Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja niestety przez caly dzien nie miałam czasu zajrzeć
dziewczyny sliczne brzuszki 🙂

ja wrocilam wlasnie z usg moja mala jest zdrowiutka ułożona główkowo i wszystko jest ok 🙂 no i wazy 1708


Dorka, czujesz kopniaki pod żebra??


tak czuje pod zebrami z prawej strony


intensywnie? a w dole brzucha? .. tak pytam, bo zastanawiam się jak moja jest ułożona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej ja niestety przez caly dzien nie miałam czasu zajrzeć
dziewczyny sliczne brzuszki 🙂

ja wrocilam wlasnie z usg moja mala jest zdrowiutka ułożona główkowo i wszystko jest ok 🙂 no i wazy 1708



w dole tez czuje lekkie uderzenia ale głownie wlasnie z prawej strony przy żebrach i sie wypina z prawej strony pępka
Dorka, czujesz kopniaki pod żebra??


tak czuje pod zebrami z prawej strony


intensywnie? a w dole brzucha? .. tak pytam, bo zastanawiam się jak moja jest ułożona 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, znalazłam coś takiego : http://www.idn.org.pl/sonnszz/nowela_sw_rodz.htm
Według moich "obliczeń" to osoby, które nie pracują mają możliwość otrzymania podwójnego becikowego - zwłaszcza matki samotnie wychowujące. Te, które zarabiają więcej niż 504 zł miesięcznie na członka rodziny nie mają co myśleć o dodatkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dziewczyny, znalazłam coś takiego : http://www.idn.org.pl/sonnszz/nowela_sw_rodz.htm
Według moich "obliczeń" to osoby, które nie pracują mają możliwość otrzymania podwójnego becikowego - zwłaszcza matki samotnie wychowujące. Te, które zarabiają więcej niż 504 zł miesięcznie na członka rodziny nie mają co myśleć o dodatkach.


jesli o to chodzi to tez slyszalam ze to zalezy od gminy bo nie wszystkie daja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już bolidem pojeździłam, kurde jak on śmierdzi chińskimi butami z tesco 😁 teraz się będzie wietrzył 2 miesiące, dobrze że mam czas bo jak Wy niektóre kupicie wózki na ostatnią chwilę to współczuję, nie wiem jak Wy je zdążycie wywietrzyć z tego smrodu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
ja już bolidem pojeździłam, kurde jak on śmierdzi chińskimi butami z tesco 😁 teraz się będzie wietrzył 2 miesiące, dobrze że mam czas bo jak Wy niektóre kupicie wózki na ostatnią chwilę to współczuję, nie wiem jak Wy je zdążycie wywietrzyć z tego smrodu 🥴


mój wietrzy się od dwóch tygodni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja już bolidem pojeździłam, kurde jak on śmierdzi chińskimi butami z tesco 😁 teraz się będzie wietrzył 2 miesiące, dobrze że mam czas bo jak Wy niektóre kupicie wózki na ostatnią chwilę to współczuję, nie wiem jak Wy je zdążycie wywietrzyć z tego smrodu 🥴


No mój na szczęście wietrzy się już od tygodnia 🙂 Ale nie śmierdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dziewczyny, znalazłam coś takiego : http://www.idn.org.pl/sonnszz/nowela_sw_rodz.htm
Według moich "obliczeń" to osoby, które nie pracują mają możliwość otrzymania podwójnego becikowego - zwłaszcza matki samotnie wychowujące. Te, które zarabiają więcej niż 504 zł miesięcznie na członka rodziny nie mają co myśleć o dodatkach.


jesli o to chodzi to tez slyszalam ze to zalezy od gminy bo nie wszystkie daja

to wszystkie dają bo to jest becikowe socjalne i jest jeszcze trzecie samorządowe i tu zalezy od gminy/samorządu
PODSUMOWUJĄC
1 becikowe dla wszystkich
2 dla najuboższych gdzie dochód na osobę nie przekracza 504zł
3 becikowe dla wybranych czyli tam gdzie sa bogate samorządy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Klaudia mojej znajomej coreczka ma nazwisko po ojcu, a ona dostala normalnie to drugie becikowe, bo nie ma z nim slubu i jest jako samotna matka.. wiec mysle, ze to zalezy wlasnie od urzedu.. dobra, ide na Na Wspolnej 🙂

ustanowienie ojcostwa nie ma wpływu na becikowe itp możecie dawać dzieciom nazwiska jakie wam sie podobaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a tak swoją drogą dziadoski bank - to taka osobista wycieczka 😜


a u mnie wlasnie wiele osob ma konta w tym banku i mi polecali.. nie wiem 😁 ja mialam w PKO i zupelnie nie bylam zadowolona.. zobaczymy 😜



wiesz co jesli chodzi o ing z tego co wiem to samemu sie wymysla pin przy aktywacji przez internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko, przed chwilą przeżyłam rewolucje w brzuchu. Moja mała postanowiła zrobić fikołka i to chyba dosłownie.. mam nadzieje, że jej nic nie jest 😁 cały brzuch miałam z boku a podniósł się na 5 cm w góre 😜 nie powiem... bolało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
a tak swoją drogą dziadoski bank - to taka osobista wycieczka 😜


a u mnie wlasnie wiele osob ma konta w tym banku i mi polecali.. nie wiem 😁 ja mialam w PKO i zupelnie nie bylam zadowolona.. zobaczymy 😜



wiesz co jesli chodzi o ing z tego co wiem to samemu sie wymysla pin przy aktywacji przez internet


dzieki Dorka 😘 rzeczywiscie przez internet samemu sie nadaje pin 😉 juz to zrobilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
matko, przed chwilą przeżyłam rewolucje w brzuchu. Moja mała postanowiła zrobić fikołka i to chyba dosłownie.. mam nadzieje, że jej nic nie jest 😁 cały brzuch miałam z boku a podniósł się na 5 cm w góre 😜 nie powiem... bolało :P

u nas to norma..................tzn zdarza się tak co dwa trzy dni i też przyjemne nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u Was z rozstępami? ciągle nic? u mnie na razie ani jednego i oby tak dalej 😉

mierzyłyście obwód swojego brzucha? bierzcie centymetr i dawajcie mierzymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
a jak u Was z rozstępami? ciągle nic? u mnie na razie ani jednego i oby tak dalej 😉

mierzyłyście obwód swojego brzucha? bierzcie metrówkę i dawajcie mierzymy 😁

ja mam dwie podejrzane kreski na udzie i okropny,straszny, masakryczy cellulit na dipie i udach ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...