Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
a kiedy zaczynacie juz szykowac pokoiki dla naszych pociech??? bo my z mezem planujemy na poczatek marca juz! zeby farba wywietrzala i te zapachy inne tez! a mebelki jak przyjda jakos koniec marca to akurat by pasowalo 🙂
jak myslicie?
nie za wczesnie? 😮


Myślę, że nie za wcześnie! Bardzo dobrze, że wcześniej malujecie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
a kiedy zaczynacie juz szykowac pokoiki dla naszych pociech??? bo my z mezem planujemy na poczatek marca juz! zeby farba wywietrzala i te zapachy inne tez! a mebelki jak przyjda jakos koniec marca to akurat by pasowalo 🙂
jak myslicie?
nie za wczesnie? 😮


Myślę, że nie za wcześnie! Bardzo dobrze, że wcześniej malujecie!!!


tez tak stwierdzilismy, bo pozniej to farba moze byc czuc! a poza tym jak juz przyjda mebelki, zeby sciany juz byly gotowe 🙂 zostanie tylko poskladanie mebelkow na spokojnie i cala reszta wykonczeniowa 🙂
sporo osob tez mi radza, zeby mebelki zlozyc wczesniej bo ten zapach nowosci od mebli lepiej zeby tez wywietrzal troszke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
a kiedy zaczynacie juz szykowac pokoiki dla naszych pociech??? bo my z mezem planujemy na poczatek marca juz! zeby farba wywietrzala i te zapachy inne tez! a mebelki jak przyjda jakos koniec marca to akurat by pasowalo 🙂
jak myslicie?
nie za wczesnie? 😮


ja mysle ze w sam raz.. nie ma co na ost minute.. jeszcze przeciez ciszki i inne art trzeba ułozyc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
[URL=http://img193.imageshack.us/i/naklejkinascianecandide.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/696/naklejkinascianecandide.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a takie zakupilismy naklejki na sciane dla maluszka do pokoiku 🙃

mysle, ze idealnie beda pasowac do tych mebelkow, ktore wybralismy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!

Jak tam po weekendzie? U mnie w sobotę był brat i moja przyjaciółka więc trochę posiedzieliśmy, zeszło nam do 3 rano 🙂 A w niedzielę błogi wypoczynek na kanapie z mężem. Dzisiaj przyjeżdża do nas na parę dni tato mojego chrześniaka, dostajemy po nim część wyprawki i właśnie chyba dziś przywiezie pierwsza partie rzeczy 😁 łóżeczko, wanienkę, przewijaj i takie tam, już się cieszę na myśl oglądania tego wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...