Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Co Wy tak od rana narzekacie;p Ja dzisiaj miałam pobódke o 5 rano i tak o 7 zjadłam sniadanie,poszłam do mamy sie polozyc ale nie moglam zasnac,potem mała mi naciskala na żoładek czy coś i poszłam zwrocic sniadanki 😁 i wkoncu o 8.30 zasnełąm i spalama do 12 🙂 Wykapalam sie 🙂 odmalowalam i poszlam na sapcerek,taka piekna u nas pogoda,zero sniegu sloneczko swieci no miodzio 🙂::
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam przeczytałam to co napisałyście i zaznaczam, zeby pozniej wiedziec od kąd czytać 🙂 nie narzekajcie laski, urodzimy dzieci i będzie tylko lepiej 🙂 mnie znowu wątroba boli, tak mnie kopie w nią że już zaczynam krzyczeć na niego 🙂 wierzga tymi nogami cały czas 🙂 Urodzi mi się dziecko z ADHD 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już jestem kompletnie FREE w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tzn jeszcze muszę doprowadzić się do stanu normalności bo mąż coś mnie dziś wyciąga na "flaszkę" do znajomych oczywiście nie chce mi się może w najlepszym wypadku zawiozę go i odbiorę - o tak by było najlepiej
no u mnie też ciągle prądu brakuje ale nie dziwię się , wiatr prawie mi Leona porwał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a teraz biore sie za zakupy na allegro dla malej 😁 boje sie tylko rachunku na koniec 🙂


Dorotka zamawiasz od tego gostka z Bielska-Białej???
kiedyś pokazywałaś jakaś aukcję 🙂


tak bo juz kupywalam od niego dla siebie rzeczy do szpitala i jestem zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a teraz biore sie za zakupy na allegro dla malej 😁 boje sie tylko rachunku na koniec 🙂


Dorotka zamawiasz od tego gostka z Bielska-Białej???
kiedyś pokazywałaś jakaś aukcję 🙂


tak bo juz kupywalam od niego dla siebie rzeczy do szpitala i jestem zadowolona



no ja właśnie też od niego zamawiam i dla siebie rzeczy i dla małej
dluuuuugą listę mam i będę działać w poniedziałek 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a teraz biore sie za zakupy na allegro dla malej 😁 boje sie tylko rachunku na koniec 🙂


Dorotka zamawiasz od tego gostka z Bielska-Białej???
kiedyś pokazywałaś jakaś aukcję 🙂


tak bo juz kupywalam od niego dla siebie rzeczy do szpitala i jestem zadowolona



no ja właśnie też od niego zamawiam i dla siebie rzeczy i dla małej
dluuuuugą listę mam i będę działać w poniedziałek 😉 😉 😉


ja tez mam spora liste 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wyślijcie linka zawsze warto brac od sprawdzonych:0



http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926


on ma naprawdę duży asortyment wiec nie trzeba skakać po 5 sprzedawcach i 5 razy za przesyłkę płacić 😉
no i ceny ma naprawdę fajne bo porównywałam sobie z innymi sprzedawcami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wyślijcie linka zawsze warto brac od sprawdzonych:0



http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926


on ma naprawdę duży asortyment wiec nie trzeba skakać po 5 sprzedawcach i 5 razy za przesyłkę płacić 😉
no i ceny ma naprawdę fajne bo porównywałam sobie z innymi sprzedawcami



ja tez porównywałam własnie i ma ceny w miare normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jestem i ja.. W sumie to dzień miałam fajny, bo zajęcia fajne z fajną położną i potem obiadek z mężem i sernik na ciepło z malinami i bitą śmietaną i zakupy i chyba na tym by się skończyło.. Nie wiem czy mówić o tym na forum w ogóle ale wiem że Dorka ma ten sam "problem"..
Pękły mi hemoroidy pierwszy raz.. 😮 Krew pieczenie ból
Dorka przed wyjściem zapytałam o naszą dolegliwość położną jakbym czuła co się wydarzy 🥴 I wiesz co? Dobra wiadomość to taka że można się podmywać wywarem z liści laurowych i na noc zakładać wacik z miodem - powinny się zmniejszyć a zła wiadomość to taka że po porodzie one będą bolały bardziej niż krocze po szyciu. Ja właśnie mam preludium... 🥴 Przepraszam Was dziewczyny za szczegóły ale może tym które mają te paskudztwo pomogę. Kupiłam sobie Proctohemolan bo u mnie to już nieprzelewki. 🥴
Na pocieszenie kupiłam sobie w Auchan truskawki pachnące i słodziutkie - 3 opakowania mam bo były w promocji za 2,50 zł.. teraz je wcinam.
A tak swoją drogą ja na początku myślałam że nie mam hemoroidów ale kiedyś podczas mycia obadałam sobie dupkę - jeśli któraś z Was wyczuje malutki "dzyndzelek" to znaczy że tez już macie.. Sprawdźcie przy okazji... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej, jestem i ja.. W sumie to dzień miałam fajny, bo zajęcia fajne z fajną położną i potem obiadek z mężem i sernik na ciepło z malinami i bitą śmietaną i zakupy i chyba na tym by się skończyło.. Nie wiem czy mówić o tym na forum w ogóle ale wiem że Dorka ma ten sam "problem"..
Pękły mi hemoroidy pierwszy raz.. 😮 Krew pieczenie ból
Dorka przed wyjściem zapytałam o naszą dolegliwość położną jakbym czuła co się wydarzy 🥴 I wiesz co? Dobra wiadomość to taka że można się podmywać wywarem z liści laurowych i na noc zakładać wacik z miodem - powinny się zmniejszyć a zła wiadomość to taka że po porodzie one będą bolały bardziej niż krocze po szyciu. Ja właśnie mam preludium... 🥴 Przepraszam Was dziewczyny za szczegóły ale może tym które mają te paskudztwo pomogę. Kupiłam sobie Proctohemolan bo u mnie to już nieprzelewki. 🥴
Na pocieszenie kupiłam sobie w Auchan truskawki pachnące i słodziutkie - 3 opakowania mam bo były w promocji za 2,50 zł.. teraz je wcinam.
A tak swoją drogą ja na początku myślałam że nie mam hemoroidów ale kiedyś podczas mycia obadałam sobie dupkę - jeśli któraś z Was wyczuje malutki "dzyndzelek" to znaczy że tez już macie.. Sprawdźcie przy okazji... 🤢


ja wlasnie tez ktoregos dnia obadalam sie i zauwazylam jeden ale naszczescie mnie puki co jeszcze az tak bardzo nie swedzi i nie piecze i nie pekaja i sie chowaja po załatwieniu bo wychodza mi przy parciu ale na wszelki wypadek chyba zaczne stosowac to o czym piszesz zeby nie doprowadzic do powazniejszego stanu Chociaz jest lepiej u mnie po otrebach przennych z jogurtem akctivia i suszonymi sliwkami sobie robie raz dziennie Zobaczymy jak to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...