Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ANONIMOSIA,HUSSI,MONICZKA bardzo dziekuje za troske 🙂 jestem po wizycie..cukrzyca ciazowa..teraz 2 tyg na diecie i po 2 tyg jezeli nie bedzie poprawy-insulina 😞dostalam maszynke do mierzenia cukru,wczoraj mialam szkolenie i rozmowe z dietetyczka...co jesc i jak jesc z czym..teraz bede pewnie chudla na takiej diecie ale ponoc to nie zaszkodzi...dzisiaj juz mam lepszy humor ale wczoraj to ryczalam pol dnia...caluje Was kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchy!!! 🙂
Kasiu śliczne zdjęcie, prawdziwa sexy mama 😉

Olu, będzie dobrze. Najważniejsze, że wiesz co masz robić a czego nie robić. Jesteś pod opieką lekarza, więc nic się złego nie stanie. Jesteśmy z Tobą :*

A ja już na nóżkach, dzisiaj mój mężulek ma wolne, więc robi mi śniadanko do łóżka i jedziemy pooglądać wózki "na żywo"... porównamy i w końcu się na jakiś zdecydujemy, może...
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej..nie wybralam jescze troche czasu..mam inne plany chce jechac do hurtowni w szczecinie ..poswiecic 2-3 godz i kupic wszystko co potrzeba..najwyzej pojedziemy na dwa auta z Rodzicami i z mezem...wsumie to mam moze z 3 spioszki.2 sukienki i troszke czapeczek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuchy,
ja dzis mialam dziwna noc. Fasola chyba ulozyla sie bardzo nisko i kopala po pecherzu..nie bylo to za przyjemne uczucie. Wogole cos mnie ciagnie w prawej pachwinie.. 🤢 ale z tego co czytalam tak moze byc. Jejku, a bylo tak fajnie, nic nie bolalo..
no nic. milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki....ja już też spowrotem do was dołączam.....
Wczoraj miałam wizyte u lekarza i jestem zła i zasmucona, poniewaz.....nie zrobil wczoraj maluszkowi usg bo stwierdzil ze co za duzo nie zdrowo i tak od 6 tygodni nie wiem ile maly wazy mierzy i wogole eh....a taka byla nastawiona ze go zobacze, maz tez zawiedzony.W dodatku przed wizyta maly sie chyba obudzil bo strasznie kopal a tu zonk nie szlo go zobaczyc
A oprócz tego stwierdził ze mi sie spojenie łonowe owoli rozchodzi....mam juz przerwe 0,7 mm a po wyzej 1 cm jest nieciekawie i powiedzial ze mam sie nastawic w razie czego na cesarke....buuu a chcialam sama urodzic... no i jak bol nie przejdzie do poniedzialku to do ortopedy i mamy walczyc z tym spojeniem...teraz zmartwienie doszlo eh....
No i ogolnie po badaniu sondowym czuje sie do dzis okropnie nie wiem czemu ale bolalo mnieprzy wkladaniu....eh porazka
No i kolejna wizyta za 2 tyodnie tym razem, wtedy powiedzial ze zrobi usg i bedzie decyzja co do porodu jak zobaczymy czy spojenie dalej sie rozchodzi.....
Miała któraś z was cos takiego przy poprzednich ciazach??
Zmartwiłam sie totalnie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzuszki!!!

na poczatek dnia dziekuje Wam 😘

OLA glowa do gory i usmiechaj sie, bo dzidzia tez jest smutna jak mamusia! juz jest wszystko na dobrej drodze! bedzie dobrze! 3 mam kciuki mocno!

Marinka,mmmmm pierozki 🙃 ale Ty dopieszczasz swoja rodzinke! 😜
i z Ciebie to prawdziwa Kuchareczka!!! 🙃

Fijolku, ja tez mam taki bol jak TY! 😞 po prawej stronie na dole w pachwinie, mnie to tak tam kloje! 🥴 i zazwyczaj w nocy! chyba to nic strasznego! jak narazie nie dzwonilam do lekarza, ale jak bedzie sie to nasilac to chyba trzeba bedzie!
a moj Synus na pecherz tez nieraz tak naciska, ze biegam co 10 minut siusiu!
ale chyba w tych miesiacach to juz powoli robi sie "normalne" 🙂 Nasze Skarby rosna!

buziaki dla WAS wszystkich Brzuszki!

u mnie pada deszcz! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
A ja dzisiaj sny dziwne miałam... jeden, że dzidzia już w domku a ja nic nie mam... nic nie uprane, nie mam proszku, szybko do sklepu, nie ma pampersów... 😁 🙂 Meksyk poprostu 😉
Także trzeba powolutku myśleć... 😉


...Martyna z tymi snami to u mnie tez bywa roznie! czasem to mam takie straszne, ze az szkoda myslec i pisac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej mamuśki....ja już też spowrotem do was dołączam.....
Wczoraj miałam wizyte u lekarza i jestem zła i zasmucona, poniewaz.....nie zrobil wczoraj maluszkowi usg bo stwierdzil ze co za duzo nie zdrowo i tak od 6 tygodni nie wiem ile maly wazy mierzy i wogole eh....a taka byla nastawiona ze go zobacze, maz tez zawiedzony.W dodatku przed wizyta maly sie chyba obudzil bo strasznie kopal a tu zonk nie szlo go zobaczyc
A oprócz tego stwierdził ze mi sie spojenie łonowe owoli rozchodzi....mam juz przerwe 0,7 mm a po wyzej 1 cm jest nieciekawie i powiedzial ze mam sie nastawic w razie czego na cesarke....buuu a chcialam sama urodzic... no i jak bol nie przejdzie do poniedzialku to do ortopedy i mamy walczyc z tym spojeniem...teraz zmartwienie doszlo eh....
No i ogolnie po badaniu sondowym czuje sie do dzis okropnie nie wiem czemu ale bolalo mnieprzy wkladaniu....eh porazka
No i kolejna wizyta za 2 tyodnie tym razem, wtedy powiedzial ze zrobi usg i bedzie decyzja co do porodu jak zobaczymy czy spojenie dalej sie rozchodzi.....
Miała któraś z was cos takiego przy poprzednich ciazach??
Zmartwiłam sie totalnie.. 😞


Hej Beatko!

a Ty chodzisz panstwowo czy prywatnie?? jesli prywatnie, to dla mnie to dziwne, ze lekarz nie chce zrobic USG!!! jesli Ty masz zyczenie, to nie powinien sie sprzeciwiac! hmmmm....
co do tego "spojenia lonowego" to nie mam nawet pojecia co to jest i dlaczego moglo sie tak stac! moze inna Majoweczka bedzie mogla cos wiecej powiedziec...
a co do porodu... Beatko, nawet jesli bedziesz miala CC, to nie zamartwiaj sie, widocznie tak bedzie lepiej dla Ciebie i dla Dziecka! ale poki co, nie zamartwiaj sie, poczekaj do kolejnej wizyty, moze wszystko sie ulozy tak jak Ty tego chcesz! pare minutek temu napisalam OLI, zeby sie nie smucila, bo dzidzia to wszystko czuje jak mamusia jest smutna! tak wiec i Ty nie smutaskuj sie! 😘 na pocieszenie przytulam Cie mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kasiu ale wiesz naczytałam sie troche o tym a wogole to chcialam sama rodzic fakt jesli tak dla dziecka bedzie lepiej to ok....a do lekarza chodze prywatnie no i nie zrobil fakt tez jest taki ze co wizyte zawsze mailam robione moze za duzo..a moze mial zly dzien okaze sie przy kolejnej juz za 2 tyg.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witjcie Brzucholki 🙂

My już po sniadanku,leki wzięłam,ciśnienie zmierzone i czytamy co tam u Was.Plecy od wczoraj tak bolą,że ani siedziec ani leżec 🤢Malutki póki co spokojny...
Olu Główka do góry.Wszystko bedzie dobrze,jestes pod opieka ludzi którzy wiedza co robic 😉
Fijołku ja mam bóle w pachwinie od dośc dawna,przed 20 tc juz miałam a lekarz powiedział że to nie szkodzi Nam czy dziecku i że można wziąsc nospę ale pomoze tylko na chwile wiec lepiej nie brac...a i mowil ze taki bol moze byc tez oznaka ze grozi mi przepuklina ale w ciazy to niemozliwe,wiec bede musiala uwazac po.
Marinko kochana znów kusisz.
Kasiagwiazdka zgadzam się z Twoim męzem i dziewczynkami...sexi z Ciebie Mamuska 😁
Martynko fajny dzionek Ci sie zapowiada,pochwal się jak cos kupicie.
Beatko doktorek wie co robi...i jeżeli mówi o cc to dla Waszego dobra.Bedzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka - lekarze twierdzą że usg nie jest szkodliwe. ale mój mąż który jest po politechnice miał kiedyś wykład na ten temat i facet, który zajmuje się m.in. serwisem tego sprzętu powiedział, że to straszne bzdury i ze nie jest to bezpieczne. zresztą inny przykład - ja mam problemy z zatokami i węzłami chlonnymi - laryngolog i lek. ogólny powiedzieli ze absolutnie nie mogę teraz kontrolowac ani wezlow ani zatok. a przeciez to jest podobne badanie. więc zaufaj swojemu lekarzowi - gdy mówi ze co za duzo to niezdrowo. czytam teraz ksiązkę o ciąży i porodach i tam piszą że jezeli z ciążą nie ma zadnych powikłąń to żeby ograniczyć liczbę usg do trzech!! a chyba kazda z nas juz miala duzo więcej. a tak na marginesie - to mimo tego co piszę to tez sie nie mogę doczekac nastepnego usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje dziewczynki 🙂musi byc dobrze 🙂wlasnie poszlam wygrzebac urzadzenie do gotowania na parze..przyda sie teraz bardzo 🙂 🙂 i jeszcze musze je przeprosic ze tak dlugo nie uzywalam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki, ja przepukline juz mialam jako dziecko wiec raczej to mi nie grozi nawet po ciazy.. mysle po prostowu ze Fasola wczoraj na noc ulozyla sie bardzo nisko istad zarowno bol w podbrzuszu,jaki pachwinie.No i pewnie kopnela z dwa razy w pecherz.. ale dzis juz jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...