Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam Was srodowo 🙂 😜

ja sobie podrzemalam na kanapie, ale mnie cos polamalo 🤢
plecki bola 🤢

Justina, tez nie macie jeszcze imienia..... skads to znam 😁
my to samo! kazdy az sie pyta, no i jak... jak bedzie mial na imie? no ja bym chciala Eryk albo Aleksander 🙂 ale moj maz caly czas niezdecydowany! 🤢 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasiagwiazdka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a moja mala od wczoraj tak cichutko...lekko rano sie ruszyla 😞



Olu Nasz Synus tez ostatnio coraz mniej wojuje a wiecej spika! 😜 ale to dobrze, bo juz te ruchy sa coraz bardziej bolesne! ☺️
Kasiu..ale to tak dziwnie jak nie wierga 😞tak smutno mi jakos sie zrobilo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a moja mala od wczoraj tak cichutko...lekko rano sie ruszyla 😞



Olu Nasz Synus tez ostatnio coraz mniej wojuje a wiecej spika! 😜 ale to dobrze, bo juz te ruchy sa coraz bardziej bolesne! ☺️
Kasiu..ale to tak dziwnie jak nie wierga 😞tak smutno mi jakos sie zrobilo 😞
a co to bedzie po porodzie bedzie nam tego brakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a moja mala od wczoraj tak cichutko...lekko rano sie ruszyla 😞



Olu Nasz Synus tez ostatnio coraz mniej wojuje a wiecej spika! 😜 ale to dobrze, bo juz te ruchy sa coraz bardziej bolesne! ☺️
Kasiu..ale to tak dziwnie jak nie wierga 😞tak smutno mi jakos sie zrobilo 😞
a co to bedzie po porodzie bedzie nam tego brakowało 🙂


napewno!!! bedzie brakowac!
moja kolezanka z Polski jak urodzila- miala CC, to po urodzeniu nie wierzyla, ze nie ma juz swojej coreczki w brzuszku!!! mowila mi, ze czula sie z tym strasznie, pomimo tego, ze juz miala Mala przy sobie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

ja dzisiaj biorę się za układanie ubranek w specjalnej "komodzie" dla naszego synka 😜
na początku miałam bardzo skromną garderobę dla małego ale teraz po jednej wygranej aukcji na allegro i wielkiej paczce od mojej mamci sama nie wiem po co tyle tego 😮
większość w rozmiarach kilka 56 a tak to 62,68,74 mam przeczucie że mały wyrośnie z tego w mgnieniu oka o ile w ogóle w niektóre ubranka się zmieści 😁 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja wreszcie biorę sie za zakupy 🙂 teraz szukam wózka. ogólnie jesteśmy nastawieni na x-landera - tyle że nie tego xa - bo sprzedawca przekonał nas że xq jest lepszy. tyle, że kolorki są kiepskie - to znaczy mały wybór bo tylko trzy. u tego samego sprzedawcy znalazłam ponoć podobne jakościowo wózki espiro enzo - i mają ładne kolorki i dużo rzeczy w zestawie. wybór trudny 🙂 choć mąż mówi że skoro nastawiliśmy się na x-landera to zeby już przy nim zostać.
a masz link zeby pokazac jaki wozek chcecie?


wiesz co ten pierwszy to jest x-lander xq - z tym że opcja ze spacerówką ze starszego modelu bo jest bardzo duża różnica w cenie. ale kolor jest tylko niebieski, oliwka i rdzawy. a ten drugi to ESPIRO ENZO EVO - i tu jest pełno ładnych kolorków - w tym taki fiolecik na który mam ochotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam,

ja dzisiaj biorę się za układanie ubranek w specjalnej "komodzie" dla naszego synka 😜
na początku miałam bardzo skromną garderobę dla małego ale teraz po jednej wygranej aukcji na allegro i wielkiej paczce od mojej mamci sama nie wiem po co tyle tego 😮
większość w rozmiarach kilka 56 a tak to 62,68,74 mam przeczucie że mały wyrośnie z tego w mgnieniu oka o ile w ogóle w niektóre ubranka się zmieści 😁 😜

a co kupilas a allegro>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki
Ja mam dzis dzień opieprzania się 😁Musze tylko ziemiaczki na obiad obrać i ugotowac,no i do sklepu sie przejdę jeszcze bo mi się warzywek chce.
Dziś juz nie boli,ale antybiotyk przez 10 dni trzeba brać,mam nadzieje że się wyleczę szybko z tego cholerstwa...
Ja pospałam sobie dzis do 9,noc cięzka,pobudki co godzinka.Wstałam wypiłam kawusie,zjadłam sniadanko,ogarnelam sie i poszlam do kuzynki...nie dawno wrocilam.
Ja pisze to mi straznie prawa reka dretwieje,lewa boli z nocy ale to z prawa najwiecej klopotu i z tego wszystkiego zapomialam o tym wspomiec lekarzowi...na nasteonej wizycie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manki...to dobrze ze pojechalas do lekarza..ja tez mam z łapkami problemy...jutro powiem lekarce..mam nadzieje ze szybko zniknie problem po ciazy bo jak tu dzidzie trzymac z takim bolem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja standardowo jak o tej porze juz po sniadanku i spacerze z psem, dzis znow piekna pogoda i cieplutko, napewno jakos to wykorzystam aczkolwiek nie tak intensywnie jak wczoraj bo nie wytrzymam znow tego bolu krocza. bo dzis tez boli ale o wiele wiele mniej.
Marinko,Gosiu ja tez mialam ogolnie kiepska noc,wlasnie przez ten bol i wogole ehhh mam nadzieje ze to nie bedzie juz tak do konca.
Aneczko ja mam czasem takie fale goraca i przyznam ze wogole nie jest to przyjemne!
KasiaGwiazdka ja tez nie mam jeszcze imienia, mamy kilka typow ale zaden konkretny,ale ale damy rade, moj maz sie smieje ze jak go zobacze to bedzie wiadomo jak go nazwac,moze to i prawda...
ide do mamy ale dzis ostroznie a w piatek do ortopedy,ciekawe czy on cos powie na temat bolu krocza,moze dodatkowo ta moja cholerna miednica sie odezwala ehh....
stawiam (.) i zycze milego dnia no i oczywiscie do pozniej.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na alegro kupiliśmy mega pake ubranek dla chłopca w rozmiarach 56-62 totalny mix : spioszki ,pajace,kaftaniki,kombinezony, kompleciki, czapeczki no wsio 😉 Do tego paka od mamci i naprawdę pojedyńcze rzeczy trzeba będzie dokupić takie jak rożek i ręczniki może jeszcze jeden kocyk bo mam dwa (grubszy i cieńszy).

Ja wczoraj byłam na wizycie i ogólnie wszystko OK ale moja pani dr idzie na urlop 😞 😞 🤢 i dopiero za 4 tygodnie się z nią spotkam czyli w 37 tyg. mam nadzieje że do tego czasu nie urodzę 🤢 🤪 🤢
Nie wiem co dokładnie macie z łapakami ale mi puchną i drętwieją w nocy pani dr zaleciła mi na to Aspargin 3x 1 tab dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Na alegro kupiliśmy mega pake ubranek dla chłopca w rozmiarach 56-62 totalny mix : spioszki ,pajace,kaftaniki,kombinezony, kompleciki, czapeczki no wsio 😉 Do tego paka od mamci i naprawdę pojedyńcze rzeczy trzeba będzie dokupić takie jak rożek i ręczniki może jeszcze jeden kocyk bo mam dwa (grubszy i cieńszy).

Ja wczoraj byłam na wizycie i ogólnie wszystko OK ale moja pani dr idzie na urlop 😞 😞 🤢 i dopiero za 4 tygodnie się z nią spotkam czyli w 37 tyg. mam nadzieje że do tego czasu nie urodzę 🤢 🤪 🤢
Nie wiem co dokładnie macie z łapakami ale mi puchną i drętwieją w nocy pani dr zaleciła mi na to Aspargin 3x 1 tab dziennie 🙂


Kasidełko my prawdopodobnie cierpimy na Zespol ciesni nadgarstka...
Olu ja też mam nadzieję,że przejdzie bo teraz jest to uciążliwe a co dopiero przy Maluszku...
Hussi uważaj na siebie,a co do imienia to może mąż ma rację...a tak w ogole to podobaja mi sie wasze typy...Dawid-mój chrzesniak ma tak na imię,Jakub-ma braciszka o tym imieniu,Tomasz,Tomejk zawsze mi sie podobalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasidelko, fajnie, ze Wam sie udalo zakupic na allegro! ja sporo rzeczy pokupowalam, ale tez troszke dostalam, zawsze to jest mniej kaski wydanej, ale mysle, ze tez Nasz Synus tego nie przenosi! 🙃 a na takie Malenstwa czasem mozna kupic rzeczy jak nowe, a zawsze taniej!
tutaj w Niemczech sa tez takie targi- Troedelmarkt i wlasnie na tych targach mozna czasem dostac naprawde super ciuszki i firmowe za pol ceny! jak juz sie urodzi to napewno sie przejade i popatrze, bo teraz to jak narazie wystarczy! 🙂 i tak szybko beda nam wyrastac! nie obejrzymy sie i bedziemy kupowac na 80-86 rozmiarki! 😜
Hussi, to widze, ze z Justina nie jestesmy same 😁 moze sie nie zamartwiam, ale ja nie wiem co moj maz wymysli 😁 heheh! mowie do Malego ciagle Synus, no bo nie wiem jakie imie wypowiadac! 😜 hehe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też po ciężkiej nocy 😞
Nie spałam od 4 do 7 😞
Obudził mnie straszny ból nóg i nie mogłam zasnąć, a syneczek do tego tak się wierzgał...
A mnie jakiś niepokój ogarnął, różne lęki i czarnowidztwo...aż popłakałam trochę...
Ojjj hormony szaleją...

Kasia nie było gazów 🤪 Na razie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha, Brzuszki macie juz na swoje pocieszki ubranko na wyjscie ze szpitala???

bo ja wlasnie zastanawialam sie co zakupic?? widzialam w sklepie taaaki extra komplecik na Chlopca, elegancki, bodki z kolnierzykiem na dlugi rekaw, do tego spodenki sztruksowe i sweterek na to w karo! takie slodkie! i rozmiar 56 🙂 i zastanawiam sie czy wlasnie nie kupic takiego eleganckiego komleciku 🙂 bo przeciez to jest taka chwila, ze Nasze Sloneczka musza wygladac wyjatkowo 🙂 a zawsze pozniej mozna jeszcze wykorzystac takie kompleciki np. na spacerek 🙂
tylko nie wiem czy nie lepiej faktycznie jakies eleganckie spiochy np. z aksamitu?? juz sama nie wiem! w sumie napwet jakby bylo juz cieplej, to i tak musza byc Maluszki cieplo ubrane jeszcze w dlugi rekawek, bo na krotki rekaw to bedzie za wczesnie!
doradzcie! podzielcie sie swoimi decyzjami! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja też po ciężkiej nocy 😞
Nie spałam od 4 do 7 😞
Obudził mnie straszny ból nóg i nie mogłam zasnąć, a syneczek do tego tak się wierzgał...
A mnie jakiś niepokój ogarnął, różne lęki i czarnowidztwo...aż popłakałam trochę...
Ojjj hormony szaleją...

Kasia nie było gazów 🤪 Na razie 😉


heheh, to masz szczescie! 🙂 bo ja po jajkach to strasznie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
aha, Brzuszki macie juz na swoje pocieszki ubranko na wyjscie ze szpitala???

bo ja wlasnie zastanawialam sie co zakupic?? widzialam w sklepie taaaki extra komplecik na Chlopca, elegancki, bodki z kolnierzykiem na dlugi rekaw, do tego spodenki sztruksowe i sweterek na to w karo! takie slodkie! i rozmiar 56 🙂 i zastanawiam sie czy wlasnie nie kupic takiego eleganckiego komleciku 🙂 bo przeciez to jest taka chwila, ze Nasze Sloneczka musza wygladac wyjatkowo 🙂 a zawsze pozniej mozna jeszcze wykorzystac takie kompleciki np. na spacerek 🙂
tylko nie wiem czy nie lepiej faktycznie jakies eleganckie spiochy np. z aksamitu?? juz sama nie wiem! w sumie napwet jakby bylo juz cieplej, to i tak musza byc Maluszki cieplo ubrane jeszcze w dlugi rekawek, bo na krotki rekaw to bedzie za wczesnie!
doradzcie! podzielcie sie swoimi decyzjami! 😘


Wiesz KASIU też dość często zastanawiam się nad tym,ale myślę że to też zależy od pogody...ja myslę jakieś spodnie i bluze czy jakiś komplecik moze...no niewiem...mysle nad tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
aha, Brzuszki macie juz na swoje pocieszki ubranko na wyjscie ze szpitala???

bo ja wlasnie zastanawialam sie co zakupic?? widzialam w sklepie taaaki extra komplecik na Chlopca, elegancki, bodki z kolnierzykiem na dlugi rekaw, do tego spodenki sztruksowe i sweterek na to w karo! takie slodkie! i rozmiar 56 🙂 i zastanawiam sie czy wlasnie nie kupic takiego eleganckiego komleciku 🙂 bo przeciez to jest taka chwila, ze Nasze Sloneczka musza wygladac wyjatkowo 🙂 a zawsze pozniej mozna jeszcze wykorzystac takie kompleciki np. na spacerek 🙂
tylko nie wiem czy nie lepiej faktycznie jakies eleganckie spiochy np. z aksamitu?? juz sama nie wiem! w sumie napwet jakby bylo juz cieplej, to i tak musza byc Maluszki cieplo ubrane jeszcze w dlugi rekawek, bo na krotki rekaw to bedzie za wczesnie!
doradzcie! podzielcie sie swoimi decyzjami! 😘


ja mam spakowane 3 pary bodziakow, i 3 pary pajacykow, wszystko na dlugi rekaw. Do tego biore kombinezon aby mala ubrac w niego z drogi do samochodu bo boje sie tylko przykryc ja kocykiem w samym pajacyku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Czytajac Wasze wypowiedzi zauwazylam ze nie tylko mi hormony szaleja...


mi juz przestaly szalec jakies pare tygodni temu 🙂
od poniedziaku mam za to takie dni ze ciagle musze cos robic bo nie moge w miejscu wysiedziec. Mylam okna, dywan, podlogi, robilam pranie i ciagle mi malo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja stwierdziłam ze przez pierwsze tygodnie to żadnych spodenek nie bede wkładała chyba że ogrodniczki bo nie chce zeby go gumka cisneła albo urażała pepuszek więc na wyjscie mamy i body z kołnierzykiem i śpiochy welurkowe i pajacyk i pewnie jeszcze cos pewnie wymysle blizej terminu bo z pogodą to nigdy nie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...