Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 śliczne macie brzuszki 🙂 my tez ostatnio troszke fotek pyknelismy, siedzimy u tesciów i cały weekend dodatkowo jest siostra miska z psem i czteromiesiczna córka z całą miłością do małych dzieci ale psychicznie już sie nie da wytrzymać, a najgorsi sa teście jakby mała nie spała wogóle to chyba by tryndziolili nad nią cały boży dzień 🤢 dziecko spokoju nie ma i nawet 5 minut nie polezy dobrze ze słoneczko to można pospacerowac a na dodatek jeszcze z psem przyjechali i jego mi szkoda najbardziej bo ogóle mu uwagi nie poświecają a to duzy pies ruchu potrzebuje a spacery ma zaledwie 5 minutowe tylko za potrzebą no masakra jak nie wytrzymam psychicznie to chyba im wygarne ze pies to nie zabawka i tez potrzebuje uwagi ehhh już sie nie moge doczekac kiedy sie wyprowadzimy, mój mały brzdączek pociesza mnie z brzuszka i pupe w żeberka wpycha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek miałam się Ciebie zapytać na pewno będzie dziewczynka?? Bo mi się śniło ostatnio , że chłopca urodziłaś

A Tak w ogóle to Tobie zostało mniej niż 40 dni... 🤪 🤪


Ty wez wogole taknie mow! Co ja z tymi kieckami zrobie? 🙂
ostatnio jak bylismy na usg to specjalnie pytalismy o pleci na bank ma byc dziewczynka 🙂
Sluchaj, a moze by Ci sie przysnilo jak nasza Fasola bedzie miec na imie? 🤪 bo czasu faktycznie coraz mniej a my nadal nie do konca zdecydowani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek miałam się Ciebie zapytać na pewno będzie dziewczynka?? Bo mi się śniło ostatnio , że chłopca urodziłaś

A Tak w ogóle to Tobie zostało mniej niż 40 dni... 🤪 🤪


Ty wez wogole taknie mow! Co ja z tymi kieckami zrobie? 🙂
ostatnio jak bylismy na usg to specjalnie pytalismy o pleci na bank ma byc dziewczynka 🙂
Sluchaj, a moze by Ci sie przysnilo jak nasza Fasola bedzie miec na imie? 🤪 bo czasu faktycznie coraz mniej a my nadal nie do konca zdecydowani 🙂


Nie martw się , my tak samo nie mamy imienia dla naszej dzidzi... Fijolek zobaczysz swoją kruszynkę na rękach i będziesz wiedziała , jak ma mieć na imie!!! Ale jak sie przyśni imię to obowiązkowo dam znać.

Mi ostatnio podobała się Lenka ale mąż tak krzywo na mnie spojrzał 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks super wózio, bardzo ładny kolorek, moj typ, bardzo podobny do x-landra xa.
Antenka- GRATULAcje, pociechy z Meżusia i Dzieciątka....zdjątka super!

A nasz Szkrab znowu buszuje po brzusiu,aż miło poczuć je tymbardzije, ze jeszce treoche i przyjdzie na świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
Fijolek miałam się Ciebie zapytać na pewno będzie dziewczynka?? Bo mi się śniło ostatnio , że chłopca urodziłaś

A Tak w ogóle to Tobie zostało mniej niż 40 dni... 🤪 🤪


Ty wez wogole taknie mow! Co ja z tymi kieckami zrobie? 🙂
ostatnio jak bylismy na usg to specjalnie pytalismy o pleci na bank ma byc dziewczynka 🙂
Sluchaj, a moze by Ci sie przysnilo jak nasza Fasola bedzie miec na imie? 🤪 bo czasu faktycznie coraz mniej a my nadal nie do konca zdecydowani 🙂



🙂 Fijołku - mam to samo - też się trochę obawiam że okaże się chłopiec. u nas to płec potwierdzili dopiero w 25 tygodniu. a na ostatnim usg mąż dopytywał ale była ta beznadziejna doktor - i na początku powiedziała że nie wie jesczze - a pozniej niby przytaknęła że dziewczynka - ale jakoś tak bez przekonania to było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki
Ja juz na plotach byłam heh a teraz w domciu a nic mi sie nie chce...eh...a tyle roboty.
Antenko jeszcze raz wszystkiego naj na nowej drodze zycia.Fotki super...
Fijolku,Marinko no u Was to juz moment...nie zdarzymy się obejrzec i już bedziecie mieli swoje dzieciataka,,,,w sumie to nam wszystkim juz troszku zostalo 🙂
Justiks no wozeczek super i zielonkawy,moj kolorek...moj synek pokoik zielonkawy ma...
Beatko ja te nie moglam doczekac sie na wozio i jak przyszedl to jezdzilam po mieszkaniu,teraz stoi zapakowany zeby sie nie kurzyl a mam chec go odpakowac i pojezdzic heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nadal wózka nie zamówilam. niby się zdecydowalam na tego x-landera xq ale ze starej kolekcji a tam jest spacerówka kubełkowa. i wczoraj poczytalam trochę negatywnych opinii o tych kubełkowych i zwątpiłam. a w nowej kolekcji są zwykłe, rozkładane spacerówki - tyle że cena sporo wyższa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
a ja nadal wózka nie zamówilam. niby się zdecydowalam na tego x-landera xq ale ze starej kolekcji a tam jest spacerówka kubełkowa. i wczoraj poczytalam trochę negatywnych opinii o tych kubełkowych i zwątpiłam. a w nowej kolekcji są zwykłe, rozkładane spacerówki - tyle że cena sporo wyższa

my na samym poczatku chcielismy xq, ale okazalo sie ze spacerowka jest o 5cm wezsza od xa.
zdecydowalismy sie na XA ale jeszcze do sklepu sie nie wybralismy.
a czemu akurat XQ wybraliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja nadal wózka nie zamówilam. niby się zdecydowalam na tego x-landera xq ale ze starej kolekcji a tam jest spacerówka kubełkowa. i wczoraj poczytalam trochę negatywnych opinii o tych kubełkowych i zwątpiłam. a w nowej kolekcji są zwykłe, rozkładane spacerówki - tyle że cena sporo wyższa

my na samym poczatku chcielismy xq, ale okazalo sie ze spacerowka jest o 5cm wezsza od xa.
zdecydowalismy sie na XA ale jeszcze do sklepu sie nie wybralismy.
a czemu akurat XQ wybraliscie?






to tak jak my, jestesmy od samego poczatku zdecydowani na x-landera xa. A z kupnem wstrzymujemy sie do rozwiazania... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
a ja nadal wózka nie zamówilam. niby się zdecydowalam na tego x-landera xq ale ze starej kolekcji a tam jest spacerówka kubełkowa. i wczoraj poczytalam trochę negatywnych opinii o tych kubełkowych i zwątpiłam. a w nowej kolekcji są zwykłe, rozkładane spacerówki - tyle że cena sporo wyższa

my na samym poczatku chcielismy xq, ale okazalo sie ze spacerowka jest o 5cm wezsza od xa.
zdecydowalismy sie na XA ale jeszcze do sklepu sie nie wybralismy.
a czemu akurat XQ wybraliscie?



mówią że xq jest nowocześniejszy i lżejszy. ja też chciałam XA - ale w dwóch sklepach polecali xq. zresztą przekopiuję Ci co mi napisali w jednym z sklepów "Generalnie wózek XQ został stworzony jako najbardziej zaawansowany produkt marki x-lander.
Ma amortyzowane wszystkie koła (XA tylko tył), jest trochę lżejszy, a co najważniejsze ma regulację wysokości rączki teleskopową oraz na przegubie (w XA tylko na przegubie) co pozwala lepiej dopasować wózek do wzrostu.
Przednie koła w XQ mają średnicę 20 cm a w XA 25 cm, tył - 30 cm w obu przypadkach.
XA ma wszystkie koła pompowane, XQ wszystkie koła piankowe (ewentualnie koła tylne mogą być pompowane)"

w każdym razie te spacerówki z kolekcji 2009 są mniejsze a te z 2010 są większe - a na koniec kwietnia będą 3 nowe kolorki. ja chcialam taniej ale te kubełkowe mnie nie przekonują mimo,że niektorzy chwalą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...