Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie... ale mam stron do nadrobienia.. o losie 🙂 🙂 🙂 dzis od rana ciągle cos. i teraz dopiero udało mi sie wł kompa, mała dzis bardzo spokojna, ale próbuje sie nie nakrecac, cały weekend figlowała 😁
Zaraz ma byc malarz na roznanie ile czego kupic.. także bede póżniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa.. Mam do Was takie pytanie.. Jaki macie poziom białka we krwi po ostatnim badaniu?? Ja jestem teraz pod koniec 27tygodnia a na ostatniej wizycie u ginekologa miałam wynik białka 6,0 czyli minimum i lekarz powiedział że muszę coś zrobić zeby podnieść poziom białka bo dzidzia nie będzie miała z czego urosnąć.. Bardzo się tym przejęłam i jak wcześniej mało jadłam jogurtów, twarogu innych produktów białkowych to teraaz przez 5tyg od ostatniej wizyty codzizennie jogurty, litr mleka na dzień itp.. Dziś przed badaniem byłam taka szcześliwa miałam nadzieję ze poziom białka podniósł się chociaż odrobine..odebrałam wyniki a tu poziom 5,9 czyli jeszcze mniej..totalna załamka 😞 😞 😞 Jutro ide do gin zobaczymy co mi powie.. 😞 Pozdrawiam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie drugi rok ucze sie przez komputer wychowanie dzieci (psychologia) po niemiecku.Wlasnie sprawdzalam oceny.Kolejny raz dostalam niemiecka ocene 1+ (5+ w Polsce).Studium jest trudne,ale sprawia duzo przyjemnosci i mozna sie duzo nauczyc 🙂 I to mnie uszczesliwia! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejho piękne Laseczki!!! 🙂 Mój zaraz przyjedzie z pracy, zjemy obiadokolacje i jedziemy do szpitala dam znać co i jak... w razie gdyby mnie zostawili mam numery zapisane niektóre z was i wyślę sms żebyście się nie martwiły. o ! ale mówię w razie czego bo na pewno wszystko dobrze i moja dzidzia się ma świetnie O! Z takim nastawieniem jadę 🙂 🙂 🙂

A ja dziś jakoś tak atrakcyjnie się czuję 🥴 założyłam swoję nowe leginsy ciążowe , tunikę i dziwne ale sama sobie się spodobałam. Ciekawe co mąż powie na to 😮 czy zauważy 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość do gościa: a czy masz obrzeki? z jakiego powodu robiłaś sobie poziom białka? a badanie ogólne moczu? może z moczem gubisz białko. Pamiętaj, że w ciązy zwiększa się ilość płynów w organizmie i dochodzi do rozcienczenia krwi a tym samym do spadku stężenia białek i innych elementów. Tak więc jeśli nerki pracują prawidłowo ten poziom u ciężarnych raczej nie powinien spędzać snu z powiek.
Wicherek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem ale jakoś nie bardzo chce mi się pisać więc tylko podglądam. Robiłam dziś wyniki badań przed wizyta w środę i pomimo przyjmowania preparatów witaminowych i żelaza moje wyniki znowu są gorsze, co raz więcej parametrów krwi poniżej normy mam, co prawda nie jest to bardzo drastyczny spadek ale miałam nadzieję, że po miesięcznej kuracji się poprawią a one się jeszcze pogorszyły. Mam nadzieję, że mimo wszystko wiercipięcie wystarcza potrzebnych składników, żeby rosnąc jak na drożdżach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja jestem ale jakoś nie bardzo chce mi się pisać więc tylko podglądam. Robiłam dziś wyniki badań przed wizyta w środę i pomimo przyjmowania preparatów witaminowych i żelaza moje wyniki znowu są gorsze, co raz więcej parametrów krwi poniżej normy mam, co prawda nie jest to bardzo drastyczny spadek ale miałam nadzieję, że po miesięcznej kuracji się poprawią a one się jeszcze pogorszyły. Mam nadzieję, że mimo wszystko wiercipięcie wystarcza potrzebnych składników, żeby rosnąc jak na drożdżach


Hej, ja tez miałam taka nadzieje zazywałam żelazo i i tak wyniki były kiepskie, lekarz zmienil mi tabletki, powiedział ze w tych tyg jest duże zapotrzebowanie na zelazo, i dlatego tak nam to wychodzi 😘 😘 także nie martw sie o to , napewno dzidzia ma to co potrzebuje !! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam napisac DOBRANOC 🙂
Ja leće się umyc i do łóżeczka...brzuszek twardy i w ogóle,seriale zaraz heh,a i mężus przychorował (kłopoty z żołądkiem) to polezymy i ponarzekamy razem.
ANECZKA duża juz Wasza Księżniczka...rośnie,rośnie 🙂
Nie moge sie doczekać kiedy dowiem sie ile Nasz Skarbek wazy,będe mieć usg w 30 tc.Zobaczymy jak Nasza Kruszynka...
Pa pa Brzuszki 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze przeczytałam teraz czemu Marinka jedzie na to KTG to się przeraziłam bo mam bardzo podobne bóle do tych o których pisała. Wyjątkowo się dziś nasilają. Chodź mam już je od jakiegoś czasu. Mam nadzieję że to są te skurcze przepowiadajace. Nie chce za szybko urodzić. Chodź już bym mogła tulic moja corcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie! jak pisalam rano bylam na szkoleniu johnson&johnson i powiem wam ze warto bylo, szkolenie dotyczylo pielegnacji skory dziecka a druga czesc prowadzila pani rehabilitantka i opowiadala o rozwoju dziecka do 12msc. i upominek byl - mily gest. jakby co ktoras potrzebowala to podziele sie wiedza, a poki co zycze milego wieczoru, lece troche poodpoczywac. buziaki w brzuszaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Kochane!

dzis caly dzien poza domkiem, ale bylo super! a sie nagadalam! 😜

pyszne slodkosci pojadlam 🙂 a na obiadek skoczylysmy sobie na chinskie! pikantne, ale bylo pyyycha! do tego sprite- dawno nie pilam 🙃 ale chyba bylo mi tego potrzeba 😜

wzielam juz prysznic- czulam sie taaaak ciezko 😜 i postanowilam wejsc jeszcze do WAS 🙂

co do tego KROCZA- Marinka daj znac jak wrocisz! ciekawe co Ci powiedza?!

Beatko,pomimo dodatkowych kg, wszystkie jestesmy piekne! napewno powoli czujemy sie coraz slabiej, ale jak spojrzysz w lustro, to napewno nie ma nic piekniejszego jak Kobieta z Tym cudem w Brzuszku!!! 🙂 ten Cud napewno Ci to wynagrodzi swoja MILOSCIA po przyjsciu na swiat! a do formy wrocimy napewno 🙂

Nasz Synus w 27 tyg wazyl 1250 gram!

Aneczka to Twoja Malenka- konkretna KObitka! 😜 juz prawie 2 kg! 🙂 super!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Brzuszki... 🙂
wróciłam hehe.. 🙃
Nie mam sił ale musiałam wpaść się z Wami przywitać.. 🙂 ale mi brakowało Was przez te 3 dni...
Do nadrobienia mam 60stron ale jutro wszystko wyczytam.. 🙂
A teraz lecę pod prysznic i spać bo dziś od 6 na nogach i padam...
Miłego wieczorku Kochane... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...