Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Ja ostatnio często chodze do wc.

to ci powiem ze nie jestes sama... 🙂z tym ze ja mam na mysli siusiu 🙂a ty???? 🙂

no tez siusiu meczace troszke to jest.

no meczace,najbardziej w nocy jak mnie pecherz cisnie,wstane wysiusiam,wroce i juz zasnac nie moge...meczarnia...i z boku na bok...i nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wam musze powiedziec ze na osttaniej wizycie moj lekarz tylko pokazal nam malenstwo w 3D śliczności ale fotki ani filmu nie dostalam....nawet zapomnialam sie upomniec....ale kolezanka tez do niego chodzii mowi ze jej powiedzial ze za 3d trzeba zaplacic 350zł....tylko nie wiem chyba chodzi mu o nagranie....jutro bede to sie mojego zapytam lekarza bo pamiatka fakt superrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
hmm i na zadnym nie mialas sprawdzanej np przyziernosci karkowej?


Wiecie tak teraz dumam i ja tez nie miałam sprawdzanej PRZYZIERNOŚCI KARKOWEJ z tego co mi wiadomo 😞W 20 yc jak lezałam w szpitalu to miałam robione USG na którym mierzono obwód głowki,brzuszka,długość kości udowej itp.następne takie w 30 tc,ale przyzierności niemiałam 😞

a mialas robione usg miedzy 11-14tc? jesli tak, to na 100% lekarz tosprawdzal.. nie wierze ze mu sie nie chcialo poswiecic na to 2minut.


Tak jak pisałam usg na każdej wizycie mi robi,więc moze sprawdzał tak jak mowisz.Pewnie bylo wszystko ok bo inaczej cos by chyba powiedzial.
Zapytam go o to na wizycie...
Znalazłam taką sliczna posciel,podoba mi i juz calkiem zgupialam co kupic,zyrafke,kubusia czy cos innego?
http://allegro.pl/kubus-puchatek-disney-12-el-gratis-wysyl-gratis-i1452374055.html

NIE NA KAZDYM BADANIU MOZNA JA ZMIERZYC BO TO ZALEZY OD ULOZENIA DZIECKA
P.S. WYCZYTALAM ZE PRZEZIERNOSC ROBI SIE TYLKO W 11 I PO 20 TYGODNIU (W INNYCH PRZYPADKACH CIEZKO JEST JA WYBADAC)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiagwiazdka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
A to moje szczęście Anulka 🙂


chyba sobie slodko spika! 🙂
spala ale cos jej sie snilo bo otwierala oczka i mrugala 🙂na plycie mam nagrane 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja Dzidzia coś strasznie spokojna się zrobiła od wekendu. w sobotę i niedzielę byliśmy w gościach i myślałam że się nie rusza bo dużo nowych głosów, emocje, podróż samochodem... w niedzielę jak wracaliśmy wieczorem to trochę się poruszała ale wczoraj i dziś znów kiepsko. tzn coś tam się rusza - ale wczesniej to były porządne kopniaki, przekręcania sie - a teraz to rzadko i takie delikatne bardzo. ale mam nadzieję, że to nic takiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
a moja Dzidzia coś strasznie spokojna się zrobiła od wekendu. w sobotę i niedzielę byliśmy w gościach i myślałam że się nie rusza bo dużo nowych głosów, emocje, podróż samochodem... w niedzielę jak wracaliśmy wieczorem to trochę się poruszała ale wczoraj i dziś znów kiepsko. tzn coś tam się rusza - ale wczesniej to były porządne kopniaki, przekręcania sie - a teraz to rzadko i takie delikatne bardzo. ale mam nadzieję, że to nic takiego.

moje bobo wczoraj takie spokojne bylo...troche mnie to martwilo,dopiero wieczorkiem cos tam delikatnie czulam i sie uspokoilam,a dzis rano wypychal noga[chyba noga] 🙂z prawej strony...i odrazu humorek lepszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewczyny długo mnie nie było i stron do czytania sporo 🙂
Ale jestem juz na półometku malowania teraz zostanie tylko sprzatanie i zastanawiam sie jak to ogarnac i nie przemeczac sie bo lekarka kazała sie oszczedzac bo szyjka zewnetrzna sie troszke skróciła.Dobrze że córeczki maja ferie i sa juz w domu to dużo mi pomoga
co do jedzenia w ciazy to ja tez sporo ryb zjadam i makrele tez bo bardzo lubie i nie wiedziałam że ona szkodzic może 😞
Chciałam wstawic zdjecie ale nie moge bo musiałabymp rzegladarke zmienic a to juz dla mnie wyzsza szkoła jazdy i nie wiem jak to sie robi a innej mozliwosci nie ma?
STO LAT DLA ADKI 🙂 Wszystkiego dobrego dla Ciebie! POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJA MALA LOBUZIARA OBUDZILA SIE O 1 W NOCY I ZACZELA MNIE DZGAC NIE MOGLAM ZASNAC WIEC WSTALAM I ZJADLAM SLODKIE TOSTY FRANCUSKIE-CO SIE POTEM DZIALO-ISTNY PLAC ZABAW Z MOJEGO BRZUSZKA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja stracilam dwie ciaze w 18 i 16 tyg ...dla mnie to badanie bylo wazne..jestem spokojniejsza..pozdrawiam




Ale są jakies zastrzezenia doktorego tygodni powinno byc wykonane zeby byłoladniutko widać Pocieche i dałoby radę wszytsko zbadac? czy mozna to zrobić w każdje chwili,mowa Tu o USG 3D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja stracilam dwie ciaze w 18 i 16 tyg ...dla mnie to badanie bylo wazne..jestem spokojniejsza..pozdrawiam




Ale są jakies zastrzezenia doktorego tygodni powinno byc wykonane zeby byłoladniutko widać Pocieche i dałoby radę wszytsko zbadac? czy mozna to zrobić w każdje chwili,mowa Tu o USG 3D?
nie chce Cie w blad wprowadzac..ale sa chyba jakies dobre tyg na te badania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
narazie dziewczynki 🙂Ja zmykam do pozniej albo do jutra.jutro mam wizyte o 9.30 🙂
moze bedzie wiadomo jaka plec Ewelka 🙂trzymam kciuki..napisz co tam u lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja stracilam dwie ciaze w 18 i 16 tyg ...dla mnie to badanie bylo wazne..jestem spokojniejsza..pozdrawiam




Ale są jakies zastrzezenia doktorego tygodni powinno byc wykonane zeby byłoladniutko widać Pocieche i dałoby radę wszytsko zbadac? czy mozna to zrobić w każdje chwili,mowa Tu o USG 3D?


3D TO NIE ZNACZY ZE WSZYSTKO DOKLADNIE ZBADA
JA NP CHODZE NA ZWYKLE WIZYTY OGOLNE CO MIESIAC I MI PRZELACZA NA 3D
ALE PRENATALNE-W 14 TYG POZNIEJ 23 LUB 24 WTEDY JEST WSZYSTKO BADANE DOKLADNIE!GLOWKI BRZUSZKI PRZEPLYWY KRWI PRZEZ ZYLY USTA JEZYK WAGA BICIE SERDUSZKA PRZEPLYW KRWI PRZEZ KOMORY I CALA RESZTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja stracilam dwie ciaze w 18 i 16 tyg ...dla mnie to badanie bylo wazne..jestem spokojniejsza..pozdrawiam




Ale są jakies zastrzezenia doktorego tygodni powinno byc wykonane zeby byłoladniutko widać Pocieche i dałoby radę wszytsko zbadac? czy mozna to zrobić w każdje chwili,mowa Tu o USG 3D?


3D TO NIE ZNACZY ZE WSZYSTKO DOKLADNIE ZBADA
JA NP CHODZE NA ZWYKLE WIZYTY OGOLNE CO MIESIAC I MI PRZELACZA NA 3D
ALE PRENATALNE-W 14 TYG POZNIEJ 23 LUB 24 WTEDY JEST WSZYSTKO BADANE DOKLADNIE!GLOWKI BRZUSZKI PRZEPLYWY KRWI PRZEZ ZYLY USTA JEZYK WAGA BICIE SERDUSZKA PRZEPLYW KRWI PRZEZ KOMORY I CALA RESZTA
niemniej jednak po to jest 3d i 4d zeby byla lepsza widocznosc wszystkiego..np warg,noska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
a jak to jest z ulożeniem Dzidziuszka? Moje Maleństwo narazie jest ulożone głoowądo góry,ale ginek.mówiła ze jeszce nie ma się czym martwić bo mamy czas żeby się obrrócić.... Mam nadzije ze tak własnie się stanie... 😉

moja dzidzi tez jest glowka do gory i siedzi na pupci,w kazdej chwili moze sie obrocic jeszcze i to podobno kilka razy 🙂a poki co jest takie ulozenie to czeka nas cc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! dopiero co nadrobilam 30 stron i juz cos tam do was skrobie 🙂
Przede wszystkim ADKA STO LAT!!!! SAMYCH CUDOWNYCH CHWIL NO I PRZEDE WSZYSTKIM SUPER CÓRCI!!!!!
[color=blue][/color]
Co do jedzenia to lekarz zabronil surowego miesa i jajek, wedzonych rybek i serow plesniowych - czyli wszystkiego co uwielbiam, no i poki co wytrzymalam ale jak urodze to przysiegam caly tydzien na przemian bede jadla wszystkie te smakolyki.
Ola1978 nie martw sie swoja cukrzyca, bedzie ok a kucie glukometrem az tak nie boli da sie wytrzymac i przyzwyczaic. glowa do gory i buziaczek.
co do kosmetykow to z tego co wiem to johnson&johnson oraz penaten (to ta sama firma) bardzo czesto uczula, wiele mam jest zadowolonych z nivea baby i bambino (to tez ten sam producent) i ja sklonie sie ku temu.
co do dzidzi to poltorej tygodnia temu moj chlopiec wazyl 1280g, usg mam robione co wizyte ale takie krotkie (szyjka,serduszko i waga dziecka) bo juz na takim zwyklym sie nie miesci, a przy genetycznych (w 13tyg, w 24tyg i bede miala 15 marca to bedzie 33-34 tydzien) zawsze lekarz przelacza na 3d i robi fotke oraz nagrywa na plyte. a tak wogole to poki co maluch wyczul chyba cc bo wciaz ulozony jest glowka do gory 🙂 a tak wogole to jakies 9 tygodni (wedlug suwaczka 10 ale go nie zmienialam) i on bedzie z nami. powoli musze robic porzadki w pokoju, pomalujemy chyba w weekend sciany teraz farby takie nie smierdzace i szybkoschnace.
Uff ale sie napisalam, poki co zycze milego dnia a ja lece odebrac chrzesnice ze swietlicy i zabieram ja na lody 🙂 buziaki brzuszaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane! dopiero co nadrobilam 30 stron i juz cos tam do was skrobie 🙂
Przede wszystkim ADKA STO LAT!!!! SAMYCH CUDOWNYCH CHWIL NO I PRZEDE WSZYSTKIM SUPER CÓRCI!!!!!
[color=blue][/color]
Co do jedzenia to lekarz zabronil surowego miesa i jajek, wedzonych rybek i serow plesniowych - czyli wszystkiego co uwielbiam, no i poki co wytrzymalam ale jak urodze to przysiegam caly tydzien na przemian bede jadla wszystkie te smakolyki.
Ola1978 nie martw sie swoja cukrzyca, bedzie ok a kucie glukometrem az tak nie boli da sie wytrzymac i przyzwyczaic. glowa do gory i buziaczek.
co do kosmetykow to z tego co wiem to johnson&johnson oraz penaten (to ta sama firma) bardzo czesto uczula, wiele mam jest zadowolonych z nivea baby i bambino (to tez ten sam producent) i ja sklonie sie ku temu.
co do dzidzi to poltorej tygodnia temu moj chlopiec wazyl 1280g, usg mam robione co wizyte ale takie krotkie (szyjka,serduszko i waga dziecka) bo juz na takim zwyklym sie nie miesci, a przy genetycznych (w 13tyg, w 24tyg i bede miala 15 marca to bedzie 33-34 tydzien) zawsze lekarz przelacza na 3d i robi fotke oraz nagrywa na plyte. a tak wogole to poki co maluch wyczul chyba cc bo wciaz ulozony jest glowka do gory 🙂 a tak wogole to jakies 9 tygodni (wedlug suwaczka 10 ale go nie zmienialam) i on bedzie z nami. powoli musze robic porzadki w pokoju, pomalujemy chyba w weekend sciany teraz farby takie nie smierdzace i szybkoschnace.
Uff ale sie napisalam, poki co zycze milego dnia a ja lece odebrac chrzesnice ze swietlicy i zabieram ja na lody 🙂 buziaki brzuszaki!
hej HUSSI...DZIEKUJE I NAPEWNO SIE RPZYZYCZAJE 😉WYJSCIA NIE BEDZIE ...WPADAJ CZESCIEJ BOP SMUTNO BEZ CIEBIE KOCHANA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
No faktycznie na Twoim Kasiu widać świetnie buźkę ale wiesz no usg 3d w wa-wie to kosztuje około 300zł 🤔 no i co jeśli wyjdzie dziura w głowie ja mam zwykłe usg na nfz i też widać bużkę rewelacyjnie 😁 tak że nawet znajomi sie dziwią ze tak dobrze widać .
Jak ktoś chce i go stać to dlaczego nie 😉 ???
ale te badania nie sa tylko po to zey popatrzec na buzke....przedewszystkim zeby stwierdzic rozwuj plodu,lekarz oglada nerki,serdusio,pecherz dziecka itp...warto naprawde warto...

ale na 2D widzi to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...