Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja tylko na chwilke siedze przez caly dzien u rodzicow i tak postanowilam zajrzeć na forum 🙂

wspolczuje Ola tez bym sie wkur....
Magda mam pytanko dzisiaj przejeżdżałam koło szpitala Kopernika i po drugiej stronie na paderewskiego na przeciwko szpitala wyczailam jakis sklepik dziecinny bylas moze w nim nie wiem czy kojarzysz miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam przeboje przedwczoraj. Pjechalam na 12h godzinne paktyki do spzitala( nie bede tego komentowac) i jak schodizlam o 19:30 do szatni to sie okazlao ze jest zamknieta. W portierni zrobilam awanture bo oczywiscie nie mieli klucza w efekcie jechalam przez cale miasto w samym mundurku z rekawkiem i w klapkach. Nik sie jakos tym nie przejal ze jestem w ciazy i "może mi być zimno" jedyny plus ze mialam samochod( co prawda zanim zaczelo byc cieplo bylam w domu) ale po tym mozna stwierdzic jak ludzie sie przejmuja ciezarna kobieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja mialam przeboje przedwczoraj. Pjechalam na 12h godzinne paktyki do spzitala( nie bede tego komentowac) i jak schodizlam o 19:30 do szatni to sie okazlao ze jest zamknieta. W portierni zrobilam awanture bo oczywiscie nie mieli klucza w efekcie jechalam przez cale miasto w samym mundurku z rekawkiem i w klapkach. Nik sie jakos tym nie przejal ze jestem w ciazy i "może mi być zimno" jedyny plus ze mialam samochod( co prawda zanim zaczelo byc cieplo bylam w domu) ale po tym mozna stwierdzic jak ludzie sie przejmuja ciezarna kobieta


niestety tacy juz sa ludzie puki ich to nie dotycy maja to glęboko w dup...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w wielu sytuacjach sie spotkalam z takim zachowaniem, ze to chyba temat rzeka. W sklepie kasa z pierwszenstwem a jak ktos chce skorzystac to musi sie kłocic. Reakcja w tramwaju bezcenna, stoisz i nagle wszyscy sie patrza w okna tylko zeby ci nie zejsc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
juz w wielu sytuacjach sie spotkalam z takim zachowaniem, ze to chyba temat rzeka. W sklepie kasa z pierwszenstwem a jak ktos chce skorzystac to musi sie kłocic. Reakcja w tramwaju bezcenna, stoisz i nagle wszyscy sie patrza w okna tylko zeby ci nie zejsc 😞


zgadzam sie z toba mi tez wiele razy sie zdarzyla taka sytuacja naewt jesli osoba przedemna kaze mi isc na poczatek kolejki to i tak sobie odpuszczam bo pozostali by mnie tam zjedli i zlinczowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
juz w wielu sytuacjach sie spotkalam z takim zachowaniem, ze to chyba temat rzeka. W sklepie kasa z pierwszenstwem a jak ktos chce skorzystac to musi sie kłocic. Reakcja w tramwaju bezcenna, stoisz i nagle wszyscy sie patrza w okna tylko zeby ci nie zejsc 😞


tak to juz jest.. 😞 ostatnio wlasnie jechalam z moja kolezanka tramwajem, ktora byla 36tc, a ja w 30 i oczywiscie NIKT nas nie puscil.. a siedzieli i nastolatkowie i starsi i w srednim wieku.. a my obie stalysmy.. jedynie kobiety, ktore tego doswiadczyly moze ustepuja pierwszenstwa innym, bo przezyly to na wlasnej skorze.. kazdy udaje, ze nie widzi..MASAKRA ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tego nie rozumiem, ale autentycznie tak jest. Raz mi sie zdarzylo, ze mi ktos ustapil. Bardzo sie zdziwilam bo to byl ok 28 letni facet a ja bylam w kurtce,wiec za duzo nie bylo widac. Zrobilo mi sie bardzo milo. Ale to byl tylko raz a mam zajecia kilka razy w tyg i mieszkam przy ruchliwej linii tramwajowej, ale wszyscy maja to gdzies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mial zone/dziewczyne, ktora tez kiedys byla w takiej sytuacji. Tu nawet nie chodzi o to, ze sie zle stoi, ale o bezpieczenstwo wiadomo jak to jest tramawaj przewalony ludzie scisnieci jak sardynki i jeszcze ostre hamowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
pewnie mial zone/dziewczyne, ktora tez kiedys byla w takiej sytuacji. Tu nawet nie chodzi o to, ze sie zle stoi, ale o bezpieczenstwo wiadomo jak to jest tramawaj przewalony ludzie scisnieci jak sardynki i jeszcze ostre hamowanie.


dokladnie.. ale jak bylam teraz tydzien w Niemczech, to w kolejkach takze nikt mnie nie puscil.. myslalam, ze tam jest troche inna kultura, ale sie przeliczylam 🤢 moze akurat w tym rejonie, bo wiadomo, ze zalezy od czlowieka, ale zdziwilam sie..kogo to obchodzi, ze nam sie cos moze stac jak tramwaj gwaltownie zahamuje.. nikogo ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ja chyba tak 🙂 moze nie od pierwszego dnia. ale mam zamiar dopajac maluszka


aha, no to juz sie poradzilam i wiecej wiem 😁 bo tym wszystkim reklamom i temu, co w internecie pisza nie do konca wierze.. jak mam czyjas opinie, to jest zupelnie inaczej 🙂 ja tez bede dopajala swojego maluszka herbatka rumiankowa na poczatku, tylko poczytam jaka firma jest najlepsza 🙂 dzieki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja chyba tak 🙂 moze nie od pierwszego dnia. ale mam zamiar dopajac maluszka


aha, no to juz sie poradzilam i wiecej wiem 😁 bo tym wszystkim reklamom i temu, co w internecie pisza nie do konca wierze.. jak mam czyjas opinie, to jest zupelnie inaczej 🙂 ja tez bede dopajala swojego maluszka herbatka rumiankowa na poczatku, tylko poczytam jaka firma jest najlepsza 🙂 dzieki 😉

asiu z tego co tu już któraś pisała to HIPP ma herbatki dla niemowląt chyba koper, miętę i rumianek, najlepiej zapytać w aptece - tam Ci poradzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ja chyba tak 🙂 moze nie od pierwszego dnia. ale mam zamiar dopajac maluszka


aha, no to juz sie poradzilam i wiecej wiem 😁 bo tym wszystkim reklamom i temu, co w internecie pisza nie do konca wierze.. jak mam czyjas opinie, to jest zupelnie inaczej 🙂 ja tez bede dopajala swojego maluszka herbatka rumiankowa na poczatku, tylko poczytam jaka firma jest najlepsza 🙂 dzieki 😉

asiu z tego co tu już któraś pisała to HIPP ma herbatki dla niemowląt chyba koper, miętę i rumianek, najlepiej zapytać w aptece - tam Ci poradzą 🙂


ale rumianek na poczatku, a koper i inne ziolka pozniej mozna podawac podobno 🙂 ale zapytam dokladnie w aptece jaka firma i jaki smak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...