Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka, Kamikusia i Ola zaklaskalam Wam 🙂
Tyska zdjecie bajecznie sliczne :woohoo 😞zazdroszcze..) 😜
Matylda masz byc mila i kochana dla mezusia 😁 i czekam na pikantne szczegoly o lodach 😁

dzięki, a Matylda chytrus pewnie się nie podzieli informacjami 🙃


zobaczymy 😁 ona lubi tak nas trzymac w niepewnosci 😜 napisala, ze lody beda 😁 🤪 a zobaczymy co z tego wyjdzie, no i z tych jej opowiesci pozniej.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja mam masakrę w brzuchu, leżę ale nie pomaga, moje dziecko dziś wcale nie śpi 🥴 okopana cała w środku jestem. Że jej się nie znudzi tak wierzgać 😮


a moje dzisiaj wyjatkowo grzeczne.. 🤨 i dalo mamie w spokoju pochodzic po sklepach, tylko pod koniec dal o sobie znac, bo cos mnie kluc zaczelo i pupe wystawil 😁 ale nie narzekam, dobre dziecko z niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
dziekuje asia za oklaska 🙂 a powiedz mi ile dalas w smyku za stanik do karmienia ??


29,99 🙂 nawet na allegro jak patrzylam, to sa po 32 czy cos takiego, a tutaj zobaczylam jaki material i oplaca sie 😁 a i tak trzeba go kupic i tak.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dziekuje asia za oklaska 🙂 a powiedz mi ile dalas w smyku za stanik do karmienia ??


29,99 🙂 nawet na allegro jak patrzylam, to sa po 32 czy cos takiego, a tutaj zobaczylam jaki material i oplaca sie 😁 a i tak trzeba go kupic i tak.. 🙂



wlasnie moze sie jutro przejde kupic tylko nawet nie wiem jaki rozmiar 🙂 bo puki co zbytnio one mi nie urosly i nosze te same miseczki tylko pod biustem wiekszy a ty kupilas duzo wiekszy ?? czy taki sam rozmiar ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dziekuje asia za oklaska 🙂 a powiedz mi ile dalas w smyku za stanik do karmienia ??


29,99 🙂 nawet na allegro jak patrzylam, to sa po 32 czy cos takiego, a tutaj zobaczylam jaki material i oplaca sie 😁 a i tak trzeba go kupic i tak.. 🙂



wlasnie moze sie jutro przejde kupic tylko nawet nie wiem jaki rozmiar 🙂 bo puki co zbytnio one mi nie urosly i nosze te same miseczki tylko pod biustem wiekszy a ty kupilas duzo wiekszy ?? czy taki sam rozmiar ??

ja przed ciaza nosilam rozmiar 75 B, teraz urosly mi do okolo 80C i wzielam wlasnie 80 C, bo sama tez mialam dylemat jaki rozmiar wybrac.. ale wez na wszelki wypadek troche wiekszy, bo to mleko nagromadzi sie w piersiach i beda one wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dziekuje asia za oklaska 🙂 a powiedz mi ile dalas w smyku za stanik do karmienia ??


29,99 🙂 nawet na allegro jak patrzylam, to sa po 32 czy cos takiego, a tutaj zobaczylam jaki material i oplaca sie 😁 a i tak trzeba go kupic i tak.. 🙂


wlasnie sobie tak mysle ze chyba wezme ten wiekszy ja przed mialam 85 C teraz mam 90 C wiec moze sobie wezme 90D albo 95D zobacze wogole jak one wygladaja bo nigdy w reku nie mialam 🙂

wlasnie moze sie jutro przejde kupic tylko nawet nie wiem jaki rozmiar 🙂 bo puki co zbytnio one mi nie urosly i nosze te same miseczki tylko pod biustem wiekszy a ty kupilas duzo wiekszy ?? czy taki sam rozmiar ??

ja przed ciaza nosilam rozmiar 75 B, teraz urosly mi do okolo 80C i wzielam wlasnie 80 C, bo sama tez mialam dylemat jaki rozmiar wybrac.. ale wez na wszelki wypadek troche wiekszy, bo to mleko nagromadzi sie w piersiach i beda one wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
mój mężuś najadł się, położył się za moimi plecami i śpi 🤨 a dziecko dalej urzęduje 😮


moje tez jakies rozbrykane dzisiaj 🙂

rzadko tak nam żeby aż tak szalała... może to wichura za oknem ma wpływ? 🤔 skąd ona ma tyle siły? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem na chwilę przed snem
nie chcę żadnych pytań bo odpowiedzi też nie będzie dodam tylko że miałam dobre chęci no ale cóż, ja w sypialni z laptopem a on w drugim pokoju z telewizorem i Leonem
idę po leki i idę śpiuniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w ogóle to jestem 🙂 nadrobiłam, choć wiele nie miałam, coś oszczędzacie siły dzisiaj dziewczyny 🙂
mój też wrócił, obejrzał wiadomości na kompie i zasnął na kanapie..i tyle pożytku: kobieta czeka w samotności i depresji cały dzień żeby do niego gębę otworzyć i sobie z kimś pogadać, a tu doopa. Potem ja pójdę spać a on wstanie i będzie łaził po nocy..
Oj, z panią w sklepie dzisiaj się więcej nagadałm niż z nim 😞 😞 😞

I jestem gruba, brzydka i chodzę w bluzce z plamą pod cyckiem bo się oplułam herbatą..
I idę jutro za karę do fryzjera zrobić sobie dobrze 🙂
Dziękuję za wysłuchanie moich narzekań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
I tak w ogóle to jestem 🙂 nadrobiłam, choć wiele nie miałam, coś oszczędzacie siły dzisiaj dziewczyny 🙂
mój też wrócił, obejrzał wiadomości na kompie i zasnął na kanapie..i tyle pożytku: kobieta czeka w samotności i depresji cały dzień żeby do niego gębę otworzyć i sobie z kimś pogadać, a tu doopa. Potem ja pójdę spać a on wstanie i będzie łaził po nocy..
Oj, z panią w sklepie dzisiaj się więcej nagadałm niż z nim 😞 😞 😞

I jestem gruba, brzydka i chodzę w bluzce z plamą pod cyckiem bo się oplułam herbatą..
I idę jutro za karę do fryzjera zrobić sobie dobrze 🙂
Dziękuję za wysłuchanie moich narzekań 🙂

i to miały być narzekania
to ja jestem w nich mistrzynią
ale widzisz przynajmniej jutro zrobisz sobie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...