Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina widziałaś się z Tutliputli? 🙂

Tak widziałam ale ponieważ było nas strasznie dużo w grupie bo nawet w sali ciężko było się zmieścić to nawet nie rozmawiałam z nią

u nas na szczęście małe grupy i luz 🙂 nie ciśniemy się a i głupich pytań jakoś nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem, właśnie nadrobiłam, ale obiecałam mojemu pasierbowi komputer oddać za 5 minut 😮

Ewelina, to następnym razem zajmij miejsce, co bym w kącie siedzieć nie musiała 😁
Twój żartował, ale to Mój wyjechał do Pani S. z pytaniem: czy dzisiaj się dowiemy czegoś konkretnego 😁??
I całą godzinę tupał mi nogą w podłogę ze zniecierpliwienia..

Byłam dzisiaj w H&M moim ukochanym: no ubranka tak śliczne, że przejść się obojętnie nie da..niestety: daleko jeszcze do przecen 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina widziałaś się z Tutliputli? 🙂

Tak widziałam ale ponieważ było nas strasznie dużo w grupie bo nawet w sali ciężko było się zmieścić to nawet nie rozmawiałam z nią

u nas na szczęście małe grupy i luz 🙂 nie ciśniemy się a i głupich pytań jakoś nie było 😉


a u nas jakaś tragedia i szczerze mi się to nie podoba 24 ciężarne udalo mi się naliczyć z mężem + osoby towarzyszące chyba ok 20
a w tej malej sali to katastrofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem, właśnie nadrobiłam, ale obiecałam mojemu pasierbowi komputer oddać za 5 minut 😮

Ewelina, to następnym razem zajmij miejsce, co bym w kącie siedzieć nie musiała 😁
Twój żartował, ale to Mój wyjechał do Pani S. z pytaniem: czy dzisiaj się dowiemy czegoś konkretnego 😁??
I całą godzinę tupał mi nogą w podłogę ze zniecierpliwienia..

Byłam dzisiaj w H&M moim ukochanym: no ubranka tak śliczne, że przejść się obojętnie nie da..niestety: daleko jeszcze do przecen 🤢 🤢 🤢



co do h&m to moge załatwić troche taniej ale musiała byś konkretnie powiedzieć które cię interesują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelina widziałaś się z Tutliputli? 🙂

Tak widziałam ale ponieważ było nas strasznie dużo w grupie bo nawet w sali ciężko było się zmieścić to nawet nie rozmawiałam z nią

u nas na szczęście małe grupy i luz 🙂 nie ciśniemy się a i głupich pytań jakoś nie było 😉


a u nas jakaś tragedia i szczerze mi się to nie podoba 24 ciężarne udalo mi się naliczyć z mężem + osoby towarzyszące chyba ok 20
a w tej malej sali to katastrofa


Mój ujął to tak;
miało być was za dużo, miało być nudno i miało być gorąco: zobaczysz na następne zajęcia już tylko połowa przyjdzie, taką naturalną selekcję nam zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ludzi strasznie dużo i aż ciężko się pomieścić ale i trochę nudno było myślałam że coś konkretnego będzie a to taka luźna rozmowa oby na następnych zajęciach było lepiej to ja już muszę 3 miejsca zając 🙂 bo chodzą z nami moi znajomi i jeszcze koleżanka z pracy z mężem się napatoczyli niespodziewanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uciekam, bo ten mi już się kręci że teraz już jego czas na kompa 🤢 🤢 🤢

jakby zapomniał, że to mój komputer 😁 😁 😁

Dobrze, że lubię chłopaka i na nerwy mi nie działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
oj jak dobrze że mi w końcu odeszły te napady na słodycze 🙃
A ja dziś zrobiłam szczawiową ale jak to zupa prawie sama się robi 😁

ja też ochoty na słodkie za bardzo nie mam ale jutro mam zaległych gości urodzinowych i jeszcze jak mi ten biszkopt nie wyszedł... 😠 to teściowa nie dostanie ciasta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...