Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
masz tu cos mocniejszego...Axel 😉jest tez nie do zdarcia hehehe..stare dobre czasy 🙂 🙂 🙂

sie sluchalo szarpidrutow 🙂...no pamietam...fajne to byly czasy...wszystkiego sluchalam chyba,oprocz jazzu,jakos do mnie nie przemawia 🙂hehehe...pamietam jescze ze sluchalam depeszow tez... 🙂
Mama mi n akolonie dala 200zl kupe lat temu to ja zamiast miec na 2 tyg ...to kupilam depeszowy..wstretne buciory z blachami i bylam taka szczesliwa ze sie ogolilam na zero prawie z pejsami tylko...hehe do tego dziny jasne ,czarny golf ..jezusiu jak mnie mama zobaczyla na dworcu na powrocie to plakala 🙂 🙂 🙂Aniu moja coreczko..prosze nie mamy charakterek!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂:
wiec ja rowniez na depeszach lecialam a jak sie zakochalam kiedys w depeszu...mial na imie adam 🙂

ach te nasze szczeniackie milosci... 🙂fajnie powspominac...ja zakochiwalam sie srednio raz na miesiac...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
masz tu cos mocniejszego...Axel 😉jest tez nie do zdarcia hehehe..stare dobre czasy 🙂 🙂 🙂

sie sluchalo szarpidrutow 🙂...no pamietam...fajne to byly czasy...wszystkiego sluchalam chyba,oprocz jazzu,jakos do mnie nie przemawia 🙂hehehe...pamietam jescze ze sluchalam depeszow tez... 🙂
Mama mi n akolonie dala 200zl kupe lat temu to ja zamiast miec na 2 tyg ...to kupilam depeszowy..wstretne buciory z blachami i bylam taka szczesliwa ze sie ogolilam na zero prawie z pejsami tylko...hehe do tego dziny jasne ,czarny golf ..jezusiu jak mnie mama zobaczyla na dworcu na powrocie to plakala 🙂 🙂 🙂Aniu moja coreczko..prosze nie mamy charakterek!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂:
wiec ja rowniez na depeszach lecialam a jak sie zakochalam kiedys w depeszu...mial na imie adam 🙂

ach te nasze szczeniackie milosci... 🙂fajnie powspominac...ja zakochiwalam sie srednio raz na miesiac...hehehe
mi tez tak wychodzilo 😉a jeden kolez..sluchal hamera 🙂wtedy to bylo straszne..ja depesza on hamera to nie umowilam sie z nim bo sluchal hamera...a teraz taki przystojniaka z niego..wciaz sie smiejemy jaks ie spotkamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare dobre czasy..teraz nie ma juz tak fajnie..wszedzie w dyskotekach narkotyki.kiedys sie pilo piwko i winko hehepewnie ze sie palilo fajnki..ale bylo inaczej....bardzo tesknie za polska za rodzina i wlasnie za przyjaciolmi z dawnych lat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wiesz ja mam synka 15 lat i jak tak patrze na niego to dziekuje Bogu ze jest inny niz mamusia z charakterku 😉 🙂 🙂

to chyba okres buntu juz masz za soba?? 🙂czy to dopiero przed toba??
ach ta dzisiejsza mlodziez...az strach myslec co bedzie za kilka lat...ja w wieku jakos 14-16 lat to tez niezla bylam,dom jak hotel traktowalam,tylko na noc wracalam a czasem i nie jak sie poszlo na impre... 🙂co moja mama ze mna miala czasem...ale dzieki Bogu na porzadna dame wyroslam 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wiesz ja mam synka 15 lat i jak tak patrze na niego to dziekuje Bogu ze jest inny niz mamusia z charakterku 😉 🙂 🙂

to chyba okres buntu juz masz za soba?? 🙂czy to dopiero przed toba??
ach ta dzisiejsza mlodziez...az strach myslec co bedzie za kilka lat...ja w wieku jakos 14-16 lat to tez niezla bylam,dom jak hotel traktowalam,tylko na noc wracalam a czasem i nie jak sie poszlo na impre... 🙂co moja mama ze mna miala czasem...ale dzieki Bogu na porzadna dame wyroslam 🙂 hehehe
i ja nie wracalam na czas..mama lzy wylewala,tata nie spal po nocach..jak mnie nie puszczali sama wychodzilam..masakra 😞a takich mam kochanych rodzicow,wczesnie ciaza...17 lat urodzilam synka i koniec..usiadlam na dupie i siedze do dzisiaj..jestem mezatka,skaczylam szkoly..moze nie do konca szczesliwa ...moze mialo byc inaczej...moze troszke inaczej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
masz tu cos mocniejszego...Axel 😉jest tez nie do zdarcia hehehe..stare dobre czasy 🙂 🙂 🙂

sie sluchalo szarpidrutow 🙂...no pamietam...fajne to byly czasy...wszystkiego sluchalam chyba,oprocz jazzu,jakos do mnie nie przemawia 🙂hehehe...pamietam jescze ze sluchalam depeszow tez... 🙂
Mama mi n akolonie dala 200zl kupe lat temu to ja zamiast miec na 2 tyg ...to kupilam depeszowy..wstretne buciory z blachami i bylam taka szczesliwa ze sie ogolilam na zero prawie z pejsami tylko...hehe do tego dziny jasne ,czarny golf ..jezusiu jak mnie mama zobaczyla na dworcu na powrocie to plakala 🙂 🙂 🙂Aniu moja coreczko..prosze nie mamy charakterek!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂:
wiec ja rowniez na depeszach lecialam a jak sie zakochalam kiedys w depeszu...mial na imie adam 🙂

ach te nasze szczeniackie milosci... 🙂fajnie powspominac...ja zakochiwalam sie srednio raz na miesiac...hehehe
mi tez tak wychodzilo 😉a jeden kolez..sluchal hamera 🙂wtedy to bylo straszne..ja depesza on hamera to nie umowilam sie z nim bo sluchal hamera...a teraz taki przystojniaka z niego..wciaz sie smiejemy jaks ie spotkamy 🙂

i tu sie usmialam...hehehe serio...hammera sluchal to sie z nim nie umowila...dobre...obciach co??hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hammer byl obciachem dla takiej depeszowki 😉tu wiesz co cale moje osiedle z magnetofonem siedzialo na lawce(takim kasetowym)i depesz lecial hehehehe i ja w teych butach i prawie lysa i pelno kolczykow w uszach a tu hammer 🙂 🙂 🙂 a teraz hammer jezus maria..takie ciacho hehhehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wiesz ja mam synka 15 lat i jak tak patrze na niego to dziekuje Bogu ze jest inny niz mamusia z charakterku 😉 🙂 🙂

to chyba okres buntu juz masz za soba?? 🙂czy to dopiero przed toba??
ach ta dzisiejsza mlodziez...az strach myslec co bedzie za kilka lat...ja w wieku jakos 14-16 lat to tez niezla bylam,dom jak hotel traktowalam,tylko na noc wracalam a czasem i nie jak sie poszlo na impre... 🙂co moja mama ze mna miala czasem...ale dzieki Bogu na porzadna dame wyroslam 🙂 hehehe
i ja nie wracalam na czas..mama lzy wylewala,tata nie spal po nocach..jak mnie nie puszczali sama wychodzilam..masakra 😞a takich mam kochanych rodzicow,wczesnie ciaza...17 lat urodzilam synka i koniec..usiadlam na dupie i siedze do dzisiaj..jestem mezatka,skaczylam szkoly..moze nie do konca szczesliwa ...moze mialo byc inaczej...moze troszke inaczej 😉

Widze ze niezly łobuz z ciebie byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ja sie musze zmywac powoli ..rybe smazyc ..pan wroci zaraz 🙂 🙂 🙂dziekuje Moniczko za mile popoludnie..caluje kochana..pa Ewelka napisz co lekarz mowil jutro 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
hej Ewelka 🙂no byl i nie ma co z siebie robic swieto je...ej 🙂 🙂wazne ze sie wyszlo na prostta 🙂 🙂 🙂

A co znaczy nie do końca szczesliwa?
a to moja juz tajemnica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS I JAK TAM BRZUSZKI ROSNĄ?
MÓJ WYGLĄDA JAKI SZPICZASTY HEHEH:-) TERAZ MUSZĘ DUŻO ODPOCZYWAĆ.TYDZIEŃ TEMU WYSZŁAM ZE SZPITALA I MIAŁAM ZAŁOŻONY SZEW NA SZYJKĘ MACICY BO MI SIĘ SKRÓCIŁA.MUSZĘ UWAŻAĆ NA SIEBIE LEKARZ MÓWIŁ LEŻEĆ..ALE ILE TEZ LEŻEĆ MOŻNA-JUŻ DWA TYGODNIE LEŻAŁAM W SZPITALU I JESZCZE W DOMU MUSZĘ.POPOŁUDNIAMI KŁADĘ SIE ODPOCZYWAM CZASEM TEZ POŚPIĘ SMACZNIE.PO MAŁU MYŚLIMY NAD REMONTEM MAŁEGO POKOJU DLA DZIECKA..MALOWANIE I MEBELKI..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 godzinki poleniuchowalam na lozeczku a WY juz nastukalyscie ponad 15 stronek!!! 🤪

dajemy czadu! 🤪

ja na obiadek jade sobie na chinskie bo mam ochotke 🙂 🙂 🙂

a dla mezusia mam jeszcze kotleciki mileone to dorobie szybko jakis sosik i makaron i bedzie mial pyszne jedzonko 😜

ale ten deserek owoce z czekolada musial byc pycha!!! mmmmmm

ja przekasilam banana i serek waniliowy 🙂 a zbieram sie powoli na to chinskie 🙂 bo jezyczek do dupci mi ucieknie 🙃



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wroce jeszcze do wczesniejszego tematu......co do tego badania 3d...

ja jak jestem na kazdej wizycie i mialam zwykle badania USG, to juz dwa razy Pani Dr przelaczala mi na obraz 3d i moglam zobaczyc dzidzie chociaz przez chwilke w tym obrazie 🙂
takze wystarczy chyba jak tylko przelacza na inny obraz, a sprzet maja chyba ten sam do badan!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
manki napisał(a):
Witam ponownie 🙂
Mamuska odebrała mi wyniki glukozy.Przed 88,3 po 107,7 🙂


Super!!! Gratuluję i cieszę się, że wszystko dobrze 🙂 :*


Dziekuję,też się ciesze...tak się martwiłam,ale na szczęscie jest ok.Mam nadzieję że wyniki krwi i moczu też są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
no ja juz po wizycie mamusi,obiadek pyszny przyniosla-w sensie ziemniaczki,kotleciki mielone i mizeria...mniam mniam..i jabluszka mi kupila,czyli jestem juz zaspokojona... 🙂


A ja ciągle nie bo ciągle mi cos brak 😞Już sama niewiem na co mam ochotę 😞może coś wymyślę...
A mój Mały jak szaleje no 🙂Jak siedzę przy kompie to wariuje,pójde się położyc to cisza...hmmm...zawsze było na odwrót.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...