Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o matko Kochana!!! 🤪

wchodze na Brzuszka, a tutaj dzis od rana naklikalyscie 20 stron! 😜

chyba niedlugo pobijemy jakis rekord!

witam Was KOchane! 🙂

Na poczatek WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADKI!!!
....aby najpiekniejszy sen kierowal Twoim zyciem, a serce przepelniała radosc i oczywiscie miłosc! samych pogodnych porankow i spelnienia najskrytszych marzen!!!


co do rybek- ja tez je uwielbiam!!! czesto kupuje sobie taka w sosie musztardowo-jajecznym! mmmm! moglabym je jesc codziennie!!! 😜

mysle, ze trzeba przestrzegac zasad odnosnie zywienia, ale jesli mamy ochote na cokolwiek, to nalezy skosztowac 🙂 moja tesciowa zawsze do mnie mowi: "ja urodzilam 6 dzieci, w kazdej ciazy mialam inne zachcianki i to na co mialam ochote jadlam! i dzieci zdrowe jak ryby!"
takze mysle, ze nie ma co przesadzac, ze tego nie wolno czy tego!
oczywiscie sushi niewskazane!!!.... a przeciez surowego miesa zadna z NAS nie je 😜

co do kosmetykow to ja tez sklaniam sie do kupna firmy Bubchen

a w Polsce jak bede, to pewnie zakupie Nivea lub Bambino bo slyszalam, ze sa super!
do pupci Bepanthen lub Sudocrem! 🙂 slyszalam, ze bardzo dobrym sposobem do pupci -jest tez maka ziemniaczana! 🙂

milego dzionka zycze!
ja dzis wypoczywam troszke, bo mnie znow zaklolo pare razy w nocy, po prawej stronie!
jak narazie nie dzwonie do lekarza, ani nie jade na pogotowie, bo nie chce zeby mnie w szpitalu zostawili 🥴
moze Dzidzia sie przekreca powoli i takie sa tego objawy??!! 🥴 hmmmm.... no zobaczymy jak to bedzie na dniach!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Znalazłam taką sliczna posciel,podoba mi i juz calkiem zgupialam co kupic,zyrafke,kubusia czy cos innego?
http://all...-gratis-i1452374055.html

Hehe wiecie co to jest jakiś szał i obłęd z tymi zakupami 😁
Ja tez dzisiaj dostałam wielki karton kurierem z ciuszkami i mogłabym to oglądać układać i składać całymi godzinami 🤪
Pościele ,ręczniczki ,kocyki .....odlot !!!
Ale najważniejszy jest dzidziuś prawda 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Mój lekarz robi mi co 4 tygodnie usg 2d na każdej wizycie ,sprawdza serduszko itd w międzyczasie przeskakuje na 3d i pokazuje mi malutka .Na ostatniej wizycie dał mi zdjęcie w 3d ale Juleczka wsisnęła sie między łozysko a jakieś flaki i tylko kawałek jej profila widać czoło nosek usta i bródke .Lekarz powiedział mi że w 30 tygodniu zdjęcie portretowe małej bedzie najładniejsze bo wtedy miałam mało wód płodowych. Zobaczcie jaka ona ściśnięta jest .To zdjęcie wymaga wyobraźni żeby ją znaleźć .to był 26 tydzień

no i wlasnie o to mi chodzi.. ja nic nie widze na tym zdjeciu.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Moniczka, ja bylam juz dwa razy na badanie usg genetycznym i ŻADNE nie bylo w 3/4D. Jest to badanie w 2D, bardzo dokladne podczas ktorego ocenia sie anatomie plodu , sprawdza przyziernosc karkowa oraz kośc nosowa. Oczywisciemozna zrobic sobie w 3D ale my nie chcielismy.
Antenka ja na usg genetyczne chodze do dr Dudarewicza na Kamińskiego. naprawde polecam!


Fijolku jak wybierałam się na USG genetyczne to czytałam w necie opinie gdzie najlepiej czytałam o tym lekarzu do którego Ty chodzisz...a moja sąsiadka która ma 2letnią córcie właśnie chodziła do Diasonu i ja też tam poszłam. USG wykonuje mi prof. Szaflik nie wiem czy o nim słyszałaś przyjmuje w CZMP jak z resztą wszyscy lekarze z Disonu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
Mój lekarz robi mi co 4 tygodnie usg 2d na każdej wizycie ,sprawdza serduszko itd w międzyczasie przeskakuje na 3d i pokazuje mi malutka .Na ostatniej wizycie dał mi zdjęcie w 3d ale Juleczka wsisnęła sie między łozysko a jakieś flaki i tylko kawałek jej profila widać czoło nosek usta i bródke .Lekarz powiedział mi że w 30 tygodniu zdjęcie portretowe małej bedzie najładniejsze bo wtedy miałam mało wód płodowych. Zobaczcie jaka ona ściśnięta jest .To zdjęcie wymaga wyobraźni żeby ją znaleźć .to był 26 tydzień

no i wlasnie o to mi chodzi.. ja nic nie widze na tym zdjeciu.. 😞


a ja Wam powiem, że widzę.. 🙂 cudeńko małe.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Moniczka, ja bylam juz dwa razy na badanie usg genetycznym i ŻADNE nie bylo w 3/4D. Jest to badanie w 2D, bardzo dokladne podczas ktorego ocenia sie anatomie plodu , sprawdza przyziernosc karkowa oraz kośc nosowa. Oczywisciemozna zrobic sobie w 3D ale my nie chcielismy

🙂ja wiem ze nie 3D,tylko poprostu myslalam ze jest to osobne badanie...hehehe...mialam poprostu robione usg w 12tc,i sie odrazu zapytalam gina o ta przyziernosc...i mi udzielil odp... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Moniczka, ja bylam juz dwa razy na badanie usg genetycznym i ŻADNE nie bylo w 3/4D. Jest to badanie w 2D, bardzo dokladne podczas ktorego ocenia sie anatomie plodu , sprawdza przyziernosc karkowa oraz kośc nosowa. Oczywisciemozna zrobic sobie w 3D ale my nie chcielismy.
Antenka ja na usg genetyczne chodze do dr Dudarewicza na Kamińskiego. naprawde polecam!


Fijolku jak wybierałam się na USG genetyczne to czytałam w necie opinie gdzie najlepiej czytałam o tym lekarzu do którego Ty chodzisz...a moja sąsiadka która ma 2letnią córcie właśnie chodziła do Diasonu i ja też tam poszłam. USG wykonuje mi prof. Szaflik nie wiem czy o nim słyszałaś przyjmuje w CZMP jak z resztą wszyscy lekarze z Disonu...

wiesz co, nie szukalam wogole innego genetyka. do Dr Dudarewicza trafilam po drugim poronieniu jak robilismy kariotyp. I tak juz zostalismy przy nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
hmm jak to jest 3D to ja nie żałuje że nie zrobiłam ... 😮
jeśli dobrze widze to to jest buzia ale ma taka jakby dziurę w głowie 🤨 🤔
qrczę czemu to tak wygląda ???


Kasidelko, ja mialam robione 3d i jestesmy bardzo zadowoleni! my mamy nawet plyte DVD-film jak sie dzidzia rusza w brzuszku ok.25 minut trwa!
czasem tak widac jak dziura w glowie, ale to jest przyczyna od naswietlenia i od ruchow dziecka!
to zdjatko z mojego 3d- sama ocen!
[URL=http://img692.imageshack.us/i/dzidziausg3d003.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2711/dzidziausg3d003.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka to ty mi na nk zaproszenie puscilas???dobrze sie domyslam?? 🙂Adka dzieki rowniez za zaproszenie 🙂 😘


tak Moniczko to ja.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim 3d widac slicznie...i na 4d tez 😉widac sliczna twarzyczke taka delikatniutka..malenka brodke i usteczka wydete 😉fajniusio.............Kasiagwiazdka jaki slodki ten Twoj malenki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie na Twoim Kasiu widać świetnie buźkę ale wiesz no usg 3d w wa-wie to kosztuje około 300zł 🤔 no i co jeśli wyjdzie dziura w głowie ja mam zwykłe usg na nfz i też widać bużkę rewelacyjnie 😁 tak że nawet znajomi sie dziwią ze tak dobrze widać .
Jak ktoś chce i go stać to dlaczego nie 😉 ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...