Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
a ja jakis obiadek musze wstawic w koncu...eh polezalam,teraz nie chce mi sie podniesc....to chyba przez ta pogode.... 🙂


No pogoda dzis do d... 😠 😠 😠Właśnie spojrzawał w okno i wiecie co?ŚNIEG tu pada 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠Jak ja już mam dość tej zimy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki no to czekamy na wiadomosci czy bedziesz kolejna majowo-kwietniowa 🙂
A u nas we wroclawiu jest fajnie cieplo i slonecznie zaraz sie zawijam z mezem i ide na spacerek, moze na jakis obiadek go zaciagne 🙂 a wieczorkiem do kolezanki na parapetowke, chociaz na troszke. buziaki w brzuszaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
witam brzuszki ponownie....ja dzis mam taki twardy brzuszek,maly sie naprezyl ze az malo przyjemnie...polezalam troszke i nieco lepiej...kreci sie teraz,jakies piruety...hehehe
kasia fajowy dywanik,milusi taki misiaczek... 🙂
fijolek a mi lekarz juz drugi w ciagu m-ca powiedzial ze dziecka na tym etapie raczej juz sie nie mierzy...bo raczej jest to niemozliwe...a tez chcialam wiedziec...no coz...i ze wloski widac na usg????masz jakas fotke bo az ciekawa jestem jak to wyglada ...

wiesz co, jak chodze na zwykla kontrole gdzie mam takie szybkie usg to tez nie ma opcji ani wagi ani miary sie dowiedziec. Ale to prenatalne to troszke inny sprzet. z tego co ja widzialam lekarz sam nie mierzy, mierzy to komputer biorac pod uwage wszystkie parametry.
Zdjecie moze byc trudne bo Fasola byla znowu bardzo ruchliwa, ale moze uda mi sie cos z filmu wyciac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomnialam Wam powiedziec ze poszlam do apteki po cos na te zgage. Pomyslalam ze dobrze miec cos na zapas. I wiecie ze nic mi nie chciala sprzedac? Tekst typu: na Pani odpowiedzialnosc.. 🤨 no wiec nic nie kupilam. Ale wyczytalam w sieci ze mozna pic miete.. wszystkim sie dzi bede ratowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijołek ja na zgage żułam orbitki dla dzieci, w sumie wsyztskie kwietniówki 2010 tym się raczyły 🙂 niestety bylo to krótkotrwałe ale efekt przynosiła. Zgagulca miałam niesamowite często kończyło sie pawiem, więc niestety poprostu jadłam mało, często i nic ciężkiego efekt na plus był taki że od 7 miesiąca nic nie przytyłam do porodu, ale niezapomne tych cierpień i tej czarnej czuprynki która ze mnie wyskoczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
fijołek ja na zgage żułam orbitki dla dzieci, w sumie wsyztskie kwietniówki 2010 tym się raczyły 🙂 niestety bylo to krótkotrwałe ale efekt przynosiła. Zgagulca miałam niesamowite często kończyło sie pawiem, więc niestety poprostu jadłam mało, często i nic ciężkiego efekt na plus był taki że od 7 miesiąca nic nie przytyłam do porodu, ale niezapomne tych cierpień i tej czarnej czuprynki która ze mnie wyskoczyła 🙂

na razie mietke dzisiaj sprawdzam. na obiadek cos delikatnego i mam nadzieje ze bedzie lepiej..
no i obiecalam sobie ze ograniczam jedzenie.. ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - gratulacje. Duża dziewczynka Wam rośnie. już nie mogę się doczekać terminu mojego usg - a to dopiero 14-ego. a powiedz mi na zwykłym usg było widać włoski? teraz już wiesz czemu masz problemy ze zgagą 🙂)))))))

dziekuje ☺️
tak wloski bylo widac na 2D. 🙂 Jamargaretka, jakie poliki ma pulchne.. normalnie jestem zakochana!!
a co do zgagi to tej nocy przeszla przez moj zoladek i gardlo jakas masakra. 🤔 Nie moglam sie polozyc nawet na minute bo mialam wrazenie ze pieczonego kartofelka mam w przelyku 🤪 Bylam gotowa jechac o 4-5 nad ranem do apteki. Łazilam po domu i tylko bluznilam bo nic nie pomagalo. Ale Piotrek zaproponowal mi ciepla wode z duza iloscia cytryny. Sluchajcie, na poczatek jakas masakra. bylam pewna ze bede wymiotowac, odbijalo mi sie i wogole cos strasznego. ALE POMOGŁO!! Po jakichs 10-15 minutach przestalam cierpiec. Sprobujcie. moze i Wam pomoze!


Fijołku - a to na tym etapie tak widać czy po prostu Twój lekarz ma super sprzęt? jestem też już strasznie ciekawa - a takie opowieści jak Twoja - jeszcze to potęgują 🙂)) ale tydzień to szybko minie. a woda z cytryną chyba jest ok. ja od dwóch dni piję na czczo wodę z miodem i cytryną bo od 2 tygodni mam problemy z zaparciami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Hej Brzuszki,

Aneczka , mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie 😘
Manki , ja też czuję przeciąganie się Maleństwa, kopniaki nadal dostaję i wtedy są bardzo silne, ale np. teraz czuję jak mi się wierci w brzuszku 🙂
Fijolek , cieszę się, że z Córeczką wszystko OK 🙂

Też miałam wczoraj wizytę, chyba nikt nie zauważył... 😞

W każdym razie, Tomek waży ok. 1200 g i wszystko z nami OK 🙂
Mąż mi zrobił niespodziankę, przyjechał wcześniej do domu i pojechaliśmy razem do lekarza. Dopytywał się, jak Tomek jest ułożony, gdzie ma nóżki, rączki, główkę - słodkie to było 🙂 Kolejna wizyta za 3 tygodnie. A w międzyczasie idziemy jeszcze na kontrolę zastawki trójdzielnej.
Heh, i dostałam zielone światło 🤪 😜


ostatnio chyba nasze dzidziusie ważyły podobnie to dziś dzięki Tobie wiem ile pewnie waży moja Malutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka, kurcze czy on ma jakis super sprzet to trudno mi powiedziec. Nie mam wiekszego porownania bo nigdzie indziej na prenatalnym nie bylam. Wiesz dwa razy nam pokazywal wloski i potem jak sie juz w domu przygladalismy w spokoju to widac spory meszek 🙂 No ale myslisz ze mogl nam kity wciskac..? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a ja jakies ciasto z owocami bym zjadla albo rogaliki mmmm chyba jezyk do dupci mi ucieknie i cos czuje ze niedlugo w kuchni wyladuje 😜


hehhee - ja własnie wyjęłam z piekarnika szarlotkę i już nie mogę się doczekać, że przestygnie. ale zrobiłam z jakiejś megaporcji więc gdyby wirtualnie można było jeść to chętnie bym się z Wami podzieliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijołku - myślę, ze jak tak mówi to znaczy że są te włoski 🙂 ja ostatnio na tym 3d się dopatrywałam włosków u mojej Córci - a własciwie to kolezanka je niby dojrzała ale teraz to myśle, ze tak swiatło padało. ja tam nie mam zgagi - a mój mąż był łysy ponoć przez dwa lata - to ja się za bardzo nie nastawiam, że moja Dzidzia będzie miała włoski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Fijołku - myślę, ze jak tak mówi to znaczy że są te włoski 🙂 ja ostatnio na tym 3d się dopatrywałam włosków u mojej Córci - a własciwie to kolezanka je niby dojrzała ale teraz to myśle, ze tak swiatło padało. ja tam nie mam zgagi - a mój mąż był łysy ponoć przez dwa lata - to ja się za bardzo nie nastawiam, że moja Dzidzia będzie miała włoski 🙂

mnie sie ostatnio snilo ze Fasola urodzi sie z kreconymi blond wloskami.. tak jak ja i moj maz. Ale poczekamy i zobaczymy co wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Zobaczcie jakie fajowe literki. Zastanawiam sie czy nie kupic jak juz bedziemy mieli wybrane imie 🙂
http://allegro.pl/drewniane-kolorowe-literki-imie-dziecka-next-i1479720785.html


🙂))) to szukajcie krótkiego imienia - będzie ekonomiczniej 🙂 Mój mąż wiedział co robi wybierając Maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku wyczytalam ze Pani w aptece nic nie chciala ci sprzedac a mi lekarz moj kazl isc do apteki i powiedziec ze chce mleczko od zgagi dla ciezarnych i pani cos poleci...takze niewiem...

Zła coś jestem i płakać się chce mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
a tam chwilami to mm dośc tego remontu i tego wszystkiego...

ja ciagle czekam az wejda robic mi lazienke.. remoncik mial sie zaczac na poczatku stycznia.. i tez sie zloszcze...
Ale pewnie Twoj remont juz bliski konca wiec glowa do gory!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):
a tam chwilami to mm dośc tego remontu i tego wszystkiego...

ja ciagle czekam az wejda robic mi lazienke.. remoncik mial sie zaczac na poczatku stycznia.. i tez sie zloszcze...
Ale pewnie Twoj remont juz bliski konca wiec glowa do gory!! :kis

No jeszcze troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...