Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?


ja prałam 🙂


Ja chiba też upiorę 🙂 A nową kołuderkę w sensie wypełnienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
A proszek kupujecie do bialego czy koloru czy taki i taki?


ja mam dla dzieci proszek, mozna prac w nim bialy i kolor. Ale proszek dla dzieci jest jak pyl taki delikatny nie to co nasze zwykle proszki 😉

ale na proszku musi byc napisane czy kolor czy biale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
A proszek kupujecie do bialego czy koloru czy taki i taki?


ja mam dla dzieci proszek, mozna prac w nim bialy i kolor. Ale proszek dla dzieci jest jak pyl taki delikatny nie to co nasze zwykle proszki 😉

ale na proszku musi byc napisane czy kolor czy biale


ja mam napisane ze jest i do bialych i do koloru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?


ja prałam 🙂


Ja chiba też upiorę 🙂 A nową kołuderkę w sensie wypełnienie?


ja pralam tykop oszewki, kolderke aby wywietrze 🙂 bo sie boje ze sie zniszczy w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia no dokładnie w proszku do białego mozna tez kolory prac, z tyłu np na Loveli jest pokazane 🙂 ja kupiłam mleczko do prania- 🙂 płyn do płukania tez mam moze uzyje.
Kasiagwiazdka tez bede prała w 30 stopniach zeby tylko przepłukac 🙂
CZekam na słonko i tez sie wezme 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Gosia no dokładnie w proszku do białego mozna tez kolory prac, z tyłu np na Loveli jest pokazane 🙂 ja kupiłam mleczko do prania- 🙂 płyn do płukania tez mam moze uzyje.
Kasiagwiazdka tez bede prała w 30 stopniach zeby tylko przepłukac 🙂
CZekam na słonko i tez sie wezme 🙂
a nie lepiej kupic do koloru bo jak jest do bialego to moze kolor tracic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Gosia no dokładnie w proszku do białego mozna tez kolory prac, z tyłu np na Loveli jest pokazane 🙂 ja kupiłam mleczko do prania- 🙂 płyn do płukania tez mam moze uzyje.
Kasiagwiazdka tez bede prała w 30 stopniach zeby tylko przepłukac 🙂
CZekam na słonko i tez sie wezme 🙂
a nie lepiej kupic do koloru bo jak jest do bialego to moze kolor tracic.


ewelka ja mowie jak jest napisane na proszku ze mozna tak zrobic, ja kupiłam melczko do białych i osobno so kolorowych.. i tak jak mowisz te do kolorów zawsze chronia troszke kolor 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mąż myślał, że proszek to proszek i obojętnie w jakim można ubranka prać. Musiałam mu wytłumaczyć jak chłop krowie na miedzy 😜 że dla dzidzi musi być oddzielny, żeby nie uczulił itp. Mężczyźni czasami są nieogarnięci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
A mój mąż myślał, że proszek to proszek i obojętnie w jakim można ubranka prać. Musiałam mu wytłumaczyć jak chłop krowie na miedzy 😜 że dla dzidzi musi być oddzielny, żeby nie uczulił itp. Mężczyźni czasami są nieogarnięci 🙂


a to nie matrw sie moj ma podobnie;p w sobote idziemy kupic malej w koncu pampersy, chusteczki, kosmetyki i nie wiem czemu ae przejmuje sie tym bo jak juz kupimy to bedzie jeszcze blizej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani się obejrzymy Gosiu, a maleństwa będą z nami 🙂. Ja pieluszki mam, jak na razie dwa pudełka (ponad 180szt pieluszek) chusteczek nawilżających mam dwie paczki, jeszcze tylko kosmetyki i drobiazgi typu cążki do paznokci, smoczek (w razie czego), termometr... muszę sobie spisać co mi jeszcze trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Ani się obejrzymy Gosiu, a maleństwa będą z nami 🙂. Ja pieluszki mam, jak na razie dwa pudełka (ponad 180szt pieluszek) chusteczek nawilżających mam dwie paczki, jeszcze tylko kosmetyki i drobiazgi typu cążki do paznokci, smoczek (w razie czego), termometr... muszę sobie spisać co mi jeszcze trzeba 🙂


ja musze dokupic szczoteczke do wloskow, gruszke, termometr, cazki troche tego jest i kto by pomysal ze taka mala istotka tye rzeczy potrzebuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ani się obejrzymy Gosiu, a maleństwa będą z nami 🙂. Ja pieluszki mam, jak na razie dwa pudełka (ponad 180szt pieluszek) chusteczek nawilżających mam dwie paczki, jeszcze tylko kosmetyki i drobiazgi typu cążki do paznokci, smoczek (w razie czego), termometr... muszę sobie spisać co mi jeszcze trzeba 🙂


ja musze dokupic szczoteczke do wloskow, gruszke, termometr, cazki troche tego jest i kto by pomysal ze taka mala istotka tye rzeczy potrzebuje 😉


oj tak 🙂 jest tego troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Wam kochane za porady!

juz same biale wypralam i powiesilam!

teraz wlaczylam te biale z kolorowymi! zobaczymy co to bedzie 😉

ja plyn do plukania kupilam Ver Nel bialy, na nim jest mama z dzidzia narysowana, bo to jakis antyalergiczny i dodaje troszeczunke, zeby troszke pachnialy i byly mieciutkie 😜
biale wypraly sie pieknie! ale piore w 30 stopniach narazie! bo to przeciez nowe 🙂

ja tez mialam jeszcze z tym poczekac poniewaz mebelkow jeszcze nie mamy, ale stwierdzilam, ze nie wiem jak sie bede czula pozniej, wiec poki co wykorzystuje dobre samopoczucie 🙂

Aneczka, oprzec sie tym ciuszkom nie moglam! a wzielam akurat na lato, bo rozmiar 62 🙂
te ciuszki sa taaakie slodkie! a wyobraz sobie za te bodki i komplecik zaplacilam 10 euro! wiec jak tu nie kupic! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...