Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no i wrocilam zasnac nie moge leze i laptopa sobie odwrocilam zeby z wami poklikac najwyzej zasne przy kompie....strasznie zmeczona jestem i ta zgaga nie odpuszcza caly czas...ide chyba po mleko bo nie ukrywajac migdalow niecierpie 🥴 wrrr...
Kreci dupko moja kochana gratuluje synka 😘 😘 moj Mariusz tez sie strasznie wzruszyl jak sie dowiedzial ze bedzie miec syna....on tak bardzo chcial....wiesz tata mu zmarl jak mial 8 lat dziadek go wychowywal i on chyba chce nadrobic ze swoim synkiem.... Super ciesze sie ze dolaczylas do grona "facecików" chyba dziewczynek bedzie mniej nie beda miec w czym wybierac nasze chlopaki 😜 😜 bez obrazy dla reszty mamusiek kochane 🙂 🙂

wejdz na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no i wrocilam zasnac nie moge leze i laptopa sobie odwrocilam zeby z wami poklikac najwyzej zasne przy kompie....strasznie zmeczona jestem i ta zgaga nie odpuszcza caly czas...ide chyba po mleko bo nie ukrywajac migdalow niecierpie 🥴 wrrr...
Kreci dupko moja kochana gratuluje synka 😘 😘 moj Mariusz tez sie strasznie wzruszyl jak sie dowiedzial ze bedzie miec syna....on tak bardzo chcial....wiesz tata mu zmarl jak mial 8 lat dziadek go wychowywal i on chyba chce nadrobic ze swoim synkiem.... Super ciesze sie ze dolaczylas do grona "facecików" chyba dziewczynek bedzie mniej nie beda miec w czym wybierac nasze chlopaki 😜 😜 bez obrazy dla reszty mamusiek kochane 🙂 🙂

dzieki kochana...my chcielismy miec niespodzianke ale wyszlo jak wyszlo 🙂 i w sumie sie ciesze 🙂 no a moj misiek to juz w ogole...z corki tez by sie cieszyl bardzo ale te jego spojrzenie dzis jak sie wydalo ze synek...i radosc i lzy w oczach - bezcenne 🙂
to przykre jak bliskie osoby tracimy...ja tez juz taty nie mam od 7lat 😞 umarl nagle,nie chorowal i wnusia sie nie doczekal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no przykre kochana przykre....wiesz moj maz wogole uz rodzicow nie ma a ma 26lat dopiero....jego mama 3 lata temu zmarla...no ale coz takie zycie...
jego wzruszyla wiesc o synku a mnie wzrusza jak on mi brzuszek caluje i mowi do syneczka...to takie cudne...juz bym chciala zeby te nasze szkraby sie wykluly....
no a co do niespodzianki to mieliscie troche przyspieszona i dzis byla hehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no przykre kochana przykre....wiesz moj maz wogole uz rodzicow nie ma a ma 26lat dopiero....jego mama 3 lata temu zmarla...no ale coz takie zycie...
jego wzruszyla wiesc o synku a mnie wzrusza jak on mi brzuszek caluje i mowi do syneczka...to takie cudne...juz bym chciala zeby te nasze szkraby sie wykluly....
no a co do niespodzianki to mieliscie troche przyspieszona i dzis byla hehe 🙂 🙂

ojoj to smutne byc tak mlodym i juz rodzicow pochowac...cos strasznego...
moj tez z brzuszkiem rozmawia,bawi sie z malym w sensie ze puka a maly mu odkopuje w to miejsce i taki szczesliwy jest jak czuje ruchy...
a co do niespodzianki to faktycznie przyspieszona... 🙂 nie spodziewalam sie ze po wizycie bede znala juz plec...mimo ze korcilo,nie powiem...to chcialam z miskiem niespodzianke,tymbardziej ze wytrzymalismy 7 m-cy to i te 2 bysmy wytrzymali...ale sie wymcknelo 🙂 nasz blad ze nie przypomnielismy... i super ze juz wiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko gratuluje synka i witam w gronie mamochlopcow 🙂
fijolku o ktorej masz wizyte? zazdroszcze ze to juz, i zazdroszcze tego ze znalazlas dziewczyne na forum z tego samego miasta, zawsze to razniej.
ja wlasnie pozegnalam siostre, moj misiek bedzie ok.18 w domu wiec karkoweczka juz sie piecze, a poki co odpoczywam bo cos mnie kuje w pepku, hmmm co to moze znaczyc??
a wszystkim dziewczynkom ktore meczy niedobra zgaga (uff mnie to omija 🙂 po buziaku od cioci Ani 😘 😘 😘 do pozniej! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no pewnie ze super widocznie tak mialo byc....a moj misiek zawiedzony bo synek mu jeszcze przez brzuch nie przylozyl...jak glaszcze lub puka to maly cicho siedzi hehe juz namawiam malego "kopni tatusia" ale to nic nie daje 😜 on woli kopac mamusie hehe szkodami troche ze maz jeszcze nie moze wyczuc no ale coz to maly decyduje kto moze kto nie ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 gratuluje syneczka 😘

Ja już wyrobiona na bóstwo, bo dzisiaj idziemy na urodzinowy koncercik znajomego zespołu Pectus 🙂
Będzie się synek umuzykalniał - mam nadzieję, że mu się spodoba 😉

dzieki 🙂...super koncercik eh zajebiaszczo... 🙂 zazdroszcze
no i zycze udanej zabawy!!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka pewnie masz racje..tylko widzisz tak konkretnie na dluzej bede sie z moim widziec doiero w poniedzialek popoludniu takzto przelotem jak wroci z pracy pojdzie spac i znow wsatanie do pracy eh...a ze mocniej maluszki kopia to sie zgadzam maly czasem mi tak przylozy ze az jekne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 gratuluje syneczka 😘

Ja już wyrobiona na bóstwo, bo dzisiaj idziemy na urodzinowy koncercik znajomego zespołu Pectus 🙂
Będzie się synek umuzykalniał - mam nadzieję, że mu się spodoba 😉


jeden z nich jest sasiadem bylym mojego meza gra na klawiszach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 gratuluje syneczka 😘

Ja już wyrobiona na bóstwo, bo dzisiaj idziemy na urodzinowy koncercik znajomego zespołu Pectus 🙂
Będzie się synek umuzykalniał - mam nadzieję, że mu się spodoba 😉

kurcze jak Ci zazdroszcze. chcialam isc w poniedzialek na Malenszuka, ale podobno bedzie strasznie duzo ludzi i sie boje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Beti napewno na dniach poczuje...sama wiesz ze maluchy nasze kochane dosyc czesto sie ruszaja...moj synus jak tylko cos zjem np to zaraz sie napina,wierci i az czasem malo przyjemne ... takze kochana niebawem poczuje,jestem pewna 🙂

moniczka co porabiasz jak minal dzionek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Moniczko gratuluje synka i witam w gronie mamochlopcow 🙂
fijolku o ktorej masz wizyte? zazdroszcze ze to juz, i zazdroszcze tego ze znalazlas dziewczyne na forum z tego samego miasta, zawsze to razniej.
ja wlasnie pozegnalam siostre, moj misiek bedzie ok.18 w domu wiec karkoweczka juz sie piecze, a poki co odpoczywam bo cos mnie kuje w pepku, hmmm co to moze znaczyc??
a wszystkim dziewczynkom ktore meczy niedobra zgaga (uff mnie to omija 🙂 po buziaku od cioci Ani 😘 😘 😘 do pozniej! 😘 😘 😘


kochana no wlasnie sie powoli szykuje. jedziemy na 18:30 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
dziewczynki a ja mam takie pytanie....czu do gondoli do wozka na spod kladzie sie jakis marteracyk czy cos...czy dzidzius lezy tylko na podusi i materiale od tej gondoli i orzykrywa sie np kocykiem?? nie wiem czy dobrze wytlumaczylam hehe

wiesz co, az poszlam zobaczyc. ja mam taki niby materacyk. chcialabym klasc jeszcze cieniutki kocyk i na wierzch tez pewnie kocyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Beti napewno na dniach poczuje...sama wiesz ze maluchy nasze kochane dosyc czesto sie ruszaja...moj synus jak tylko cos zjem np to zaraz sie napina,wierci i az czasem malo przyjemne ... takze kochana niebawem poczuje,jestem pewna 🙂

moniczka co porabiasz jak minal dzionek?

dzionek minal mi fajnie...pisalam wczesniej kochana bylam na zakupach,pospalam troche zjadlam obiadek no i u lekarza dowiedzialam sie ze synka bedziemy mieli 🙂 a teraz siedzimy,ja przy kompie se was podczytuje a misiek obok karmi mnie grejfrutem 🙂 🙂 hehehe i se gadamy o zyciu hehehe
a u ciebie jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...