Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a Wy na dobranoc dostaniecie oklaska ode mnie 🙃
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
uu wodze ze nikt mi nie odpisuje co do kremu... mam jakos dziwne wrazenie ze jestem pominieta ale moze mi sie wydaje...milej nocki uciekam spac




Ja jak bede kupowała krem do pupci to właśnie sodocrem.myśle że nalezy do najlepszych 🙂Beatko wysłałam ci zaproszenie na NK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Justiks 🙂..pojechalam do brata do Szczecina z mysla o zakupie wozeczka,oczywiscie nie udalo sie 😞moj maz umowil sie na ogladanie domow,wiec zjedlismy obiad u brata i szybki powrot..z czego bylam cholernie niezadowolona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Justiks 🙂..pojechalam do brata do Szczecina z mysla o zakupie wozeczka,oczywiscie nie udalo sie 😞moj maz umowil sie na ogladanie domow,wiec zjedlismy obiad u brata i szybki powrot..z czego bylam cholernie niezadowolona...


jeszcze mamy czas Oleo nie spiesz sie ta bo ja jeszcze niemam 😠 hhiihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie pracuje i na wszystko brakuje miczasu...nie potrafie sie ogarnac ze wszystkim 🙂dzisiaj mam gotowca na obiad to tyle dobrze ze obiad odpada..ale z psem wyjsc i sprzatanie..tak jak juz pisalam w piatek ze chyba nie te latka na ciaze 😞z synkiem biegalam,latalam i do szkoly jezdilam i pelna organizacja a teraz....len mnie ogarnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
teraz nie pracuje i na wszystko brakuje miczasu...nie potrafie sie ogarnac ze wszystkim 🙂dzisiaj mam gotowca na obiad to tyle dobrze ze obiad odpada..ale z psem wyjsc i sprzatanie..tak jak juz pisalam w piatek ze chyba nie te latka na ciaze 😞z synkiem biegalam,latalam i do szkoly jezdilam i pelna organizacja a teraz....len mnie ogarnia 😞


oj przestan olu masz moze gg lub sype bo wqrza mnie ta lasa co caly czas nas czyta 😠

moj skype justikgrzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki. Mój mężczyzna poszedł do pracy a ja siedzę samotnie w domu, teściowa też wybyła na miasto 😞. Smutno tak trochę samej, ale przynajmniej mój maleńki jest ze mną w brzuszku 🙂. Dziś zaczynamy 23tydzień 🙂. Wczoraj wieczorem tak szalał że aż miło, gdy mąż przyłożył ucho do brzucha to dostał kopa 🙂. Oglądałam ostatnio wózki u siebie w Rykach, są bardzo fajne i nie drogie, bardziej mi się opłaca kupić tu na miejscu niż zamawiać przez allegro i płacić za przesyłkę. Podoba mi się że w zasadzie to jest full opcja, do stelaża można zamontować gondolę, spacerówkę, bądź fotelik samochodowy i wszystkie te trzy rzeczy są w komplecie 🙂 plus dodatki typu parasolka itd. Chyba niedługo się wybiorę i go zakupię 🙂. Pozdrawiam brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...