Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.
no wlasnie chce sprawdzi czy te ceny sa takie super. jak tak to mam lidla pod nosem wiec jutro podjade. Tyle ze nie ma "2", a nie wiem czy "3" to troszke nie za wczesnie... ? co sadzisz? masz doswiadczenie 😜


Fijolku nie ma 2?? nie zwróciłam uwagi. Kurcze przejdę sie jeszcze raz. 3 bardzo mało używaliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kurcze, jak tak patrze ile jest rodzajów pieluch pampers to nie mam bladego pojecia ktore powinnam jeszcze kupic. Mam na poczatek new baby rozmiar 1. a tu widze ze jest jeszcze "sleep & play", "premium care". Co Wy kupujecie?


sleep and play ANielka była uczulona, premium używamy jak ma jakieś zaczerwienienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam wczoraj u kuzyna na roczku jego córki a dzis leniuchuje cały dzień mąż cały weekend w pracy był od piatku widziaam go 5 godzin z czego ponad 4 spał eh ale etraz czekam jak tylko wróci bo juz mam dośc leniuchowania i poprzytulałabym sie 😜 hehe a wy co robiłyscie ciekawego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Ja byłam wczoraj u kuzyna na roczku jego córki a dzis leniuchuje cały dzień mąż cały weekend w pracy był od piatku widziaam go 5 godzin z czego ponad 4 spał eh ale etraz czekam jak tylko wróci bo juz mam dośc leniuchowania i poprzytulałabym sie 😜 hehe a wy co robiłyscie ciekawego??

no juz niedlugo sie do nigo przytulisz. ja rano jade oddac krew 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.

Dostaliśmy w prezencie butelki dr browna 🙂 🙂 🙂 4 butelki 2 małe i 2 duże 🙂 Mój tata kupił. Zobaczymy czy 2 nasze będzie ssało te butle. Ale teraz znów kupiłam Avent złote nie wiem czym się różnią od niebieskich 🙂


Marinka, zlote Avent roznia sie tym, ze sa z lepszego tworzywa, a te niebieskie maja cienszy plastik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie .. nie było mnie tu troszke.. ale juz nadrobiłam zaległosci 🙂
Kasiagwiazda dzidzia słodziutka 🙂 🙂 no i mebelki fajne wybraliście, podobaja mi sie 🙂 🙂 lubie meble w nowczesnym stylu, no i wózeczek tez fajniutki.. macie zamówione to z głowy.. bo tak to sie mysli i mysli 😮
Hussi dzieki za rady odnoście pampków, ja kupie na sam poczatek, a pozniej na spacerku sie najwyzej dokupi lub mąż robiac zakupy , teraz nie ma z tym problemu.


dziekuje Aneczka! 😘
nie zastanawialismy sie jeszcze bardziej, bo im wiecej czlowiek oglada, tym gorzej jest sie zdecydowac! chodzilismy po sklepie i glowa pelna! tyle tego!
te mebelki nam sie spodobaly najbardziej z tych wszystkich jakie byly 🙂
mielismy jeszcze jeden typ -jasniejsze, ale jednak wzielismy te ciemniejsze, do gustu przypadly i mi i mezowi 🙂 a styl taki, ze super beda dla malego nawet jak podrosnie 🙃
wozeczek tez juz zamowilismy- z glowy! zobaczymy jaki bedzie w uzytku, jesli sie nie sprawdzi to sprzedamy, a kupimy inny- maz tak stwierdzil 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Dopadła mnie wysoka gorączka 38,8. Co robić? Pogotowie? Może znacie domowy sposób? Wzięłam panadol, który kiedyś lekarz mi przepisała i mężus robi mi zimne okłady. Odpiszcię proszę szybko.


moze zadzwon na pogotowie oni ci doradza co powinnas robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Dopadła mnie wysoka gorączka 38,8. Co robić? Pogotowie? Może znacie domowy sposób? Wzięłam panadol, który kiedyś lekarz mi przepisała i mężus robi mi zimne okłady. Odpiszcię proszę szybko.


Mamusia20! jesli nie minie po 20-30 min po panadolu, ja bym nie ryzykowala, tylko lepiej fachowa pomoc! tym bardziej , ze malenstwo masz pod sercem!

zrob sobie tez oklady chlodne na stopy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...