Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
manki napisał(a):
adka101 napisał(a):
Miłej nocki dziewuszki ja już szykuje się do snu 🙂


adka101 juz spac idziesz??? 😮Ja to najpierw seriale musze obejrzec i potem polatac po kanałach i dopiero spać.
Kaszel cosik mnie meczy,co moge brać od kaszlu?


Tak to prawda chodzę wcześnie spać bo sny mnie tak męczą w nocy że na drugi dzień chodzę nieprzytomna 😞
Może któraś z Was dziewuszki wie co mogę brać żeby spać spokojnie?
Nie mam pojęcia skąd biorą się te sny!

ja znowu jak sie obudze w nocy to nie moge zasnac. mecze sie wtedy,przewracam sie z boku na bok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witajcie,
ja mam jakąś niespokojną noc za sobą.. 😞 wogóle nie moglam spać. ciągle budzil mnie deszcz... jestem jakaś rozbita, a mam dziś wizytę u mojego gin..
szary ten dzień jakiś..


może taka noc wynika z tego że idziesz dzis do lekarza... ja przed wizyta jestem niespokojna.. ale nie martw sie napewno bedzie wszystko dobrze no i oczywiście daj znać jak było 🙂 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂 Dopiero teraz udało mi się do was napisać i nadrobić zaległości czytaniowe..No, no niedługo będziemy liderami na tym całym forum 🙂:P A więc dziś zaczęłam znów dzień aktywnie. O 6 obudziłam i zrobiłam mężowi śniadanie i kanapki do pracy i o 6,30 wstała moja córa , która chce wyjść na dwór a tak pada, że szok. Już obiad nastawiony, będę prasować teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂 Dopiero teraz udało mi się do was napisać i nadrobić zaległości czytaniowe..No, no niedługo będziemy liderami na tym całym forum 🙂:P A więc dziś zaczęłam znów dzień aktywnie. O 6 obudziłam i zrobiłam mężowi śniadanie i kanapki do pracy i o 6,30 wstała moja córa , która chce wyjść na dwór a tak pada, że szok. Już obiad nastawiony, będę prasować teraz.


podziwiam cie kochana ze masz tyle sił... 😆jak czytam ile od rana zrobiłas to aż mam wyrzuty sumienia ze ja jeszcze w piżamie chodze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 na kiedy Ty masz termin?? Tak Kochana jak rano nie zrobię tego to później cały dzień rozwalony... Bo moja Anielka chce się bawić i są inne rzeczy do zrobienia. Wiecie wczoraj byłam w 5 10 15 i kupiłam dużo fajnych ciuszków dla córy. nawet po 5 zł i po 10 i więcej ale na wyrost takie ładne wzięłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Tak to prawda chodzę wcześnie spać bo sny mnie tak męczą w nocy że na drugi dzień chodzę nieprzytomna 😞
Może któraś z Was dziewuszki wie co mogę brać żeby spać spokojnie?
Nie mam pojęcia skąd biorą się te sny!


z tego co ja wiem coś mozna brać ale tylko po konsultacji z lekarzem,
Spróbuj jesli lubisz pić melisę przed snem. Ja w pierwszych 10tyg ciągle pilam i mnie bardzo pomagalo i chyba znowu musze zacząć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
Tak to prawda chodzę wcześnie spać bo sny mnie tak męczą w nocy że na drugi dzień chodzę nieprzytomna 😞
Może któraś z Was dziewuszki wie co mogę brać żeby spać spokojnie?
Nie mam pojęcia skąd biorą się te sny!


z tego co ja wiem coś mozna brać ale tylko po konsultacji z lekarzem,
Spróbuj jesli lubisz pić melisę przed snem. Ja w pierwszych 10tyg ciągle pilam i mnie bardzo pomagalo i chyba znowu musze zacząć.



Fijolek ma rację. Mi też pomagała meliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 na kiedy Ty masz termin?? Tak Kochana jak rano nie zrobię tego to później cały dzień rozwalony... Bo moja Anielka chce się bawić i są inne rzeczy do zrobienia. Wiecie wczoraj byłam w 5 10 15 i kupiłam dużo fajnych ciuszków dla córy. nawet po 5 zł i po 10 i więcej ale na wyrost takie ładne wzięłam


hejka mam termin na 8 maja 🙂 to super , zajrze tam może malutkie jakies beda tez niedrogie zawsze jakas oszczednosc 🙂 mnie tak kusza zakupy dla maluszka.. choc nie znam jeszcze płci.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
A czy melisa również pomoże w spaniu?


melisa delikatnie wycisza, zatem pomoga również w spaniu.
Nie każdy lubi smak melisy. Mnie osobiście nie przeszkadza. Próbowalam latem trzymać śiweża melisę cytrynową na balkonie w doniczce, ale ma bardzo intensywny zapach i szybko musialam zrezygnować.. ale ogólnie polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Adka, i nie najadaj się jakoś mocno przed samym snem. Żolądek baaardzo tego nie lubi i to też może być powód że się budzisz...


Kochana ja ostatni posiłek jem około 18/19 a te sny to koszmary że w horrorach takie nie lecą
Ostatnio śniło mi się że nas zalewało woda przeciekała przez ściany ,wszystko zaczęło pękać ściany sufit tynki zaczęły spadać ja nie mogłam dobudzić męża a wszystko leciało na łóżeczko ja zakrywałam swoim ciałem chroniąc maleństwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Adka, i nie najadaj się jakoś mocno przed samym snem. Żolądek baaardzo tego nie lubi i to też może być powód że się budzisz...


Kochana ja ostatni posiłek jem około 18/19 a te sny to koszmary że w horrorach takie nie lecą
Ostatnio śniło mi się że nas zalewało woda przeciekała przez ściany ,wszystko zaczęło pękać ściany sufit tynki zaczęły spadać ja nie mogłam dobudzić męża a wszystko leciało na łóżeczko ja zakrywałam swoim ciałem chroniąc maleństwo 😞

Dzień dobry dziewczynki!
Ojojoj, ja też mam koszmary ale przed ciążą wcale nie miałam ich mniej... W naszym stanie są po prostu bardziej męczące no i świadomość, że nie powinnyśmy się denerwować a jesteśmy w tej kwestii bezradne kompletnie mnie dobija... Ja staram się przed zaśnięciem o samych miłych rzeczach myśleć. Nie zawsze się udaje ale...
Kończąc temat "niby przyjaciółek":
W zasadzie zawsze staram się nie przejmować co inni mówią czy myślą na mój temat, to są ich problemy a nie moje... Ja wiem, ze pragnę tego dziecka , że czekam na nie, że zrobię wszystko co w mojej mocy by było zdrowe i szczęśliwe bez względu na to co inni powiedzą. Jak teściowa się dowiedziała, że będziemy mieli dziecko to pierwsze co powiedziała, to : " Tylko na mnie nie liczcie" I chwała jej za to!Nigdy nic od niej nie chciałam. Niech się trzyma od nas i naszego dziecka jak najdalej! 😉 Teraz podpytuje jak się czuje, placuszki podrzuca z jabłkami... Ech, śmieszą mnie czasem takie osoby, że o zazdrosnych koleżankach nie wspomnę... 🙂 Pozdrawiam wszystkie teściowe i zazdrosne koleżanki... 😉 :p
Miłego dzionka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki mam do was takie pytanko no procz barakudy bo jej juz mowilam 🙂 Zajmuje sie dystrybucja perfum kosmetykow mineralnych i srodkow czystosci marki FM . Jakbyscie chcialy jakies perfumki np na Mikolaja to polecam sie mam je w bardzo atrakcyjnych cenach . Dzis wieczorkiem skladam zamowienie wiec jesli byscie cos chcialy to piszcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki, ja właśnie wróciłam z pracy, jestem padnięta 😞. Również miałam bardzo niespokojną noc, ciągle się budziłam a potem nie mogłam zasnąć. Głowa mnie boli niesamowicie, wczoraj było tak samo, sama nie wiem czy to przez ciśnienie czy jak. Idę się chyba położyć, może usnąć mi się uda. Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki 🙂 :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...