Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 ja to ide do sklepu po jedna rzecz a wychodze z cala torba ale co bede zalowac synowi hehe 😁 😁 😁


ja pewnie tez tak bym zrobila ale na zakupy staram sie chodzic ze swoim to wtedy mnie stopuje bo inaczej by sie to zle skonczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
wszystko jest fajne i ladniutkie ale tez i swoja cene ma;/


no niestety ja znalazlam na allegro fajny zestaw łóżeczko posciel przewijak itp naprawde tanio napewno rozni sie to gatunkowo od tych duzo drozszych ale co nie znaczy ze po miesiacu mi sie wszystko podrze połamie itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 ja na szczesie nie musialam zakupic sie w lozeczko bo dostalam w prezencie od kuzynki tylko musialam kupic posciel i powiem ze nawet znalazlam w sklepie w przystepnej cenie bo za 120 zl


to rzeczywiscie tanio Ja niestety nie mialam od kogo wziasc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Dorka1986 no a reszte musialam zakupic juz sama niestety wydatek byl;/ ale rozlozylam sobie to na pare miesiecy i nie bylo tak zle 🙂


u mnie z kaska nie ma problemu bo odlozylismy na zakupy dla dziecka juz wczesniej u nas jest wlasnie kwestia tego ze nie mamy gdzie sie z tym wszystkim podziac puki nie mamy dorobionych mebli ale mam nadzieje ze na poczatku marca juz bedzie wszystko gotowe 🙂
wlasnie czytalam kolejny opis porodu lutowej mamusi nawet nie byl chyba taki zly i chyba jednak zdecyduje sie na znieczulenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
raczek88 no juz w sumie duzo sie nie zostalo 🙂

dlatego musze sie zmobilizowac 🙂 jutro ma przyjsc lozeczko, kurier przywiezie a mnie nie bedzie w domu, dopiero w niedziele wieczorem zobacze, nie wiem jak to wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
raczek88 no juz w sumie duzo sie nie zostalo 🙂

dlatego musze sie zmobilizowac 🙂 jutro ma przyjsc lozeczko, kurier przywiezie a mnie nie bedzie w domu, dopiero w niedziele wieczorem zobacze, nie wiem jak to wytrzymam


hehe ja zeby wstawic lozeczko musze najpierw wyrrzucic swoja rogowke i kupic sobie mniejsze spanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...