Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hello,

a w mazowieckim świeci słonko 🙂 co prawda ziiiimo jak piorun ale przez okno miło popatrzeć biało i słonecznie.
Dziewczynki kupiłam magnez łykam 1 tab dziennie i czuje różnice na PLUS brzusio już się tak nie napina 😉 także wielkie dzięki za radę.
Co po za tym, kolejny ranek z przedziwnym snem...na serio ja mam takie sny jakbym sie czegoś za przeproszeniem nawąchała albo upaliła ja nie wiem...śnią mi się jakieś horroro-kryminały 😮 w dodatku tak realistyczne że budzę się cała mokra....
Zadam Wam pytanie, czy kupiłybyście używane ciuszki dla maleństwa ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Hello,

a w mazowieckim świeci słonko 🙂 co prawda ziiiimo jak piorun ale przez okno miło popatrzeć biało i słonecznie.
Dziewczynki kupiłam magnez łykam 1 tab dziennie i czuje różnice na PLUS brzusio już się tak nie napina 😉 także wielkie dzięki za radę.
Co po za tym, kolejny ranek z przedziwnym snem...na serio ja mam takie sny jakbym sie czegoś za przeproszeniem nawąchała albo upaliła ja nie wiem...śnią mi się jakieś horroro-kryminały 😮 w dodatku tak realistyczne że budzę się cała mokra....
Zadam Wam pytanie, czy kupiłybyście używane ciuszki dla maleństwa ???

Ja kupiłam uzywane ciuszki dla naszej dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A ja mam dzisiaj wielką ochotę na domowe frytki 🙂 i na galaretkę z owocami 🙂
Więc zaczynam od obierania ziemniaków 😉


A mozesz mi przyslac zaproszenie na nk Ewelina Olszewska



Ewelko, ja nie mam nk. Jestem na facebooku. A Ewelin Olszewskich tam duużo 🙂
Może znajdziesz mnie 😉
Martyna Maliszewska (zdjęcie samej twarzy i kawałek czarnej bluzki widać) Bełchatów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja pranie zacznę na przelomie marca/kwietnia jak się sloneczko pojawi - wtedy wszystko ladnie wyschnie no i do tej pory zorganizujemy już jakąś komodę i szafę coby te ciuszki pochować, bo na razie wszystko w kartonach...


Joma, ja mam podobne plany odnośnie prania 🙂 Nawet planuję zacząć dopiero na początku kwietnia. I też najpierw czeka mnie zakup komody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):

Zadam Wam pytanie, czy kupiłybyście używane ciuszki dla maleństwa ???

ja osobiscie kupilam olbrzymia ilosc uzywanych ubranek. Zarowno na allegro jak i w ciuchach. Roznice w cenach sa kolosalne a jakosc ubran nie daje zadnych watpliwosci. dodatkowo sa oczywiscie wyprane i wyprasowane.
wnioskuje po Twoim pytaniu ze Ty bys tak nie zrobila..dobrze mysle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

Nadrobiłam zaległości w czytaniu,20 stron.Czekam na chińczyka...Co do uzywanych ciuszek to wczoraj kupiłam na allegro za strasznie małe pieniązki,no i od męża siostry dostaniemy po jej synku i koleżanka ostatnio przyniosła...
Co do bólu krocza,tez mam taki jak opisywałyście ale zazwyczaj nie trwa długo,bardziej dokucza rwa kulszowa i ból w lewej pachwinie.
Zastanawiam sie nad dobrymi ręcznikami dla Maleństwa,niewiem jeszcze jakie kupic...też muszę sie zorganizowac i dokupic potrzebne rzeczy bo czas leci a mi coraz ciezej chodzic po sklepach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Manki, reczniki to masz na mysli okrycia kapielowe?


Tak FIJOLKU zle napisałam...chodzi mi wlasnie o te okrycia kapielowe dla dzidzi.

Zauwazylyscie ze Brzuszek ma nowe logo???Juz niema tego bocianka...tzn.jest ale inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zaczęłam na allegro oglądać używane ciuszki (całe paczki).
Wcześniej nawet na takie aukcje nie wchodziłam, ale myślę, że to się opłaca. A przecież takie ciuszki nie są wcale znoszone. Jak się ładnie upierze i wyprasuje to będą jak nowe 😉
Ciekawe, czy uda mi się coś wylicytować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
Manki, reczniki to masz na mysli okrycia kapielowe?

Tak FIJOLKU zle napisałam...chodzi mi wlasnie o te okrycia kapielowe dla dzidzi.
Zauwazylyscie ze Brzuszek ma nowe logo???Juz niema tego bocianka...tzn.jest ale inny.

aha, no bo ja tez chce jeszcze dokupic. mysle ze dokupie kilka recznikow w IKEA, ale dodatkowo bede chciala dokupic okrycie kapielowe z Baby Ono. Juz jedno mamy ale minimum dwa chcemy miec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
ja zaczęłam na allegro oglądać używane ciuszki (całe paczki).
Wcześniej nawet na takie aukcje nie wchodziłam, ale myślę, że to się opłaca. A przecież takie ciuszki nie są wcale znoszone. Jak się ładnie upierze i wyprasuje to będą jak nowe 😉
Ciekawe, czy uda mi się coś wylicytować 😉

moja tesciowa dzis wlasnie przez zupelny przypadek kupila za 1pln sweterek i pajacyka tez za 1pln..
ja kupilam ogrom ciuszkow na allegro. jedne drozsze inne tansze, ale jak przyszly tonie zalowalam. Sa naprawde w swietnym stanie i przy niektorych zastanawialam sie czy wogole byly uzywane..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Mój w 26 tyg 813g, więc z tych malutkich 😉


Joma - moja Dzidzia na początku 25 tygodnia ciąży ważyła 700 gram więc widzę że nasze brzuszki rosną podobnie 🙂 w kazdym razie pani dr powiedziała że to jest idealna, książkowa waga do tego etapu ciąży. tzn oczywiscie cieszyłabym się gdyby rosła tak szybciutko jak u dziewczyn ale w kazdym razie jestesmy w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Kasidelko88.Ja biore juz od 3 mcy magnez 2 razy dziennie,bo tak mi lekarz przykazal i czuje sie super.A co do snow..to kazdej nocki mi sie cos sni,tak, ze nie tylko przez ciagle siusianie w ubikacji,ale i przez sny nie moge sie w ogole wyspac 😞 Wstaje rano z podklrazonymi oczkami i klade sie ponownie 🙂..wtedy mi lepiej..
Ja tez dostane uzywane ciuszki.To nic strasznego.Przeciez bedzie jeszcze tyle wydatkow na dzidzie 🤪 Rzeczy uzywane najlepiej przegotowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Justiks, ja niebawem zaczynam pakowanie do szpitala. Wtedy bede wiedziec co mi sie jeszcze przyda.
Wczoraj rozmawialam z moja mama i powiedziala ze w naszej rodzinie zadna z kobiet nie rodzila w terminie - wszystko wczesniej i ze powinnam byc przygotowana juz niebawem.. 😮


na szkole rodzenia mówili ze od 36 tygodnia trzeba być juz gotowym - bo poród moze się zaczac. a gdzies czytalam ze od 38 tyg ciąża jest donoszona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justina1975 ale ja dzis naprawde brzydko sie czulam i w lustrze taka wielka wygladam zreszta bez lustra tez...ale naprawde dzis dola zalapalam przez to wszystko...jeszcze problemy sie nakladaja to jzu wogole nic nie sprzyja zebym sie czula atrakcyjnie w ciazy...zwlaszcza ze juz w nic prawie sie nie mieszcze masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Justina1975 ale ja dzis naprawde brzydko sie czulam i w lustrze taka wielka wygladam zreszta bez lustra tez...ale naprawde dzis dola zalapalam przez to wszystko...jeszcze problemy sie nakladaja to jzu wogole nic nie sprzyja zebym sie czula atrakcyjnie w ciazy...zwlaszcza ze juz w nic prawie sie nie mieszcze masakra....


Ale głupoty gadasz Beatko 🥴Ja mogę czuc się wielka i nie atrakcyjna i tak sie czuje ale nie ubolewam z tego powodu bo nosze w sobie najwiekszy Skarb i to jest teraz najważniejsze.Głowka do góry kochana,pieknie wygladasz...nie dołuj sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko..Ja mam tylko dwie pary spodni i dwie tuniki,w ktorych sie mieszcze,a juz nie mowiac o biutonoszach...nosze 85 C,ale mnie cisnie i musze sie o wiekszy postarac 🙂 ,a co bedzie jak bede karmic 😉 pewnie 95 DD 🤪 Ja tez nie zawsze chetnie siebie ogladam w lusterku,ale mysl,ze nosze w swoim brzuszku cud,poprawia mi humor,i ze warto.Zawsze kiedy "marudze"do meza,ze jestem jak wieloryb gruba..to moj mezulek na to: Ty nie jestes gruba,Ty jestes w ciazy,a to jest wielka roznica! Mysl pozytywnie.Wiem,ze nie jest latwo,ale jest tyle kobiet,ktore duzo gorzej ciaze nosza.Mam znajoma,ktora jest w 4 mcu ciazy i ciagle krwawi.Lekarz kazal jej lezec,ale jak ma to zrobic przy dwojce dzieci,mezu ktory pracuje 700 km od domu i rodziny,ktora jest 900 km daleko..Wspolczuje jej i podziwiam..
Takze nie przejmuj sie i glowa do gory,a przy nawet malej drobnostce,ktora Cie niepokoi..dzwon do lekarza! Jak sie dzidzia urodzi,odwdzieczy sie Tobie miloscia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...