Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kamikusia napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂 Musze się pochwalić że dzisiaj troszke sobie pochodzilam po mieszkaniu i nawet odkurzylam i kurze z tarłam bo juz patrzec nie moglam na ten syf 🙂
Kurcze czesto mi brzuch twardnieje przez te zastrzyki ;( nawet nospa nie pomaga. Na szczescie te twardniejcie krotko trwa, ale czesto...


To na prawdę nie powinnaś nic robić a odkurzanie wbrew pozorom nie jest takie lekkie jesteś schylona , musisz napiąć mięśnie itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ale dziewczyny toż pomyślcie ten co pisze o zazdrości to przecież przede wszystkim sam zazdrości a potem ta osoba sama się wysypała komu i czego 🙂

Nina trzeba dać sobie spokój i olać sytuację 🙂 Mi to się chce śmiać, nic więcej, przecież nikomu i niczego nie muszę udowadniać 😉
Zresztą - mądrej głowie dość po słowie 🙂 i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki 🙂 Musze się pochwalić że dzisiaj troszke sobie pochodzilam po mieszkaniu i nawet odkurzylam i kurze z tarłam bo juz patrzec nie moglam na ten syf 🙂
Kurcze czesto mi brzuch twardnieje przez te zastrzyki ;( nawet nospa nie pomaga. Na szczescie te twardniejcie krotko trwa, ale czesto...


To na prawdę nie powinnaś nic robić a odkurzanie wbrew pozorom nie jest takie lekkie jesteś schylona , musisz napiąć mięśnie itp.


ale mi sie juz lezec nie chce 😞 drugi tydzien w lozku juz leze i szlak mnie trafia ze jest drudno i ja na to musze patrzec i nic zrobic nie moge. dlatego wzielam sie troszke za to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wszystkie chętne które chciałby jeszcze dowiedzieć się jak mam w domu poproszę o zgłaszanie się - zorganizuję jakieś "drzwi otwarte" 😁

ja cem
ja cem zobaczyć
ale za darmo oki??? bo mnie nie stać na wejściówkę 😞

dobra tylko jeszcze kilka osób zwerbuj i ustal termin 😉


ja również bardzo chetnie 🙂 wejde do łazienki bo właśnie kończymy to może jeszcze jakiś pomysł ściągne 🙂 bo już jeden ściągnęłam 🙂

taaaa?? o Ty kradziejko 😁 co zmałpowałaś? :d


bo masz białe kafle a tam gdzie półka masz ciemne i podświetlone i ja zrobiłam to samo 🙂

tam gdzie półki to nie ma wcale kafli 🙂 pomalowane jest grafitową farbą bo wtedy się to światło niebieskie nie odbija 🙂


a widzisz nie dopatrzyłam 🙂

to Cię naprawdę muszę do tego domu zaprosić bo jeszcze coś źle mężowi każesz zrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wszystkie chętne które chciałby jeszcze dowiedzieć się jak mam w domu poproszę o zgłaszanie się - zorganizuję jakieś "drzwi otwarte" 😁

ja cem
ja cem zobaczyć
ale za darmo oki??? bo mnie nie stać na wejściówkę 😞

dobra tylko jeszcze kilka osób zwerbuj i ustal termin 😉


ja również bardzo chetnie 🙂 wejde do łazienki bo właśnie kończymy to może jeszcze jakiś pomysł ściągne 🙂 bo już jeden ściągnęłam 🙂

taaaa?? o Ty kradziejko 😁 co zmałpowałaś? :d


bo masz białe kafle a tam gdzie półka masz ciemne i podświetlone i ja zrobiłam to samo 🙂

tam gdzie półki to nie ma wcale kafli 🙂 pomalowane jest grafitową farbą bo wtedy się to światło niebieskie nie odbija 🙂


a widzisz nie dopatrzyłam 🙂

to Cię naprawdę muszę do tego domu zaprosić bo jeszcze coś źle mężowi każesz zrobić 😜


haha no 🙂tylko tam akurat musiały być płytki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Matylda pytałąś kto ma psa, ja mam wabi się bubuś

ja tez mam Sonie 🙂 Wlasnie widzialam ze cos pisalas czym przemywac oczy psu. To ja kiedys swojemu psu przemywalam woda przegotowana.

ja swoim czasem przemywałam zwykłą herbatą albo tym mokrym woreczkiem po herbacie (tylko nie malinowej 😁 ) albo kup świetlik w aptece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Moja biedna Tysia się zbulwersowała, widzisz a ja taka zła i niedobra i w dodatku każę Wam pić redbulle na porodówce, ale to wszystko przez to że ja wszystko wiem i mam poczucie niskiej wartości 😁
heh no i ciekawe - jak ja mam w tym domu 😮
Dobra skonczmy temat 🙂 Musze az cos zjesc bo zglodnialam 😁 Olus taki VIP z Ciebie ze moze obejrzymy twoja chate w MTV Cribs 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Moja biedna Tysia się zbulwersowała, widzisz a ja taka zła i niedobra i w dodatku każę Wam pić redbulle na porodówce, ale to wszystko przez to że ja wszystko wiem i mam poczucie niskiej wartości 😁
heh no i ciekawe - jak ja mam w tym domu 😮
Dobra skonczmy temat 🙂 Musze az cos zjesc bo zglodnialam 😁 Olus taki VIP z Ciebie ze moze obejrzymy twoja chate w MTV Cribs 😉

taaaa 🙂 w końcu mieszkam w Warszawie nie? 😁
A podsumowując - na głupotę nie ma lekarstwa - Amen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila leżeć i już!!!!!!!!!!!
ja już zauważyłam że jak się "nałażę" albo jestem na wyjeździe to kroka dać nie mogę więc wierzę że odpoczynek i oszczędzanie jak najbardziej mają sens

Tyska czy ty sugerujesz że mam się obrazić?????pomyślę, pomyślę 😉
ja do świętych nie należę, wiecie o tym wszystkie , ale czytam uważnie co się do mnie pisze i albo biorę sobie to do serca i wprowadzam w życie albo jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam i jak coś pierdolnę bez zastanowienia i potem wypada przeprosić to to robię
mam zupełnie inne podejście do ciąży i innych spraw niż większość z Was ale to nie znaczy że jestem gorsza albo ktoś jest lepszy bo ma więcej bądź mniej pieniędzy
ja zawsze będę pisać to co myślę i z pokorą (albo nie pokorą) przyjmę co się pisze o mnie albo do mnie , i nie będę się tu obrażać bo po co, szanuję zdanie innych no chyba że poczuję że ktoś zupełnie mija się z prawdą albo ma na celu sprawienie komuś przykrości
a mój dowcip najlepszy nie jest ale za to potrafię rozróżnić kiedy można się pośmiać kiedy nie a zwłaszcza z czego można się pośmiać , bo wydaje mi się że czyjaś sytuacja majątkowa albo rodzinna to nie jest dobry temat to wyśmiewania się
może na tym forum o takich sprawach kłótnie małżenskie, rozwody, śluby czy zawartość portfela nie powinno się pisać ale jeśli ktoś ma na to ochotę to nie można mu tego zabronić bo widocznie ma taką potrzebę żeby się tym tutaj podzielić, poza tym niektóre dziewczyny są tu ze "sobą" prawie od początku i wiedzą na co mogą sobie pozwolić a na co nie
a to co tu pisałam to takie masło maślane ale ja zbytnio wykształcona nie jestem i pisałam wszystko co akurat mi się nasunęło więc za "składnię) przepraszam
P.S co to jest składnia??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Ola a tak w ogole to ciekawego dzieje sie w szkole rodzenia? bo ja niestety musialam zrezygnowac 😞

nie pytaj jej bo zaraz zostanie posądzona o herezje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...