Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witam ponownie, urzadziłam sobie drzemke 2h 🙂 🙂 od razu lepiej , zjadłam truskawki i postanowiłam troszke jeszcze zajrzec do Was 😘


mmmm truskawki , pychaaaa!!! 😎


oj mówie Ci od rana sie odmrażały z cukrem i mlekiem 🙃 ale nam dogodziłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a u mnie jutro wizyta 😉


nio ciekawe ile Wasza malutka urosla??? 🙂 🙂
o ktorej masz wizytke??
ja jutro musze ok.10ej do Dortmundu na lotnisko odebrac moja 19- letnia siostrzenice, ktora przylatuje do nas w odwiedzinki i pomoc mi troszke 🙂 takze jak tylko wroce a mysle, ze okolo 15 ej to zaraz przeczytam co i jak u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witam ponownie, urzadziłam sobie drzemke 2h 🙂 🙂 od razu lepiej , zjadłam truskawki i postanowiłam troszke jeszcze zajrzec do Was 😘


mmmm truskawki , pychaaaa!!! 😎


oj mówie Ci od rana sie odmrażały z cukrem i mlekiem 🙃 ale nam dogodziłam 🙂


.......i miiiiii narobilas ochotki 😜
jutro wjade to moze kupie, bo powinnam juz dostac swieze 🙂 moze nie taki smak jak latem, ale tez napewno beda pyszne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiagwazdka na 16:15 jak wróce to napisze co i jak.. no tez jestem ciekawa ile urosła 😁 to chyba najbardziej cieszy przyszłego rodzica. w 22 tyg miała 465 g 🙂 🙂


przyszłego i chyba kazdego rodzica kazdy gram i kg cieszy 😁 my w przyszłym tyg idziemy na wizytke ale najpierw badania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja odpoczywam bo tak mnie potwornie plecki bola ze funkcjonowac nie moge.i wertuje tak strony na necie co sadzicie na temat masazu dla kobiet w ciazy? wiem tylko ze wykonywany jest on w pozycji pollezacej lub siedzacej trwa ok.30-60-90min, i obejmuje konczyny dolne oraz plecy hmmm kto wie moze sie skusze.Bo powiem wam ze basen jest skuteczny niestety czeste w nim przebywanie moze grozic nam infekcja 🥴
Ja wizyte kontrolna mam w srode moze podgladne swojego maluszka, usg miec bede napewno bo z kazda wizyta jest ale moze pan doktor powie mi cos wiecej.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co z tymi truskawkami jest a mną też chodzą ale jakoś nie po drodze mam do sklepu 😁
hussi może za duzo chodzisz bo mnie plecy bolały ostatnio przed świetami jak za duzo chodziłam i krzątalam się po kuchni i wtedy to tylko odpoczynek pomagał nawet w nocy tera mnie nie bolą tylko z mojego miśka robie sobie leżanke bo przytulam się bokiem do niego i kłade na nim noge taka poduszka dla cięzarnych 😁 dzisiaj nawet mi wypomniał ze wjechałam na jego miejscówke ale wybaczył 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsiagwazdka na 16:15 jak wróce to napisze co i jak.. no tez jestem ciekawa ile urosła 😁 to chyba najbardziej cieszy przyszłego rodzica. w 22 tyg miała 465 g 🙂 🙂


to fajnie! bede niecierpliwie czekac 🙂
ojj tak, takie wiadomosci sa niepowtarzalne i cudowne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no co z tymi truskawkami jest a mną też chodzą ale jakoś nie po drodze mam do sklepu 😁
hussi może za duzo chodzisz bo mnie plecy bolały ostatnio przed świetami jak za duzo chodziłam i krzątalam się po kuchni i wtedy to tylko odpoczynek pomagał nawet w nocy tera mnie nie bolą tylko z mojego miśka robie sobie leżanke bo przytulam się bokiem do niego i kłade na nim noge taka poduszka dla cięzarnych 😁 dzisiaj nawet mi wypomniał ze wjechałam na jego miejscówke ale wybaczył 😁


ja tez spie z noga na moim hehehhe a co tyle maja my odwalamy brudna robote hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
na pewno 🙂 wiesz ost czytałam ze te nawet mrożone nie sa pozbawione witamin i powinnysmy jest jak najwiecej 😆


ja ostatnio zajadalam sie bananami, ale juz nie moge na nie patrzec- chyba za duzo bylo 😜
teraz przezucilam sie na pomarancze i kiwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, co sądzicie o opinii, że w ciąży USG powinno się robić tylko tyle razy ile zaleci lekarz? Ja byłam już cztery razy (dwa razy na skierowanie, raz na 4D i raz na samym początku żeby się przekonać na własne oczy 🙂 Chciałabym niebawem znowu zobaczyć moją dzidzię, a ginekolog z którą ostatnio rozmawiałam twierdzi, że to niewskazane :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Kochane ja odpoczywam bo tak mnie potwornie plecki bola ze funkcjonowac nie moge.i wertuje tak strony na necie co sadzicie na temat masazu dla kobiet w ciazy? wiem tylko ze wykonywany jest on w pozycji pollezacej lub siedzacej trwa ok.30-60-90min, i obejmuje konczyny dolne oraz plecy hmmm kto wie moze sie skusze.Bo powiem wam ze basen jest skuteczny niestety czeste w nim przebywanie moze grozic nam infekcja 🥴
Ja wizyte kontrolna mam w srode moze podgladne swojego maluszka, usg miec bede napewno bo z kazda wizyta jest ale moze pan doktor powie mi cos wiecej.buziaki


HUSSI; ja tez mialam w zeszlym tyg taki bol w plecach, ze juz nie wiedzialam jak sobie poradzic!
az mama moja powiedziala, zeby mnie maz nasmarowal i naklepal spirytusem i powiem Ci, ze pare takich seansow i lepiej mi sie zrobilo! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm a to ciekawe.. a co maja powiedzic dziewczyny ktore sa w szpitalu i maja co chcwile usg robione robione???? ja mam robione co miesiąc i w trakcie 3 dodatkowe miałam w róznych przyczyn, także mogłoby sie wydawac ze duzo.. mój lekarz uwaza i ja tez ze to całkowicei bezpieczne dla dzidzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamajka napisał(a):
Dziewczyny, co sądzicie o opinii, że w ciąży USG powinno się robić tylko tyle razy ile zaleci lekarz? Ja byłam już cztery razy (dwa razy na skierowanie, raz na 4D i raz na samym początku żeby się przekonać na własne oczy 🙂 Chciałabym niebawem znowu zobaczyć moją dzidzię, a ginekolog z którą ostatnio rozmawiałam twierdzi, że to niewskazane :/


rozni lekarze i rozne opinie!
mysle, ze jesli Ty sobie tego zyczysz to powinni wykonac!
a chodzisz prywatnie czy panstwowo??
bo jesli panstwowo to chyba jest jakas ilosc tylko dozwolona, tzn. kasa chorych nie pokrywa kosztow za wieksza ilosc USG niz jest to zaplanowane, ale nie wiem dokladnie, wiec moze ktoras z Majoweczek jeszcze sie wypowie na ten temat i doradzi cokolwiek....
ja chodze i za kazdym razem mam USG wykonywane! i nie ma zadnych przeciwskazan!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedziałam to samo, a ona, że przy ciąży zagrożonej to inna sprawa, bo wtedy już chodzi o życie a nie o ewentualne zniszczenie komórek "jakichś tam". Ja też uważam, że gdyby to było ryzykowne to nie można by było tak po prostu pójść, zapłacić i zrobić sobie nawet 15 razy to USG. Ale tak się zaczęłam zastanawiać czy nie przeginam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Aneczka 🙂 chcialam ci oklaska dac ale musze jeszcze troche poczekac 🙂 ciesze sie ze bedziemy widziec sie niedlugo ze swoimi maluszkami choc narazie tylko przez usg 🙂
Ja mam je co wizyte czyli co miesiac, dodatkowe pare razy mialam robione bedac w szpitalu takze mysle ze to nie szkodliwe, no chyba ze wykonuje sie je non stop przez godzine,dwie,trzy - przynajmniej tak mi sie wydaje.
co do plecow to moze faktycznie poprosze malzonka o sesje spirytusowa 🙂 i powaznie zastanowie sie nad kupnem poduchy ale takiej co by mi potem byla przydatna przy karmieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
mniam mniam kiwi 😆


i to jeszcze takie dojrzale, slodkie kiwi 😁


oj juz nie kus bo za pozno zeby do sklep leciec 🤢


hehehe 🙂 ale nie wiem czy dostaniesz od razu takie dojrzale, bo zazwyczaj kupuje wiecej- jeszcze twardawych i jak poleza z tydzien to sa pyyyyychaaaaaaa! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...