Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie Brzuszki 😁

Ja dziś od rana zalatana...mały się wierci właśnie,może chce poczytać co u was heh 😁 😁 😁
W nocy o 1:20 tak szalał że się obudziłam 😁Ja czuję małego mocno i wrażnie ale nie widze zeby razem z nim brzuch mi sie ruszal 🥴

Ja upatrzylam dla Oskarka takie łozeczko http://allegro.pl/lozeczko-gpk-posciel-haft-zyrafka-i1415405675.html ,co o nim myslicie?chce kolorek zielony...i komodke taka dokupimy jeszcze.

Tabelke udalo mi sie otworzyc 🙂


lozeczko bomba! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
powiedzcie mi czy wam tez sie tak zdaza ze przez caly dzien nie czujecie ruchow malenstwa....?? bo troszke sie martwie, we wtorek bardzo sie zdenerwowalam i nie wiem czy to moze miec jakis wplyw... 😞 😞 😞


Kochana mi raczej tak się nie zdarza już ale może dzidzia się rusza tylko tak delikatnie , że nie odczuwałaś. A może spała 🙂 Nosek do góry z dzidzią wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Dzięki za oklaska ! Mi już humor miną ...pomimo że piątek 😞
Zadz.do męża do pracy co u niego a on że źle się czuje ma wymioty i że już wezwał pogotowie 🤢
Wcześniej był przeziębiony brał antybiotyk nawet buzi nie mógł mi dać a teraz to....


Ej ale nie denerwuj się bo dzidziuś też zdenerwowany będzie. Ty uważaj żebyś od niego nic nie podłapała nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, witam po kolejnych dwóch dniach nieobecności 🙂.
Marinko, cieszę się że wszystko z Wami dobrze 😘
Jolajcik ja też właśnie maila wysłałam do Ciebie, umieść mnie kochana w tej tabelce 🙂.
Pozdrawiam Was serdecznie dziewuszki i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie Brzuszki 😁

Ja dziś od rana zalatana...mały się wierci właśnie,może chce poczytać co u was heh 😁 😁 😁
W nocy o 1:20 tak szalał że się obudziłam 😁Ja czuję małego mocno i wrażnie ale nie widze zeby razem z nim brzuch mi sie ruszal 🥴

Ja upatrzylam dla Oskarka takie łozeczko http://allegro.pl/lozeczko-gpk-posciel-haft-zyrafka-i1415405675.html ,co o nim myslicie?chce kolorek zielony...i komodke taka dokupimy jeszcze.

Tabelke udalo mi sie otworzyc 🙂

Manki, lozeczko jest zajebiste... ( nie wiem czy wypada pisac takie slowo na forum dla ciezarnych) .
Tylko srasznie drooogie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś zdenerwowana nie jestem ale martwię się bo naprawdę cały czas cos mu dolega a to grypa a to przeziębienie teraz te wymioty,z tego co pamietam to jakos przed Bożym Narodzeniem tez miał grype żołądkową...
Boje się o niego no i o bobo 😞
ja nie wiem jak juz dzidzia będzie z nami i któres z nas zachoruje jak to będzie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
powiedzcie mi czy wam tez sie tak zdaza ze przez caly dzien nie czujecie ruchow malenstwa....?? bo troszke sie martwie, we wtorek bardzo sie zdenerwowalam i nie wiem czy to moze miec jakis wplyw... 😞 😞 😞

moze przez caly dzien to nie, ale zdarza mi sie ze przez kilka godzin Fasola sie nie ujawnia.. spokojnie. nie panikuj. pewnie schowala sie gdzies w swoim M1 i spi. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
Witajcie Brzuszki 😁

Ja dziś od rana zalatana...mały się wierci właśnie,może chce poczytać co u was heh 😁 😁 😁
W nocy o 1:20 tak szalał że się obudziłam 😁Ja czuję małego mocno i wrażnie ale nie widze zeby razem z nim brzuch mi sie ruszal 🥴

Ja upatrzylam dla Oskarka takie łozeczko http://allegro.pl/lozeczko-gpk-posciel-haft-zyrafka-i1415405675.html ,co o nim myslicie?chce kolorek zielony...i komodke taka dokupimy jeszcze.

Tabelke udalo mi sie otworzyc 🙂

Manki, lozeczko jest zajebiste... ( nie wiem czy wypada pisac takie slowo na forum dla ciezarnych) .
Tylko srasznie drooogie... 😞

teraz zauwazylam ze to CAŁY ZESTAW.. eee to fajna sprawa. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...