Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki 😘
Ja tatara nie jadam ale bardzo lubie z jajek kogel mogel i już sie dwa razy skusiłam 😮

czy mi sie wydaje czy to kolezance sympatycznej wszystkie tu mamuski zyczonka skladaja?? 🙂to ja tez zycze wszystkiego najlepszego!! 😘


Dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bede kosmetyki niemieckiej firmy Buebchen uzywac,i z Polski bambino sobie nazwoze.Opiekuje sie dziecmi i te zasluguja na uznanie.Z kolei z Panthenu nie bylam nigdy zadowolona,zawsze jakies dzieci mialy jakies uczulenia.Ale to zalezy od skory dziecka.A co Wy byscie jeszcze polecily?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
nom Adka ma dzisiaj urodzinki...szkoda ze nie mozemy sie zwalic jej wszystkie na glowe heheh i pojesc jej wypiekow troche 🙂 🙂 🙂 🙂


Z wielką chęcią bym Was wszystkie zaprosiła 🙂
Ale by była fajna imprezka wszystkie okrąglutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉

nie martw sie,bedzie dobrze,ja wczoraj mialam 2raz glukoze,tym razem 75g..po 50 mialam fatalny wynik...i nie licze raczej ze po 75g bedzie dobrze,i tez pewnie wyladuje w poradni na karowej,i dietka,i klucie glukometrem...ale pocieszam sie ze po ciazy przechodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Ja bede kosmetyki niemieckiej firmy Buebchen uzywac,i z Polski bambino sobie nazwoze.Opiekuje sie dziecmi i te zasluguja na uznanie.Z kolei z Panthenu nie bylam nigdy zadowolona,zawsze jakies dzieci mialy jakies uczulenia.Ale to zalezy od skory dziecka.A co Wy byscie jeszcze polecily?
ja uzywalam bamino z synkiem i troche johsona....ale wolalam bambino..piekniepachnialo i naprawde dobre kosmetyki..teraz tez pojade do polskiej apteki i kupie bambino 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉

nie martw sie,bedzie dobrze,ja wczoraj mialam 2raz glukoze,tym razem 75g..po 50 mialam fatalny wynik...i nie licze raczej ze po 75g bedzie dobrze,i tez pewnie wyladuje w poradni na karowej,i dietka,i klucie glukometrem...ale pocieszam sie ze po ciazy przechodzi...
moniczka....albo nie przechodzi 😞miejmy nadzieje ze bedzie oki..musi byc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Ja bede kosmetyki niemieckiej firmy Buebchen uzywac,i z Polski bambino sobie nazwoze.Opiekuje sie dziecmi i te zasluguja na uznanie.Z kolei z Panthenu nie bylam nigdy zadowolona,zawsze jakies dzieci mialy jakies uczulenia.Ale to zalezy od skory dziecka.A co Wy byscie jeszcze polecily?
ja uzywalam bamino z synkiem i troche johsona....ale wolalam bambino..piekniepachnialo i naprawde dobre kosmetyki..teraz tez pojade do polskiej apteki i kupie bambino 🙂 🙂 🙂

mi kolezanka polecila wlasnie kosmetyki bambino i podobno nivea dla bobaskow jest niezla,a johnson podobno uczula... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Adka wszytskiego najlepszego kochana 😘 😘

A mam pytanko, zdecydowałyście sie jakie kosmetyki kupicie, ja cały czas dumam hmmmm

nam polozna powiedziala w skzole rodzenia zeby wybierac preparaty w ktorych nie pa parabenow - podobno sa to jakies skladniki ktore moga dziecko uczulac i powoduja ciemieniuche oraz łojotok. sprawdzone sa na bank produkty HIPP i BabyDream z Rossmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉

nie martw sie,bedzie dobrze,ja wczoraj mialam 2raz glukoze,tym razem 75g..po 50 mialam fatalny wynik...i nie licze raczej ze po 75g bedzie dobrze,i tez pewnie wyladuje w poradni na karowej,i dietka,i klucie glukometrem...ale pocieszam sie ze po ciazy przechodzi...
moniczka....albo nie przechodzi 😞miejmy nadzieje ze bedzie oki..musi byc!!!

no pewnie ze musi byc...ja se wmawiam ze bedzie dobrze,ze minie po ciazy,mimo ze u mnie mamunia moja ma cukrzyce 🤢 narazie nie ma co sie zamartwiac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry

Pospałam dziś troszkę i zeszłam do pracy o 10tej 🙂 Trochę mam lepszy humor bo słonko u nas świeci i nareszcie jutro wizyta. Rozwieje swoje wątpliwości co do tych moich marnych wyników krwi, no i chyba w końcu się dowiemy czy to Wiercipięta czy Wiercik

Adka Sto lat kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
nom Adka ma dzisiaj urodzinki...szkoda ze nie mozemy sie zwalic jej wszystkie na glowe heheh i pojesc jej wypiekow troche 🙂 🙂 🙂 🙂


Ale by było 😁


Aneczko super by było ,najl;epsze moje urodzinki by były z samymi brzuszkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Bambino zawsze dobre,bo polskie 😉 Lubie polskie produkty.
ja tez kocham polskie produkty 🙂i wiem ze bambino nie uczula (nie spotkalam sie z opinia)jest w miare tani i naprawde dobry..wiec moja Ania bedzie smarowana bamino 😉a i mama przy okazji takze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
dzień dobry

Pospałam dziś troszkę i zeszłam do pracy o 10tej 🙂 Trochę mam lepszy humor bo słonko u nas świeci i nareszcie jutro wizyta. Rozwieje swoje wątpliwości co do tych moich marnych wyników krwi, no i chyba w końcu się dowiemy czy to Wiercipięta czy Wiercik

Adka Sto lat kochana


Dziekuje ślicznie i tzrymam kciuki żebyście sie dowiedzieli kto mieszka pod serduszkiem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justina1975 napisał(a):
Bambino zawsze dobre,bo polskie 😉 Lubie polskie produkty.
ja tez kocham polskie produkty 🙂i wiem ze bambino nie uczula (nie spotkalam sie z opinia)jest w miare tani i naprawde dobry..wiec moja Ania bedzie smarowana bamino 😉a i mama przy okazji takze 🙂

a jakim dokladnie preparatem bambino?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...