Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Adka!!! Wszystkiego NAJ NAJ!!! 🙂 🙂


No właśnie mi najbardziej w ciąży brakuje serów pleśniowych, które uwielbiam!!! 🙂 I jajeczek na miękko... mmmm.... 🙂
Wiadomo, że mała ilość może nie zaszkodzi ale po co ryzykować? Więc śniadanko z pomidorkiem i rzodkiewką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fijolek Ja nigdy nie jadłam tatarka a odkąd mam męża weterynarza to już w ogóle nigdy nie zjem... Niestety a chciałabym. A jajka na miękko też już nigdy nie zjem tak samo nigdy nie dam dziecku, też przez mojego męża. Bo on czuwa nad tym strasznie. Fakt, że jadłam wcześniej ale teraz no aż czasem ślinka mi leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
co do ryb to mi w ciąży obrzydły...wiem że powinno się jeść ale ja nie mogę się przemóc...

hej anetka masz nk?


mam Aneta Gwadera.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
co do ryb to mi w ciąży obrzydły...wiem że powinno się jeść ale ja nie mogę się przemóc...

hej anetka masz nk?


mam Aneta Gwadera.. 🙂

a mozesz mi wyslac zaproszenie ewelina olszewska wyrzysk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
co do ryb to mi w ciąży obrzydły...wiem że powinno się jeść ale ja nie mogę się przemóc...

hej anetka masz nk?


mam Aneta Gwadera.. 🙂

a mozesz mi wyslac zaproszenie ewelina olszewska wyrzysk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Adka!!! Wszystkiego NAJ NAJ!!! 🙂 🙂


No właśnie mi najbardziej w ciąży brakuje serów pleśniowych, które uwielbiam!!! 🙂 I jajeczek na miękko... mmmm.... 🙂
Wiadomo, że mała ilość może nie zaszkodzi ale po co ryzykować? Więc śniadanko z pomidorkiem i rzodkiewką 😉


Dziekuje ślicznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
co do ryb to mi w ciąży obrzydły...wiem że powinno się jeść ale ja nie mogę się przemóc...

hej anetka masz nk?


mam Aneta Gwadera.. 🙂

a mozesz mi wyslac zaproszenie ewelina olszewska wyrzysk

ale ja juz mam Cię w znajomych.. 🙂 Ty mi wysłałaś zaproszenie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka dzieki kochana 😁
MAnki, ciekawa jestem jak wyjdzie na scianach 😁 hehe karmazynowy... taz mamy w salonie z magnolia, mamy salon z aneksem i magnolia do kuchni przechodzi , a w sypialni tajemniczy ogród.


Aneczko nie uwierzysz ale my myslimy nad magnolia bo zobaczylam takie zestawienie w jednym z katalogow duluxa i mi sie spodobalo 🙂i u Nas tez salon polaczony z kuchnia 🙂czyli podobnie i te same kolory heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Moja teściowa jak zrobi tatarek to aż mi ślina cieknie... ojoj i ona do tego zawsze oliwki daje


co do tatara to mnie nigdy nie ciągnęło , ale jaja tylko na twardo a jajecznice jak najbardziej ściętą.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉


Olu nie martw się wszytsko będzie dobrze zobaczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ja jutro jade do specjalisty od cukrzycy ciazowej...a dzisiaj juz jem inaczej niz zwykle 😞ogolnie boje sie jesc wszystkiego...boje sie igiel a jak pomysle ze musze kilka razy dziennie mierzyc i kluc sie w palec to juz mam dreszcze 😞cieszcie sie zdrowiem dziiewczynki...nie wazne ile kg do przodu,wypryski czy brak humoru...zdrowko najwazniejsze 😉


Olu, będzie dobrze :* I masz rację, zdrówko najważniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki 😘
Ja tatara nie jadam ale bardzo lubie z jajek kogel mogel i już sie dwa razy skusiłam 😮

czy mi sie wydaje czy to kolezance sympatycznej wszystkie tu mamuski zyczonka skladaja?? 🙂to ja tez zycze wszystkiego najlepszego!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...