Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ola a tak w ogole to ciekawego dzieje sie w szkole rodzenia? bo ja niestety musialam zrezygnowac 😞

nie pytaj jej bo zaraz zostanie posądzona o herezje 😉

taa i będzie publiczny lincz 😉

ja pierwsza rzucę kamień
bo ja z tych co bez winy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ola a tak w ogole to ciekawego dzieje sie w szkole rodzenia? bo ja niestety musialam zrezygnowac 😞

A dzwoniłaś do nich i ich uprzedziłaś?
No dzieje się dużo fajnych rzeczy tylko pamiętasz, że my i tak inne programy miałysmy...


Dzwoniłam i sie z nimi pozegnałam 😞 no masz inny program ale i tak chcialabym z grubsza wiedziec co tam sie dzieje? o szpitalu to chyba juz nic nie mowia, bo na tych pierwszych zajeciach chyba wszystko powiedzieli co jest potrzebne itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska masz oklaska co by Cię tu nikt nie okradł 😉
kamikusia też sie zalapała

jak to??????????
ja jej chciałam klasnąć i pisało 12 min
coś mi się pokiełbasiło
albo pisanie tego wywodu(bez składni) zajęło mi 12min 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a ja Wam powiem tak licytuje sweterek ale nie dam linka bo jest śliczny za pare groszy jeszcze mi go któraś spod nosa sprzątnie hahaha 🙂

masz oklaska - i nie bądź żyła bo jak na razie to Ty mi pomysły z chałupy podkradasz 😁


😁 haha dzięki
lepiej wyślij resztę zdjęć bo nie mam z czego czerpać aspiracji 🙂
W jakiej Ty dzielnicy mieszkasz (tak z czystej ciekawości) czy masz daleko na inflancką czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ola a tak w ogole to ciekawego dzieje sie w szkole rodzenia? bo ja niestety musialam zrezygnowac 😞

A dzwoniłaś do nich i ich uprzedziłaś?
No dzieje się dużo fajnych rzeczy tylko pamiętasz, że my i tak inne programy miałysmy...


Dzwoniłam i sie z nimi pozegnałam 😞 no masz inny program ale i tak chcialabym z grubsza wiedziec co tam sie dzieje? o szpitalu to chyba juz nic nie mowia, bo na tych pierwszych zajeciach chyba wszystko powiedzieli co jest potrzebne itd.

no dzieje sie sporo, staram się tu na bieżąco dziewczynom pisać, ale musiałabyś duuużo nadrabiać żeby się dowiedzieć bo ja nie jestem w stanie tego powtórzyć wszystkiego.
Były zajęcia z położną laktacyjną, cyce nam oglądała i sprawdzała czy będzie ok, o kapieli było, o ubieraniu, o pielęgnacji.. no mówię Ci że na prawdę full
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
a ja Wam powiem tak licytuje sweterek ale nie dam linka bo jest śliczny za pare groszy jeszcze mi go któraś spod nosa sprzątnie hahaha 🙂

masz oklaska - i nie bądź żyła bo jak na razie to Ty mi pomysły z chałupy podkradasz 😁


😁 haha dzięki
lepiej wyślij resztę zdjęć bo nie mam z czego czerpać aspiracji 🙂
W jakiej Ty dzielnicy mieszkasz (tak z czystej ciekawości) czy masz daleko na inflancką czy nie

na bemowie - róg Górczewskiej i Lazurowej (tam gdzie była kukurydza na Jelonkach 😁) wiec mam blisko na Inflancką 🙂 10 minut samochodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Ola a tak w ogole to ciekawego dzieje sie w szkole rodzenia? bo ja niestety musialam zrezygnowac 😞

A dzwoniłaś do nich i ich uprzedziłaś?
No dzieje się dużo fajnych rzeczy tylko pamiętasz, że my i tak inne programy miałysmy...


Dzwoniłam i sie z nimi pozegnałam 😞 no masz inny program ale i tak chcialabym z grubsza wiedziec co tam sie dzieje? o szpitalu to chyba juz nic nie mowia, bo na tych pierwszych zajeciach chyba wszystko powiedzieli co jest potrzebne itd.

no dzieje sie sporo, staram się tu na bieżąco dziewczynom pisać, ale musiałabyś duuużo nadrabiać żeby się dowiedzieć bo ja nie jestem w stanie tego powtórzyć wszystkiego.
Były zajęcia z położną laktacyjną, cyce nam oglądała i sprawdzała czy będzie ok, o kapieli było, o ubieraniu, o pielęgnacji.. no mówię Ci że na prawdę full


kurde a mi sie nie chce tego czytac wszystkiego bo musialabym przeczytac z 500 stron albo i wiecej 😞 o cycach to wiem ze Wam sprawdzala 🙂 a moglabys tak w skrocie napisac o ubieraniu i pielegnacji 🙂 PROSZE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):


kurde a mi sie nie chce tego czytac wszystkiego bo musialabym przeczytac z 500 stron albo i wiecej 😞 o cycach to wiem ze Wam sprawdzala 🙂 a moglabys tak w skrocie napisac o ubieraniu i pielegnacji 🙂 PROSZE 😁

nie załamuj mnie 😁 ostatnio tymince pisałam cały referat - może gdzieś skopiowała, bo tak mi coś świta...
a jak nie to Ci potem napiszę bo jest tego na prawdę bardzo dużo, muszę mieć wenę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Sorki z gory jesli temat sie juz pojawil, ale czy macie juz w planach chrzciny dzieci?? Kiedy byscie chcialy?

no u mnie miały być tj z chrzciny razem z koscielnym ale śłubu razcej nie będzie a chrzest no cóż pewnie będziemy myśleć, ale najwcześniej ja bym chciała w sierpniu i będe musiała jeszcze kaznodziei poszukać bo mój parafialny już na pewno odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Sorki z gory jesli temat sie juz pojawil, ale czy macie juz w planach chrzciny dzieci?? Kiedy byscie chcialy?


Ja jak najbardziej tak, chyba w czerwcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja chcialabym dosyc szybko. Termin mam na koniec kwietnia wiec chcialabym koniec maja poczatek czerwca. Ale to tylko plany 🙂 Zobaczymy

no u Ciebie to nie ma żadnych przeszkód "formalnych'
ahh ja nie chę nawet o tym myśleć jeszcze będzie czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Sorki z gory jesli temat sie juz pojawil, ale czy macie juz w planach chrzciny dzieci?? Kiedy byscie chcialy?


Ja jak najbardziej tak, chyba w czerwcu

Nina Ty skopiowałaś to wszystko co pisałam ostatnio po szkole o pielęgnacji pupki i oczu?
Jak to masz gdzieś to wklej kamikusi proszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz k*** mać wszystko amm skopiowane właśnie teraz bym tylko wkleiła i co?? word siadł kopiowac nie mogę!!!! a chciałam sie pochwalić ze taka pilna uczennica ze mnie co wszytsko notuje a tu pupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...