Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiktoria!
Nadrobiłam 110 stron 🙂
teraz za mna drzemie mąż a ja nie mogę sie ruszać
Mdli mnie co dzień mam juz doś nic n ie pomaga na te mdłości nwet na początku tak nie miałam.
A wiecie na szkole rodzenia tez musiałam pokazywać sutki dała mi rade pani położna.
Jaki ja mam problem ze stanikami wk** mnie to co dwa tyg musze zmieniać, kupiłam nie dawno za duzy a dzis juz za mały jutro z nów ide kupic stanik nigdy nie miałam takich donic, mój tata sie dzis ze mnie smiał zebym może 2 czapki zszyła ze soba.
Wiecie ja myslałam ze bedę smigac dzis sprzatac itp. a tuuuu szok jestem nie w swoim ciele 😞 to nie oje ciało... ja się schylic nie mogę? chodzić za duzo? ja? no szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Wiktoria!
Nadrobiłam 110 stron 🙂
teraz za mna drzemie mąż a ja nie mogę sie ruszać
Mdli mnie co dzień mam juz doś nic n ie pomaga na te mdłości nwet na początku tak nie miałam.
A wiecie na szkole rodzenia tez musiałam pokazywać sutki dała mi rade pani położna.
Jaki ja mam problem ze stanikami wk** mnie to co dwa tyg musze zmieniać, kupiłam nie dawno za duzy a dzis juz za mały jutro z nów ide kupic stanik nigdy nie miałam takich donic, mój tata sie dzis ze mnie smiał zebym może 2 czapki zszyła ze soba.
Wiecie ja myslałam ze bedę smigac dzis sprzatac itp. a tuuuu szok jestem nie w swoim ciele 😞 to nie oje ciało... ja się schylic nie mogę? chodzić za duzo? ja? no szok.


tez juz bym chciała urodzić bo coraz gorzej sie czuje w swoim ciele 🤨 ale za to piersi wogóle prawie mi nie urosły moze z 0,5 numeru caly czas miseczke mam taka sama tylko obwod sie zmienil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
to sie ciesz 🙂 ja jak schudne to mi z nich flaki zostana tak jak kiedys z 64 schudłam na 53 to mi dwa worki wisiały...


Tylko ze jak po urodzeniu nagle mi sie zbierze mleko to dopiero rozstepow dostane na piersiach wolala bym zeby powoli mi rosly wtedy skora sie przyzwyczaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to sie ciesz 🙂 ja jak schudne to mi z nich flaki zostana tak jak kiedys z 64 schudłam na 53 to mi dwa worki wisiały...


Tylko ze jak po urodzeniu nagle mi sie zbierze mleko to dopiero rozstepow dostane na piersiach wolala bym zeby powoli mi rosly wtedy skora sie przyzwyczaja


myślisz z e to tak działa? hm..oby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
to sie ciesz 🙂 ja jak schudne to mi z nich flaki zostana tak jak kiedys z 64 schudłam na 53 to mi dwa worki wisiały...


Tylko ze jak po urodzeniu nagle mi sie zbierze mleko to dopiero rozstepow dostane na piersiach wolala bym zeby powoli mi rosly wtedy skora sie przyzwyczaja


myślisz z e to tak działa? hm..oby


tak mi sie wydaje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
mam nadzieje ze ta twoja polozna ma racje z tymi kg bo chciala bym sie zamknac w 20 kg 🙂


no i ja tez mam 170 cm wzrostui przytyłam 15 kg!!! 79kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
mam nadzieje ze ta twoja polozna ma racje z tymi kg bo chciala bym sie zamknac w 20 kg 🙂


no i ja tez mam 170 cm wzrostui przytyłam 15 kg!!! 79kg


ja przytylam juz 17 kg 🙂 wazylam 55 a teraz waze 72 😞 a mam 165 czuje sie jak taka kulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
mam nadzieje ze ta twoja polozna ma racje z tymi kg bo chciala bym sie zamknac w 20 kg 🙂


no i ja tez mam 170 cm wzrostui przytyłam 15 kg!!! 79kg


ja tez tak słyszałam ze po 34 tyg my juz nie tyjemy wszystkie kalorie i kg ida w maluszki bo one teraz najwiecej przybieraja w tych ostatnich tyg
ja mam 10kg do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...