Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ten concord tez ogladałam niedawno w internecie ale on szok drogi jest .. ale fajny.. w mutsy co mis ei jeszcze podobało to to ze łatwo sie składa i nie trzeba sie do gondoli schylac..
a ogladałam w sklepie xlander Q, ten co Ty planujesz zakupic, to fajny był akurat ten jasny , a juz nie wiem sama.. mam metlik 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sylwia124 napisał(a):
Witam. Mam termin na 23 maja 2011 rok. Czuje sie dobrze zadnych objawow poza bolacym podbrzuszem 😞 ponoc promienieje, waga narazie ani grama na plus nie podskoczyla,brzuch leciutko zaokraglony,ruchow i babelkow brak. Na 75 % bede miala coreczke 🙂


witamy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ten concord tez ogladałam niedawno w internecie ale on szok drogi jest .. ale fajny.. w mutsy co mis ei jeszcze podobało to to ze łatwo sie składa i nie trzeba sie do gondoli schylac..
a ogladałam w sklepie xlander Q, ten co Ty planujesz zakupic, to fajny był akurat ten jasny , a juz nie wiem sama.. mam metlik 😮 😮


spoooko damy rade.jeszcze troszke czasu jest. jak pod koniec kwietnia nie bedziemy mialy karet w domach to trzeba bedzie panikowac 🙂 a teraz luuzik 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju Kobitki! poszłam tylko na kolacyjke, a tu tyle napisałyście już 😁
fajnie, że decydujecie się na te spotkania przedporodowe.
ja nie wiem jak to wygląda w Polsce, gdyż jak pisałam wcześniej mieszkam w Niemczech.
u mnie te spotkania pokrywa ubezpieczenie, tylko jeśli mąż chciałby chodzić ze mną to wtedy za męża trzeba zapłacić- za godzine ok.10 euro.
mam nadzieję, że będzie warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dziewuszki ja tu tylko na chwile, cieszylam sie dopiero co ze swieta mimo malego obzarstwa nie zemscily sie,a dzis caly dzien cierpie, wizyt w toalecie nie bylo konca na szczescie po duzej ilosci snu i plynow kryzys zazegnany. jedyny plus w tym wszystkim ze fasolek po paru dniach ciszy znow zaczal byc aktywny.
wiecie co, co do wozkow to ja sie jeszcze zastanawiam tak jak fijolek napisala mamy jeszcze troche czasu,a wogole fijolku dzieki za liste wyprawkowa na pewno sie przyda.
A co do szkoly rodzenia to mimo ze to ostatni dzwonek na zapisy tez jeszcze nie wiem, raz ze brak czasu dwa brak pieniedzy a trzy brak wyboru wbrew pozorom wroclaw ma malo takich instytucji. tylko nie krytykujcie mnie za to co??? ☺️
to co milej nocy mam nadzieje ze moja taka juz dzisiaj bedzie,i do jutra. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ojj dziewuszki ja tu tylko na chwile, cieszylam sie dopiero co ze swieta mimo malego obzarstwa nie zemscily sie,a dzis caly dzien cierpie, wizyt w toalecie nie bylo konca na szczescie po duzej ilosci snu i plynow kryzys zazegnany. jedyny plus w tym wszystkim ze fasolek po paru dniach ciszy znow zaczal byc aktywny.
wiecie co, co do wozkow to ja sie jeszcze zastanawiam tak jak fijolek napisala mamy jeszcze troche czasu,a wogole fijolku dzieki za liste wyprawkowa na pewno sie przyda.
A co do szkoly rodzenia to mimo ze to ostatni dzwonek na zapisy tez jeszcze nie wiem, raz ze brak czasu dwa brak pieniedzy a trzy brak wyboru wbrew pozorom wroclaw ma malo takich instytucji. tylko nie krytykujcie mnie za to co??? ☺️
to co milej nocy mam nadzieje ze moja taka juz dzisiaj bedzie,i do jutra. buziaki

Cześć nikt nie bedzie cie krytykowal ja rowniezz nie zapisalam sie do szkoly rodzenia bo nawet nie wiem czy w okolicznej miejscowosci sie znajduje.pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Aneczka ja tam patrzyłam jak nasi znajomi jężdżą tymi wózkami i są wszyscy zadowoleni. A my się z mezem zastanawiamy się czy jest sens w ogóle kupować nowy wózek skoro mamy po córce. Mój tata się uparł , że trzeba itd. ale ja jakoś cały czas nie jestem przekonana do zmiany no chyba , że na mutsy rider. Mojemu mężowi spodobał się wózek ,,amaljunga" ale mi tak średnio. Dziś spałam nieciekawie... Anielka non stop wstawała. Idę teraz na zakupy, trzeba coś kupić do domu do jedzenia 🙂 Całuski w brzuszki. Zajrzę do 5 10 15 może coś ciekawego córce kupię 🙂 Bo dla maluszka jeszcze czekam do stycznia 🙂

Ja do szkoły rodzenia z mężem chodziłam w 1 ciąży. Teraz to na pewno nie bedzie mial czasu. Ale polecam to fajna sprawa, naprawdę !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale od kilku dni nie moge w nocy spac.budze sie co 30 minut, chce mi sie pic wiec pije, potem lece to lazienki. potem znowu sie budze. nie wiem o co chodzi 😞 nie objadam sie przed snem. potem rano jestem ledwo zywa.. buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Marinka.. a co myslisz o spacerówce w mutsy.. jak nasze dzieciatka beda grubo ubrane to bedzie im wygodnie??? mi sie bardzo podoba...


Aneczka mojego męża kuzynka jeżdzi teraz z 8 miesięcznym synkiem. On jest duuuuuuuuuuży chłop bo grubiutki i jeszcze kombinezon , kocyk jakieś okrycie a nawet mają tam śpiworek i to dziecko ma jeszcze miejsce. A mówię dziecko jest potężne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...