Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
e-maila do mnie czy do sklepu?



poprosze ta odpiwedz co od sklepu odtalas o tych wozkach? Czy zle sie zrozumialysmy?? 😉


ale ja juz wklejalam. w kazdym razie wkleje jesczze raz:

Co do siedziska kubełkowego to wbrew obiegowym opiniom rozmiary wewnętrzne
nie są mniejsze niż w spacerówce rozkładanej, pozycja leżąca, nie idealnie
płaska, jest wygodna dla dziecka (potwierdzane również przez lekarzy).
Model 2010 ma wprawdzie możliwość przekładania siedziska, ale różnica w
cenie jest dość spora.

Model Xa ma siedzisko spacerówki rozkładane, nie kubełkowe. Regulacja
oparcia jest płynna od pozycji siedzącej do leżącej.


Generalnie wózek XQ został stworzony jako najbardziej zaawansowany produkt marki x-lander.
Ma amortyzowane wszystkie koła (XA tylko tył), jest trochę lżejszy, a co najważniejsze ma regulację wysokości rączki teleskopową oraz na przegubie (w XA tylko na przegubie) co pozwala lepiej dopasować wózek do wzrostu.
Przednie koła w XQ mają średnicę 20 cm a w XA 25 cm, tył - 30 cm w obu przypadkach.
XA ma wszystkie koła pompowane, XQ wszystkie koła piankowe (ewentualnie koła tylne mogą być pompowane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
e-maila do mnie czy do sklepu?



poprosze ta odpiwedz co od sklepu odtalas o tych wozkach? Czy zle sie zrozumialysmy?? 😉


ale ja juz wklejalam. w kazdym razie wkleje jesczze raz:

Co do siedziska kubełkowego to wbrew obiegowym opiniom rozmiary wewnętrzne
nie są mniejsze niż w spacerówce rozkładanej, pozycja leżąca, nie idealnie
płaska, jest wygodna dla dziecka (potwierdzane również przez lekarzy).
Model 2010 ma wprawdzie możliwość przekładania siedziska, ale różnica w
cenie jest dość spora.

Model Xa ma siedzisko spacerówki rozkładane, nie kubełkowe. Regulacja
oparcia jest płynna od pozycji siedzącej do leżącej.


Generalnie wózek XQ został stworzony jako najbardziej zaawansowany produkt marki x-lander.
Ma amortyzowane wszystkie koła (XA tylko tył), jest trochę lżejszy, a co najważniejsze ma regulację wysokości rączki teleskopową oraz na przegubie (w XA tylko na przegubie) co pozwala lepiej dopasować wózek do wzrostu.
Przednie koła w XQ mają średnicę 20 cm a w XA 25 cm, tył - 30 cm w obu przypadkach.
XA ma wszystkie koła pompowane, XQ wszystkie koła piankowe (ewentualnie koła tylne mogą być pompowane)








Dziekuje 😉 oklask 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
oj widze że trochę nas tu jest 🙂 zaczynam żałować że wcześniej się tu nie znalazłam 🙂
OJ JEST NAS SPORO 🙂I KAŻDA Z NAS NIE MOŻE 1DNIA PRZEŻYĆ BEZ BRZUSZKA JESTESMY JAK RODZINKA KAŻDA MOŻE LICZYC NA PORADE O WSPARCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam pytanko... czy któraś z Was brała antybiotyk w czasie ciąży ? Bo mnie niestety dopadło zapalenie oskrzeli i dostałam DUOMOX ale trochę się martwię czy to nie zaszkodzi Małej...
Wcześniej próbowałam się leczyć domowymi sposobami ale niestety bez rezultatów... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko... czy któraś z Was brała antybiotyk w czasie ciąży ? Bo mnie niestety dopadło zapalenie oskrzeli i dostałam DUOMOX ale trochę się martwię czy to nie zaszkodzi Małej...
Wcześniej próbowałam się leczyć domowymi sposobami ale niestety bez rezultatów... 😞

Witamy kolejna majóweczke...ja mam termin 21 maj ale chyba urodze wczesniej okaze sie.....
A co do antybiotyku ja go bralam w ciazy to jest doustny "inhalator" nie zaszkodzi malenstwu mozesz jeszcze brac apap, tantum werde, i eferalgan musujacy tak mi moj lekarz mowil i to bralam jak bylam chora a juz 3 razy w ciazy bylam chora wiec troche przeszlam hehe...
Moj maluszek tez sie obudzil znow i juz po zebrach daje ajc..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko... czy któraś z Was brała antybiotyk w czasie ciąży ? Bo mnie niestety dopadło zapalenie oskrzeli i dostałam DUOMOX ale trochę się martwię czy to nie zaszkodzi Małej...
Wcześniej próbowałam się leczyć domowymi sposobami ale niestety bez rezultatów... 😞


Ja dostałam DUOMOX jakies 2 tygodnie temu... brałam go, chociaż cały czas strasznie kaszlałam i zaczęłam sobie też robić syrop z cebuli.... przeszło mi chyba po 1,5 tyg. (jeszcze w międzyczasie mąż moj się zaraził i dwie izolatki w domu mieliśmy:P).
Ale nie martw się. Duomox można przyjmować w czasie ciąży jeśli jest to konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,

przed chwilka przyjechał do mnie kurier z łóżeczkiem i materacykiem 🤪
nie mogę się doczekać jak je złożymy 🙂 🙂 😜
Ale radocha z samego łóżeczka co to będzie jak bobo będzie w nim smacznie chapsiał 😜 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to troche spokojniejsza jestem 🙂 My łóżeczko mamy już złożone ... 🙂 stoi i czeka na Malutką 🙂 uwieeelbiam na nie patrzeć 🙂 w ogóle mam już poprane i poprasowane ciuszki i sporo rzeczy z wyprawki kupionych.. 😁 staram się to wszystko wcześniej kupić bo w maju będzie ciężko wszystko na raz ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...