Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

linkaa napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hello
ja mam fazę po lekarstwie , we łbie mi kołuje ale jeszcze z 10 minut i wrócę d oświata żywych
Ola coś pisała o pięknej pogodzie - u mnie masakra śnieżyca, zamieć, zimno jak cholera, dopiero teraz jakieś przebłyski słońca widać
ja mam kupę sprzątania ale jak ja temu podołam to nie wiem 🤢


hej 🙂 łap oklaska ode mnie 🙂 u mnie to samo zamiec straszna, tylko dobrze ze troche sniegu spadło i nie ma tej pluchy i deszczu bo takiej pogody najbardziej nie lubie. a Ty sprzatanie lepiej zostaw męzowi i nic nie rób 🙂

nie no z wierzchu muszę ogarnąć i odkurzyć i podłogi umyć bo tylko psie łapy widać
mąż ma tam jakieś swoje zajęcia , chociaż miał mi pomóc ale chyba zapomniał bo już zniknął z pola widzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hello
ja mam fazę po lekarstwie , we łbie mi kołuje ale jeszcze z 10 minut i wrócę d oświata żywych
Ola coś pisała o pięknej pogodzie - u mnie masakra śnieżyca, zamieć, zimno jak cholera, dopiero teraz jakieś przebłyski słońca widać
ja mam kupę sprzątania ale jak ja temu podołam to nie wiem 🤢


oooooooo u mnie super słoneczko świeci 😉
teee Matylda a ty czasem nie powinnaś leżęć a nie sprzątać 🤢 🤔 🤔
ja też mam taki syf ze szok ale niestety siła wyższa sama tego nie zrobię i czekam na męża, mogę jedynie łazienkę posprzątać resztę mu zostawiam 🙃
jezuuuuuuuu i jeszcze gosci dzis mam 😞 😞 😞 jakos mi nie pasia bo muszę w koncu pizamę zamienić na coś normalnego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Dzień Dobry 🙂
U mnie dziś świetna pogoda na niebie ani jednej chmurki sloneczko swieci wiec trzeba pozniej wybrac sie na spacerek z mezem 😁

kurde jak to możliwe i gdzie jest sprawiedliwość
dlaczego jedne mają słoneczko a drugie takie coś jak my z LINKĄ
chociaż mówię śnieżyca już zelżała i jakieś tam promyczki wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
hello
ja mam fazę po lekarstwie , we łbie mi kołuje ale jeszcze z 10 minut i wrócę d oświata żywych
Ola coś pisała o pięknej pogodzie - u mnie masakra śnieżyca, zamieć, zimno jak cholera, dopiero teraz jakieś przebłyski słońca widać
ja mam kupę sprzątania ale jak ja temu podołam to nie wiem 🤢


oooooooo u mnie super słoneczko świeci 😉
teee Matylda a ty czasem nie powinnaś leżęć a nie sprzątać 🤢 🤔 🤔
ja też mam taki syf ze szok ale niestety siła wyższa sama tego nie zrobię i czekam na męża, mogę jedynie łazienkę posprzątać resztę mu zostawiam 🙃
jezuuuuuuuu i jeszcze gosci dzis mam 😞 😞 😞 jakos mi nie pasia bo muszę w koncu pizamę zamienić na coś normalnego 😠

a ja wlaśnie chyba łazienkę sobie dziś odpuszczę
powoli dam rade bo nikt za mnie tego nie zrobi
i właśnie zabieram sie o roboty im szybciej zacznę tym szybciej skończę
to narka mamuśki będę was podglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dzień Dobry 🙂
U mnie dziś świetna pogoda na niebie ani jednej chmurki sloneczko swieci wiec trzeba pozniej wybrac sie na spacerek z mezem 😁

kurde jak to możliwe i gdzie jest sprawiedliwość
dlaczego jedne mają słoneczko a drugie takie coś jak my z LINKĄ
chociaż mówię śnieżyca już zelżała i jakieś tam promyczki wychodzą


to do mnie promyczki niestety jeszcze nie doszly :P moze ida pomału z Twoich stron, a wiatr tak drze ze mi łopaty do sniegu zawiało na ogród 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
Ja dzis tez musialam ogarnac mieszkanie bo syf ze szok;/ do tego pelno bylo siersci mojego psiaka wiec czy chcialam czy nie musialam sie zmobilizowac do pracy;/

o sierści to już nawet nie wspomnę - chyba go ogolę na wiosnę i bedzie spokój
a teraz mam jeszcze ogromne łapy odbite na panelach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia chyba wezme przyklad z ciebie ale juz ja ogole hehe bedzie lysa 🙂 bo tej jej siersci nie da sie ogarnac odkurzylam a widze znowu tego pelno 🥴 🥴

tego się nie da odkurzyć, to gdzieś fruwa w powietrzu
a myślałam że po LEONIE nie będzie
bo na dole u mamy takie długie kłaki falowane po pekińczyku
a ja myślałam że jak mój ma gładziutka i króciutką sierść to nic nie będzie a jest jeszcze gorzej z taka krótką bo wszędzie się wbija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia tej sierci duzo lezy a ile mam tego na ubraniu masakra kiedy to sie skonczy bo ilez mozna gubic tych klakow 🙂 🙂

o losie a nasz pekińczyk dopiero za miesiąc zacznie zrzucać i to dosłownie wypadają mu takimi kupkami i są takie leciutkie, taki puszek i wszędzie to fruwa wszędzie, no ale miłość do zwierząt bierze górę i trzeba jakos przecierpieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...