Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
no jak chodzisz na Karową to moze faktycznie nie warto szukać nic nowego. Ja z kolei od początku chodzę na Inflancką. i w sumie jestem zadowolona. mnie przekonuje to, że oni nie odsyłają i że wszystko jest za free. ponoc porodówka po remoncie jest super - a niestety na poporodowej jest kiepsko.


Tak ja też słyszałam o tej porodówce że super ją zrobili i komfort duży bo dżakuzi (piszę po polsku bo w końcu z polski piszę 🙂)) itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
dziękuję bardzo. kurcze nie wiem co tu zrobić bo kusi ta inflancka i to bardzo tym że chociażby znieczulenie jest darmowe itd. (choć nie wiem czy będę potrzebowała) a z drugiej strony to się martwię tą cukrzycą i może już lepiej na tej karowej skoro tam chodzę od początku ciąży... ehhh te dylematy 🙂

no skoro tam chodzisz od poczatku ciazy to chyba nie byloby problemu w twoim przypadku...
a co do znieczulenia to slyszalam ze oplaty sa pobierane nie zgodnie z prawem....i czytalam na forum gazety.pl ze tam jedna rodzila na karowej wlasnie w 2008r. i placila za znieczulenie a teraz jakos dostala zwrot kasy za to...


Wiem Kochana że są niezgodne z prawem ale tam nawet jak się idzie do poradni to przy rejestracji wisi cennik opłat i w tym znieczulenie które około 460 zł czy coś takiego kosztuje ;/ chamstwo i bezprawie

taaaaaak????? kurcze az sprawdze bo bede tam w czwartek ....no dokladnie...wiem tez wlasnie ze na brodnie nie odsylaja i za nic nie placisz...ewentualnie jak se zyczysz sale jednoosobowa po porodzie...chyba 50zl/doba,na bielanach jeszcze nie wiem co i ile....ale mam w planie sie tam przejsc i sie wypytac,i moze uda sie sale oblukac... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
ehhh z tą cukrzycą ;/ ja też mam to dziadostwo- tak o tym mówię bo strasznie mi doskwiera ta dieta i denerwuje. A jak sobie na coś pozwolę to od razu mi cukier skacze i do tego na następny dzień wszystkei pomiary wysokie niby w normie bo do 140 ale w tej górnej granicy. Jedyne co dobre to to że nie tyję tyle co wcześniej- prawie 5kg na miesiąc ;/ idę do sklepiku bo już chałup0kę posprzątałam jakoś tak urodzinowo 🙂 bo dziś postarzałam się o rok 🙂 A wczoraj miałam pierwszy raz taką akcję że mnie strasznie brzuch bolał- tak jak nigdy. W sumie łyknęłam nospę i zaraz przeszło ale pierwszy raz takie cosik miałam- nieco się przestraszyłam ale w sumie dobrze że przeszło po nospie.




to wszytskiego najlepciejszego 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
dziękuję bardzo. kurcze nie wiem co tu zrobić bo kusi ta inflancka i to bardzo tym że chociażby znieczulenie jest darmowe itd. (choć nie wiem czy będę potrzebowała) a z drugiej strony to się martwię tą cukrzycą i może już lepiej na tej karowej skoro tam chodzę od początku ciąży... ehhh te dylematy 🙂
Ty tez na insulinie?


Nie Olu ja na razie na dietce. Jak jej ptrzestrzegam to jest dobrze nawet bardzo dobrze ale jak sobie poprzesadzam to się odbija więc chyba muszę sobie barek ze słodyczami na kłódkę zamknąć ;p

jak dobrze ze mnie do slodyczy nie ciagnie... 🤪 tzn teraz mam takie dni ze najdzie mnie na cos...ale to zawsze tak jest jak sie nie moze.... 🤪 a tak to ja ze slodyczy to sledzie hehehehehe


Hehehe widzisz a dla mnie słodycze przed ciążą mogły nie istnieć a teraz pochłaniałabym we wszystkich ilościach 😉 idę zrobić zupkę Kochane 🙂 Buziaki i odezwę się później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w ciąży mialam wstręt do czekolady - jadlam słodycze ale raczej jakies babki, drożdzowe bułeczki, szarlotki - byle bz czekolady - a od ostatniego piątku złapało mnie ochota na czekoladowe rzeczy. nawet w wekend pieklam czekoladowe ciasto. i dzis tez mam ochotę. ale przy tym "zaparciowym" problemie to nie jest najlepszy problem. i wlasnie idę na jabłuszko a pozniej jogurcik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
ja w ciąży mialam wstręt do czekolady - jadlam słodycze ale raczej jakies babki, drożdzowe bułeczki, szarlotki - byle bz czekolady - a od ostatniego piątku złapało mnie ochota na czekoladowe rzeczy. nawet w wekend pieklam czekoladowe ciasto. i dzis tez mam ochotę. ale przy tym "zaparciowym" problemie to nie jest najlepszy problem. i wlasnie idę na jabłuszko a pozniej jogurcik.

a sluchaj a cos takiego jak sok z kiszonej kapuchy????? dziala na ciebie???? i wez se sprobuj tych czopkow glicerynowych.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img861.imageshack.us/i/img0155xq.jpg/
na zdjęciu nie widać za bardzo jaka ona jest...wstawię Wam zdjęcia ze ślubu jak już będę po... 🙂 to całkiem inaczej będzie się ta kiecka prezentowała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi tam przed ciążą było wszytsko jedno na słodkie, za to od jakiegos miesiąca sa dni kiedy brakuje mi jakiegos kawałka czekolady lub cosik słodkiego (dobrze ze cukrzyca ciążowa mnie omineła...nie wiem jak bym sobie poradziła z mierzeniem i insulina) a tak ogolnie to wolę kwaśne, czasami słone... 😉

Oki Stawiam 😆 i poźniej będę nadrabiać co pisłayście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ale mi cukier spadl Monika..a ja mowie co ja taka zamulona 😞

no to zjedz cos szybko....bo nie dobrze jak za maly cukier...
Antenka.... no ciotka ale miniowa.... 🙂sukieneczka bardzo ladna,choc nie moj kolorek...nie przepadam za szarosciami....ale to rzecz gustu 🙂ale ogolnie malyna....
pewnie na tobie wyglada o niebo lepiej....to ile do tego slubu jeszcze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
ale mi cukier spadl Monika..a ja mowie co ja taka zamulona 😞

no to zjedz cos szybko....bo nie dobrze jak za maly cukier...
Antenka.... no ciotka ale miniowa.... 🙂sukieneczka bardzo ladna,choc nie moj kolorek...nie przepadam za szarosciami....ale to rzecz gustu 🙂ale ogolnie malyna....
pewnie na tobie wyglada o niebo lepiej....to ile do tego slubu jeszcze????


dokładnie 26 marca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie
Manki..znowu pranie na sznurkach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie

manki mi peka bo mi sasiad wiertarami szaleje od samiuskiego rana i mam juz dosc!!!!!
Antenka to juz tuz tuz....juz za chwile.... 🙂 super....koniecznie sesje nam tu bedziesz musiala odstawic ze slubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie

manki mi peka bo mi sasiad wiertarami szaleje od samiuskiego rana i mam juz dosc!!!!!
Antenka to juz tuz tuz....juz za chwile.... 🙂 super....koniecznie sesje nam tu bedziesz musiala odstawic ze slubu 🙂


obiecuje, że wstawie zdjęcia.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie

manki mi peka bo mi sasiad wiertarami szaleje od samiuskiego rana i mam juz dosc!!!!!
Antenka to juz tuz tuz....juz za chwile.... 🙂 super....koniecznie sesje nam tu bedziesz musiala odstawic ze slubu 🙂


obiecuje, że wstawie zdjęcia.. 😉

no ja mysle..... 😉
trzymam cie za slowo... 😜
a ogolnie wszystko juz gotowe???masz juz wszystkie dodatki???itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Antenka mi osobiscie kiecunia se podoba,zwykła,prosta,bez udziwnien,takie wlasnie lubie 🙂Napewno swietnie w niej wygladasz.
Moniczko mi tez lep peka 😞przymulona jestem i spiaca,chyba pogoda...
eh...musze pranie roziwesic jeszcze i poloze sie na chwilunie

manki mi peka bo mi sasiad wiertarami szaleje od samiuskiego rana i mam juz dosc!!!!!
Antenka to juz tuz tuz....juz za chwile.... 🙂 super....koniecznie sesje nam tu bedziesz musiala odstawic ze slubu 🙂


obiecuje, że wstawie zdjęcia.. 😉

no ja mysle..... 😉
trzymam cie za slowo... 😜
a ogolnie wszystko juz gotowe???masz juz wszystkie dodatki???itd...


dodatki już są...prawie wszystko dopięte na ostatni guzik...( prawie bo jeszcze obrączek brak...dopiero będą do odebrania 21go.. 🙂 ) i zostaje nam czekać do 26tego... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...