪
moje dziecko takie uparte i nic nie chce pokazać, ok 17 tyg. powiedzieli nam że niby dziołszka ale nie na 100% a piątek mam wizyte i juz sie stresuje ze znów nam fige z makiem pokaze 😁


ahaaa to takie buty 😜 to ja bede trzymala kciuki zeby pokazala sliczna pipke hihi 🙂 bo pamietam Ty tez mnie wspieralas jak ja szlam ostatnio na usg i balam sie, ze moje dziecko znowu nic nam nie pokaze 🙂 a jak nie to bedziesz synka ubierala na rozowo i fioletowo, co za problem 😜


hhihiihih dzieki Asiu
nio bedzi enieźle wyglądał w fioletowych balerinkach 😁 😁 😁


hehehe no, beda mu pasowaly na pewno 😁 to zacznij kupowac w neutralnych kolorach-biale, zolte, kremowe, niebieskie, zielone 🙂 ale wiem, te rozowe sa taaakie slodkie i trudno sie oprzec aby nie kupic jakichs sweterkow, balerinek itp 😁 sama mam z tym problem mimo ze wiem ze bedzie chlopak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja stanik do karmienia już mam na szczęście 🙂
Teraz do szpitala jeszcze kapcie muszę zakupić i wszystkie te podpaski i inne pierdoły. Jak mi lekarz dzisiaj o tej cesarce powiedział to masakra - przecież to za 2 miechy by było 🤢 🥴


niedobrze.. 🥴 🥴 ale jeszcze jest nadzieja, ze moze ulozy sie glowka do dolu, bo przeciez ma jeszcze troche miejsca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja stanik do karmienia już mam na szczęście 🙂
Teraz do szpitala jeszcze kapcie muszę zakupić i wszystkie te podpaski i inne pierdoły. Jak mi lekarz dzisiaj o tej cesarce powiedział to masakra - przecież to za 2 miechy by było 🤢 🥴

Po tym moim dzisiejszym snie ,też chyba bym chciała mieć cesarke,tylko boje sie znieczulenia tego ze sie nie obudze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja stanik do karmienia już mam na szczęście 🙂
Teraz do szpitala jeszcze kapcie muszę zakupić i wszystkie te podpaski i inne pierdoły. Jak mi lekarz dzisiaj o tej cesarce powiedział to masakra - przecież to za 2 miechy by było 🤢 🥴

Po tym moim dzisiejszym snie ,też chyba bym chciała mieć cesarke,tylko boje sie znieczulenia tego ze sie nie obudze 🤪 🤪

ale to nie jest ogólne znieczulenie, tylko od pasa w dół, jesteś cały czas świadoma, rzadko kiedy dają ogólne np jak się wkłuć nie mogą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak to będzie wyglądało - nie chcę tylko aby mi małą dali na drugi dzień do cycka bo czasami i tak się zdarza.
A odnośnie płci lekarz mi powiedział dzisiaj tak: jak się w całej ciąży robi tylko 3 USG z czego na jednym tylko stwierdza się płeć to nie dziwota że co innego się rodzi niż było powiedziane. On robi USG na każdej wizycie i dlatego się nie myli 🙂 A w ogóle to teraz już wizyty mam co 3 tygodnie. I pytał się mnie czy już jestem wystraszona przed porodem - straszny z niego żartowniś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cesarskim cieciu tez daja maluszka jak najszybciej, tylko nie można wstawać przez jeden dzien,ale jak jest maż czy mama czy ktokolwiek kto sie zajmie maluszkiem to nie robi sie problemu 😁. Inaczej jak jestes sama to trudno jest wyciagac i wkladac i przewijać maluszka bez wstawania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten mój stanik jednak dobry tylko trzeba trochę na szelkach podciągnąć ale ja nie lubie takich, mam takie rozjechane wymiona ble
i jeszcze mam ochotę na słodkie a nic nie kupiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Nie wiem jak to będzie wyglądało - nie chcę tylko aby mi małą dali na drugi dzień do cycka bo czasami i tak się zdarza.
A odnośnie płci lekarz mi powiedział dzisiaj tak: jak się w całej ciąży robi tylko 3 USG z czego na jednym tylko stwierdza się płeć to nie dziwota że co innego się rodzi niż było powiedziane. On robi USG na każdej wizycie i dlatego się nie myli 🙂 A w ogóle to teraz już wizyty mam co 3 tygodnie. I pytał się mnie czy już jestem wystraszona przed porodem - straszny z niego żartowniś 🙂


Wiolu a to pójdziesz na cesarkę do Eskulapa czy do bielskiego szpitala? jeżeli ją będziesz miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no ja od 20 tygodnia też mam wizyty co trzy tygodnie
a z tą płcią to ja ciągle mam mętlik jakby co to ja będę wystawiać na allegro te gadżety co dzisiaj kupiłam 😮

dałam Ci oklaska jędzo

ja pierdziele te oklaski tylko rano mogę dać jak nikogo nie ma
na ciebie polowałam wcześniej i spóźniłam się dosłownie kilka sekund
ale teraz Wiolę ustrzeliłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Nie wiem jak to będzie wyglądało - nie chcę tylko aby mi małą dali na drugi dzień do cycka bo czasami i tak się zdarza.
A odnośnie płci lekarz mi powiedział dzisiaj tak: jak się w całej ciąży robi tylko 3 USG z czego na jednym tylko stwierdza się płeć to nie dziwota że co innego się rodzi niż było powiedziane. On robi USG na każdej wizycie i dlatego się nie myli 🙂 A w ogóle to teraz już wizyty mam co 3 tygodnie. I pytał się mnie czy już jestem wystraszona przed porodem - straszny z niego żartowniś 🙂


Wiolu a to pójdziesz na cesarkę do Eskulapa czy do bielskiego szpitala? jeżeli ją będziesz miała

Jak będzie ze wskazania to do Szpitala na Wyspiańskiego. Tam przyjmuje mój ginekolog.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no ja od 20 tygodnia też mam wizyty co trzy tygodnie
a z tą płcią to ja ciągle mam mętlik jakby co to ja będę wystawiać na allegro te gadżety co dzisiaj kupiłam 😮

dałam Ci oklaska jędzo

ja pierdziele te oklaski tylko rano mogę dać jak nikogo nie ma
na ciebie polowałam wcześniej i spóźniłam się dosłownie kilka sekund
ale teraz Wiolę ustrzeliłam



Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej pamiętacie taką kwietnióweczkę z Belfastu?????
ona miała być w Polsce ale coś długo się nie odzywa albo coś mi sie pomylało


Tak - chyba Dagi to była

DAGI???? nie chyba nie bo ją mam na NK
a ta z Belfastu miała chłopaka Nigeryjczyka albo w ogóle już wszystko pomieszałam
bo tak to jest jak ktoś się pojawia na forum i znika
i ja teraz nie zasnę bi się będę głowić co to?kto to?
😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...