Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja przy pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. Owszem lekko mi nie było. Trochę czasu minęło zanim je zgubiłam ale najważniejsze ze córeczka zdrowa.
Sandroos i życzę Ci jak najlepiej ale to szok zeby podczas ciąży przytyć tylko 4,5 kg. 10kg ok to słyszałam. Ale 4,5 nie! Całą ciąże laseczka super! 😉 Jak dzidzia zdrowa to najważniejsze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytylam 25 kg,po porodzie zrzucilam od razu 12 ale pozniej jeszcze 2 przybralam.Wiec 15 kg mam na plusie.Jestem juz dolkadnie 3 miesiace po porodzie,moja corcia ma dzisiaj 3 m-ce.Karmie tylko piersia wiec zadne diety nie wchodza w gre,a cwiczyc tez mi sie nie chce bo nie mam motywacji,cwiczylam troszke ale jak nie widac efektow to sie zniechecilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech ja niestety juz w 12 tygodniu jestem 8 kg na plusie 😞 przed ciaza bylam na diecie niskokalorycznej i jak zaczelam normalnie jesc to jak mysle przyszedl efekt jojo...poza tym brak papierosow tez sie zajada :/ ale mam nadzieje ze juz mi sie ta waga ustabilizuje i nie przytyje niczym wieloryb.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja na 3tygodnie przed zajściem w ciążę wróciłam z A nglii gdzie troszkę przytyłam jak większość Polek....ni i po powrocie przeszłam na dietę niskowęglowodanową....dającą niesamowite efekty(7 kg w około5 tygodni)......no i zaszłam w ciąże wiec w związku z tym powrót do normalnego odżywiania i przy tym zero papierosów....no i przez pierwsze 16 czy 18 tyodni waga nic.....najgorsze koniec 5....6....i 7....miesiąc....bo po 3 kg co 3 tygodnie na plusie ...raz nawet 5 kg 🤔Także to pewnie efekt jojo+odstawienie papierochów..... no ale teraz już dobrze jest,bo chyba wszystko w dzidzia idzie....ostatnio wzorowo za 3 tyg 1,5 kg.....czyli w sumie już 12,5 kg na plusie.....a jeszcze 7 tygodni.....Jutro mam wizytę i mam nadzieję ,ze znowu będzie 1,5......Nie martwcie się waga....szybko się zrzuca po porodzie......ja przy pierwszym dziecku 20 kilo przytyłam,a po 3 miesiącach byłam szczuplejsza niż przed ciążą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przytyje max 12 kg,ale nigdy nic nie wiadomo.moja szwagierka przytyła 26 kg ale faktycznie jadła za dwóch,więcej od swojego męża który pracował cięzko fizycznie a ona przez całą ciąże w domu i tylko sobie dogadzała z jedzeniem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na poczatku 20 tygodnia miałam o 400 gram więcej niż przed ciążą...aż się zaczynałam martwić, że tak mało...
Ale Pani doktor powiedziała, że waga synusia jest odpowiednia więc chyba nie mam się czym martwić, tym bardziej, że ani razu nie wymiotowałam i apetyt jak najbardziej dopisuje 🙂
Poprostu schuidłam z nóg, ud i tyłka i weszło mi wszystko w brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...