Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

fijolek napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Dziewczynki a czy wiecie co z Manki??? Nie widziałam jej chyba od świąt...

to prawda. 😞 dawno jej nie bylo 🤨
przypomnijcie mi Manke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Barakuda napisał(a):
Dziewczynki a czy wiecie co z Manki??? Nie widziałam jej chyba od świąt...

to prawda. 😞 dawno jej nie bylo 🤨

Mam nadzieję, ze wszystko okej. Może jakiś miesiąc miodowy planowała? Hmmm...
MANKI, odezwij się jeśli nas czytasz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuchatki...Wczoraj miałam kolejną wizyte...Ostatnimi czasy pobolewał mnie troszke brzuch i robił się strasznie twardy okazało się że mam skurcze macicy..:/ Dostałam Luteine zamiast duphastonu...:/ Przesunął mi się także termin porodu na koniec maja bo według USG to sopiero 20/21tydzień.

Powiedzcie mi czy któraś z Was też miała takie skurcze i twardnienie brzuszka? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam Ciepło.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Hej Brzuchatki...Wczoraj miałam kolejną wizyte...Ostatnimi czasy pobolewał mnie troszke brzuch i robił się strasznie twardy okazało się że mam skurcze macicy..:/ Dostałam Luteine zamiast duphastonu...:/ Przesunął mi się także termin porodu na koniec maja bo według USG to sopiero 20/21tydzień.

Powiedzcie mi czy któraś z Was też miała takie skurcze i twardnienie brzuszka? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam Ciepło.. 🙂

spokojnie 🙂 mysle ze teraz juz nie ma tu takiej ktora nie ma tych skurczy.. to macica cwiczy do porodu. 🙃
ja tez dostalam zwiekszona dawke luteiny (wczesniej bralam 2xdziennie po jednej tabletce).
zatem wszystko jest oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka222 napisał(a):
Hej Brzuchatki...Wczoraj miałam kolejną wizyte...Ostatnimi czasy pobolewał mnie troszke brzuch i robił się strasznie twardy okazało się że mam skurcze macicy..:/ Dostałam Luteine zamiast duphastonu...:/ Przesunął mi się także termin porodu na koniec maja bo według USG to sopiero 20/21tydzień.

Powiedzcie mi czy któraś z Was też miała takie skurcze i twardnienie brzuszka? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam Ciepło.. 🙂
hej Antenka222 cale szczescie wszystko oki...ja nie mialam takich skurczy,mialam natomiast lekkie krwawienia...ja juz zwariowalam z tym terminem porodu...najpierw byl na 22 maja,pozniej 16 a tera zpo 3d i 4 d 9-12 maj i komu wierzyc 😞wszystkiego dobrego kochana Tobie i dzidzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Hej Brzuchatki...Wczoraj miałam kolejną wizyte...Ostatnimi czasy pobolewał mnie troszke brzuch i robił się strasznie twardy okazało się że mam skurcze macicy..:/ Dostałam Luteine zamiast duphastonu...:/ Przesunął mi się także termin porodu na koniec maja bo według USG to sopiero 20/21tydzień.

Powiedzcie mi czy któraś z Was też miała takie skurcze i twardnienie brzuszka? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam Ciepło.. 🙂
hej Antenka222 cale szczescie wszystko oki...ja nie mialam takich skurczy,mialam natomiast lekkie krwawienia...ja juz zwariowalam z tym terminem porodu...najpierw byl na 22 maja,pozniej 16 a tera zpo 3d i 4 d 9-12 maj i komu wierzyc 😞wszystkiego dobrego kochana Tobie i dzidzi 😉


olu nie sugeruj sie tym szczerze z 3 ostatnich ciazy heheh mam zdanie ze usg nie jest az tak rewelacyjna metoda wyznaczania terminu porodu bardziej sprawdza sie ten z @ heheh. Prawda jest taka ze kazde dziecko rozwija sie innaczej jedno szybciej inne wolniej a data porodu jest mierzona wedlug obliczen pomiarow itd. Zreszta jak trafisz do szpitala to nikt nie bedzie cie pytal o termin z usg tylko z ostatniej miesiaczki . Czy lezalam na porodowce czy na patologi ciazy zawsze byl brany pod uwage tylko ten termin z karty ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Hej Brzuchatki...Wczoraj miałam kolejną wizyte...Ostatnimi czasy pobolewał mnie troszke brzuch i robił się strasznie twardy okazało się że mam skurcze macicy..:/ Dostałam Luteine zamiast duphastonu...:/ Przesunął mi się także termin porodu na koniec maja bo według USG to sopiero 20/21tydzień.

Powiedzcie mi czy któraś z Was też miała takie skurcze i twardnienie brzuszka? Z góry dziękuje za odpowiedź..
Pozdrawiam Ciepło.. 🙂
hej Antenka222 cale szczescie wszystko oki...ja nie mialam takich skurczy,mialam natomiast lekkie krwawienia...ja juz zwariowalam z tym terminem porodu...najpierw byl na 22 maja,pozniej 16 a tera zpo 3d i 4 d 9-12 maj i komu wierzyc 😞wszystkiego dobrego kochana Tobie i dzidzi 😉


olu nie sugeruj sie tym szczerze z 3 ostatnich ciazy heheh mam zdanie ze usg nie jest az tak rewelacyjna metoda wyznaczania terminu porodu bardziej sprawdza sie ten z @ heheh. Prawda jest taka ze kazde dziecko rozwija sie innaczej jedno szybciej inne wolniej a data porodu jest mierzona wedlug obliczen pomiarow itd. Zreszta jak trafisz do szpitala to nikt nie bedzie cie pytal o termin z usg tylko z ostatniej miesiaczki . Czy lezalam na porodowce czy na patologi ciazy zawsze byl brany pod uwage tylko ten termin z karty ciazy

tez wlasnie wiem ze najwazniejszy jest termin liczony na podstawie OM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
dziekuje...jak ja zobaczylam to jakbym sie bie na zdjeciu z chrztu widziala 🙂haha no powaznie identyczna.ale to pewnie moja wyobraznia..Fijolek to Ty tez raczek..no prosze..raczki dobre znaczki..domatorki,rodzinne.wybuchowe 🙂


no i placzki.. 🙂


witajcie 🙂 ja tez jestem raczek 🙂 i wszytsko sie zgadza z tym co piszecie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff udalo mi sie na szczescie pomimo mojego lenistwa wyrobic sie ze sprzataniem i obiadem a i domy sobie poogladalam 🙂 byloby cudownie gdyby wszystko sie udalo. Ale wiecie co, coraz gorzej jest mi pracowac fizycznie w domu mam nadzieje tylko ze nie bedzie gorzej 🙂 a jak u was ciezarowki sprawa z tym wyglada?? Ale moj babelek w brzuszku szaleje, kocham to uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
mnie coraz ciężej chodzić do pracy już... najpierw tłukę się 40 min tramwajem z przesiadką a potem byłoby ok gdyby nie fakt, że na nogach muszę być cały czas... 6,5 h niby mało ale daje się we znaki 😞 ale to już tylko do lutego uhh...
na szczęście po powrocie do domu mogę liczyć na odpoczynek, mam kochanego partnera, który wyręcza mnie w wielu kwestiach.
Hussi to fakt, że we wrocławiu wynajem to kupa pieniędy... znam to z doświadczenia niestety;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
powiedzcie mi jeszcze Dziewczynki, bo ja już się pogubiłam, Dzidziuś na samym początku śpi bez poduszeczki i kołderki? W rożku np.? Bo widziałam np. na kołderkach , że od 12 mc+ są... sama nie wiem 🤨


U nas ANielka nie spała w rożku więc nie kupowaliśmy. Teraz kupiliśmy dla dzidzi bo tak nam powiedzieli w szpitalu 🙂 A gdzie rodziłam Anielkę to nie trzeba było, nie było takiego wymogu. Ale i tak będę pod kołderką kłaść. u nas śpi bez podszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
powiedzcie mi jeszcze Dziewczynki, bo ja już się pogubiłam, Dzidziuś na samym początku śpi bez poduszeczki i kołderki? W rożku np.? Bo widziałam np. na kołderkach , że od 12 mc+ są... sama nie wiem 🤨

wiem ze przz rok dzidzia nie potrzebuje podusi, ale kolderke to zalezy od pory roku i w jakich warunkach przebywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...