Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien doby Brzuchatki 🙂 🙂 🙂

Jak dzionek mija???U Nas ok.tylko zastanwia mnie jedna rzecz i spokoju nie daje.Zawsze czułam małego rano troszku jak w łóżku leżałam,potem popołudniu jak siedziałam i ogladalam tv i wieczorem jak juz sie polozylam do lozka,a wczoraj prawie caly dzien go czulam i niewiem czy to normalne:/ciesze sie ze sie tak ursza i ze go czuje bo mi tak fajnie,ale gupieje juz od tego wszystkiego i niewiem czy to dobrze czy zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzien doby Brzuchatki 🙂 🙂 🙂

Jak dzionek mija???U Nas ok.tylko zastanwia mnie jedna rzecz i spokoju nie daje.Zawsze czułam małego rano troszku jak w łóżku leżałam,potem popołudniu jak siedziałam i ogladalam tv i wieczorem jak juz sie polozylam do lozka,a wczoraj prawie caly dzien go czulam i niewiem czy to normalne:/ciesze sie ze sie tak ursza i ze go czuje bo mi tak fajnie,ale gupieje juz od tego wszystkiego i niewiem czy to dobrze czy zle

Manki, dzidzia ma swoj rytm dnia. Nie doszukuj sie sensu w tym wszystkim. U mnie czasem jest podobnie: caly dzien szalenstwa a dnia kolejnego cisza.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciężąróweczki 🙂 Coś od rana spokój na forum aż dziwne 😜 ja dziś też już czuję małego i wczoraj tez szalał hehe ale jest dzień gdzie jest spokój cały czas...więc nie ma co się martwić 🙂 W środę mam wizytę i muszę się wkońcu dowiedzieć jak to jest z tym terminem bo to mi spokoju nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kurcze, jak tak patrze ile jest rodzajów pieluch pampers to nie mam bladego pojecia ktore powinnam jeszcze kupic. Mam na poczatek new baby rozmiar 1. a tu widze ze jest jeszcze "sleep & play", "premium care". Co Wy kupujecie?


Ja myslalam o tych sleep&play podobno sa bardzo dobre ale 1 nie kupuje 2 i 3 sa w takim przedziale ze dla maluszka wystarcza na poaczatek a za duze nie beda kolezanka mi powiedziala z wlanego doswiadczenia zebym 1 nie kupowala tylko na poczatek ze 2 paczki 2 i ja tak zrobie 🙂 chyba bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
kurcze, jak tak patrze ile jest rodzajów pieluch pampers to nie mam bladego pojecia ktore powinnam jeszcze kupic. Mam na poczatek new baby rozmiar 1. a tu widze ze jest jeszcze "sleep & play", "premium care". Co Wy kupujecie?


Ja myslalam o tych sleep&play podobno sa bardzo dobre ale 1 nie kupuje 2 i 3 sa w takim przedziale ze dla maluszka wystarcza na poaczatek a za duze nie beda kolezanka mi powiedziala z wlanego doswiadczenia zebym 1 nie kupowala tylko na poczatek ze 2 paczki 2 i ja tak zrobie 🙂 chyba bedzie ok

ja mam obecnie 4 paczki "1" new baby. ale chcialam dokupic jeszcze kilka paczek ale nie wiem ktore... 😞 te activbaby to nie za wczesnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm sadze ze chyba nie dajmy na to ze dzidzia urodzi sie majac 4 kg wiec w przedzaiel pieluszek sie miesci. moja kolezanka tak zrobila i nie zalowala, mowi ze te 1 chyba po 2 tygodniach sie za male zrobily a zuzyla tylko pol paczki dlatego mowila mi zebym ich nie kupowala tylko np 2 lub 3 bo w przedziale kg sie miesci a za duze wcale nie beda....okaze sie zreszta jak sie maly urodzi w razie czego sie do sklepu meza wysle po pieluszki i spokoj ja teraz duzych zapasow nie robie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie od wczoraj tak boli lewe ramie ze szok ;/ nie wiem czy nadwyrezylam czy cos, alenawet msci nie pomagaja a apapow wole nie brac narazie.
Dosyc ze w nocy ramie bolalo to na boku spac nie mogam bo jak tylko sie polozylam to klucie brzucha mialam, a jak lezelalam na plecach to co chwile kopniaki. Noc nie nalezy do udanych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hm sadze ze chyba nie dajmy na to ze dzidzia urodzi sie majac 4 kg wiec w przedzaiel pieluszek sie miesci. moja kolezanka tak zrobila i nie zalowala, mowi ze te 1 chyba po 2 tygodniach sie za male zrobily a zuzyla tylko pol paczki dlatego mowila mi zebym ich nie kupowala tylko np 2 lub 3 bo w przedziale kg sie miesci a za duze wcale nie beda....okaze sie zreszta jak sie maly urodzi w razie czego sie do sklepu meza wysle po pieluszki i spokoj ja teraz duzych zapasow nie robie 🙂

czekaj czekaj, jak to tylko pol paczki? Z tego co wiem, dziennie na takiego maluszka idzie okolo 10 sztuk pieluszek. Wiec paczka - 43szt wystarczy na jakos 3-4 dni. To ile ona dziennie pieluszek zakladala?? Ja tez nie chce jakichs wielkich zapasow robic, ale te w Lidlu sa naprawde w dobrej cenie i chyba skusze sie na 2 dwie paczki tych "3".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hm sadze ze chyba nie dajmy na to ze dzidzia urodzi sie majac 4 kg wiec w przedzaiel pieluszek sie miesci. moja kolezanka tak zrobila i nie zalowala, mowi ze te 1 chyba po 2 tygodniach sie za male zrobily a zuzyla tylko pol paczki dlatego mowila mi zebym ich nie kupowala tylko np 2 lub 3 bo w przedziale kg sie miesci a za duze wcale nie beda....okaze sie zreszta jak sie maly urodzi w razie czego sie do sklepu meza wysle po pieluszki i spokoj ja teraz duzych zapasow nie robie 🙂

czekaj czekaj, jak to tylko pol paczki? Z tego co wiem, dziennie na takiego maluszka idzie okolo 10 sztuk pieluszek. Wiec paczka - 43szt wystarczy na jakos 3-4 dni. To ile ona dziennie pieluszek zakladala?? Ja tez nie chce jakichs wielkich zapasow robic, ale te w Lidlu sa naprawde w dobrej cenie i chyba skusze sie na 2 dwie paczki tych "3".


No ja własnie tez chce kupic te z lidla i tylko 2 paczki a moja kolezanka zuzyla pol paczki bo przerzucila sie na 2 bo te jedynki strasznie male byly i malemu sie odciskaly z tego co pamietam a 2 byly na poczatek w sam raz....wiec ja wogole o 1 nie mysle zaczne od 2 ale wiesz kazde dziecko tez jest inne i kazda ma inna opinie i inne zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
hm sadze ze chyba nie dajmy na to ze dzidzia urodzi sie majac 4 kg wiec w przedzaiel pieluszek sie miesci. moja kolezanka tak zrobila i nie zalowala, mowi ze te 1 chyba po 2 tygodniach sie za male zrobily a zuzyla tylko pol paczki dlatego mowila mi zebym ich nie kupowala tylko np 2 lub 3 bo w przedziale kg sie miesci a za duze wcale nie beda....okaze sie zreszta jak sie maly urodzi w razie czego sie do sklepu meza wysle po pieluszki i spokoj ja teraz duzych zapasow nie robie 🙂

czekaj czekaj, jak to tylko pol paczki? Z tego co wiem, dziennie na takiego maluszka idzie okolo 10 sztuk pieluszek. Wiec paczka - 43szt wystarczy na jakos 3-4 dni. To ile ona dziennie pieluszek zakladala?? Ja tez nie chce jakichs wielkich zapasow robic, ale te w Lidlu sa naprawde w dobrej cenie i chyba skusze sie na 2 dwie paczki tych "3".


No ja własnie tez chce kupic te z lidla i tylko 2 paczki a moja kolezanka zuzyla pol paczki bo przerzucila sie na 2 bo te jedynki strasznie male byly i malemu sie odciskaly z tego co pamietam a 2 byly na poczatek w sam raz....wiec ja wogole o 1 nie mysle zaczne od 2 ale wiesz kazde dziecko tez jest inne i kazda ma inna opinie i inne zdanie 🙂

no to prawda. ja juz "1" wiecej nie kupuje. Wydaje mi sie z to co mam dla mojej Fasoli na poczatek bedzie ok - dziewczynki raczej sie mniejsze rodza 🤪
bardziej sie zastanawiam ktory rodzaj kupic niz rozmiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rodzai teraz tyle ze mętlik w głowie się robi centralnie, ja spróbuje tak jak ona na początek pampersy 2 ze 2 paczki a potem chce sprawdzić czy małemu będą inne odpowiadały bo ona tak właśnie zrobiła i potem przerzuciła się z 2 na pampersy z biedronki takie zwykle i są super, w ogóle jak dotykałam to są grubsze i ona mówi ze jej bardzo służą bardziej chłonne są nic nie przecieka i ładnie przylega ona np jest bardzo zadowolona i ja tez chce tak spróbować znowu druga koleżanka na bank odradza huggies co pieluchy to opinia chyba najlepiej jak same przetestujemy i będziemy same wiedzieć co naszym maluszkom odpowiada.Ale faktem jest też to ze dziewczynki są mniejsze i 1 mogą ci służyć.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ja kupie jedno opakowanie tych happy newborn bo one jako jedyne maja wyciecie na kikut pepowiny zeby nie podraznialo a pozniej juz moje sprawdzone biedronkowe Dady hehehhe 🤪


A te happy to sa najmniejsze? i tylko one maja wyciecie czy jeszcze jakies? a te biedronkowe to zaczniesz uzywac zaraz jak ci sie te happy skoncza? bo ja tez wlasnie slyszalam ze one sa super i w sumie i jakosc i cena mnie przekonuja



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
ja kupie jedno opakowanie tych happy newborn bo one jako jedyne maja wyciecie na kikut pepowiny zeby nie podraznialo a pozniej juz moje sprawdzone biedronkowe Dady hehehhe 🤪


A te happy to sa najmniejsze? i tylko one maja wyciecie czy jeszcze jakies? a te biedronkowe to zaczniesz uzywac zaraz jak ci sie te happy skoncza? bo ja tez wlasnie slyszalam ze one sa super i w sumie i jakosc i cena mnie przekonuja


z tego co mi wiadomo to te happy tylko maja wyciecie u nas nawet w szpitalu je daja dla niemowlakow przez okres pobytu na oddziale a co do dady to tak jak sie skonczy ta paczuszka to juz pewnie nie bedzie kikuta pepowiny i bede je zakladac Szczerze zawsze uzywalam pampersiakow org. ale wzielam raz na probe te biedronkowe i wcale ie nie roznia od pampersow a i tez odradzam hagisiaki porazka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie na te z biedronki jestem nastawiona w 100% i wiem ze tez ich bede stosowac tylko na poczatek myslslam o org pampersach ale skoro te happy maja wyciecie na pepowine wiec chyba beda lepsze musze paczkuszke kupic a potem jak sie skoncza to faktycznie te biedronkowe a z org pampers dam sobie chyba spokoj 🙂 Dzieki justik za podpowiedz 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! ja mam w ten weekend aktywny weekend 🙂 caly czas z mezem gdzies jezdzimy albo ktos przyjezdza do nas i dlatego nie bylo mnie na forum. ogladalam znow wozki na zywo, jednak co na zywo to na zywo,ale co do kupna to jeszcze musze poczekac.
Widze ze na formum poruszono temat pieluszek, no wiec pozwolcie ze tez sie wypowiem.
A więc: pampers new born sa do podobnej wagi dziecka co pampers 2, z tym ze jedynki sa troszke wezsze od 2 a co do pepuszka to koncza sie przed nim no chyba ze dzidzia nie wiadomo jakby byla mala, wiec warto zaczac od nich by nie draznic pepuszka i zeby nie byly za luzne, ale mysle ze to ok.2-3 paczki potem smialo mozna przejsc na 2.
Slep&play sa z dodatkiem rumianku - troche ryzyk fizyk bo dzidzius bardzo czesto dostaje od niego uczulenia.
Natomiast premium-care sa z dodatkiem aloesu i bawelny, niby sa milsze dla pupy dziecka ale i przy tym drozsze.
No to tyle z mojej "branzowej" wiedzy. Ja zaczynam od 1 new born - 2 paczki, potem kupuje juz dwojki, ani sie obejrzymy a przejdziemy na 3 i troche sie ich bedziemy trzymac.i tak to dziala. To co wpadne do was pozniej.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewczynki! ja mam w ten weekend aktywny weekend 🙂 caly czas z mezem gdzies jezdzimy albo ktos przyjezdza do nas i dlatego nie bylo mnie na forum. ogladalam znow wozki na zywo, jednak co na zywo to na zywo,ale co do kupna to jeszcze musze poczekac.
Widze ze na formum poruszono temat pieluszek, no wiec pozwolcie ze tez sie wypowiem.
A więc: pampers new born sa do podobnej wagi dziecka co pampers 2, z tym ze jedynki sa troszke wezsze od 2 a co do pepuszka to koncza sie przed nim no chyba ze dzidzia nie wiadomo jakby byla mala, wiec warto zaczac od nich by nie draznic pepuszka i zeby nie byly za luzne, ale mysle ze to ok.2-3 paczki potem smialo mozna przejsc na 2.
Slep&play sa z dodatkiem rumianku - troche ryzyk fizyk bo dzidzius bardzo czesto dostaje od niego uczulenia.
Natomiast premium-care sa z dodatkiem aloesu i bawelny, niby sa milsze dla pupy dziecka ale i przy tym drozsze.
No to tyle z mojej "branzowej" wiedzy. Ja zaczynam od 1 new born - 2 paczki, potem kupuje juz dwojki, ani sie obejrzymy a przejdziemy na 3 i troche sie ich bedziemy trzymac.i tak to dziala. To co wpadne do was pozniej.buziaki

no nawet ma stronie Pampersa tych wiadomosci nie ma!! DZIEKI wielkie Hussi, Oklask dla Ciebie!! 😘

p.s. oklask za chwile znaczy sie za 118minut..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie .. nie było mnie tu troszke.. ale juz nadrobiłam zaległosci 🙂
Kasiagwiazda dzidzia słodziutka 🙂 🙂 no i mebelki fajne wybraliście, podobaja mi sie 🙂 🙂 lubie meble w nowczesnym stylu, no i wózeczek tez fajniutki.. macie zamówione to z głowy.. bo tak to sie mysli i mysli 😮
Hussi dzieki za rady odnoście pampków, ja kupie na sam poczatek, a pozniej na spacerku sie najwyzej dokupi lub mąż robiac zakupy , teraz nie ma z tym problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...