Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Ta pogoda mnie dobija, jakas padnięta jestem, nie wiem dlaczego, ale jakos nie moge się wypac, i jak patrze jak Wy wczesnie wstajecie, to az mi glupio... 😉hehehe ale widocznie potrzebuje z moja Dzidzia wiecej snu 😉hehe


Wismar, mam to samo! :P
Codziennie śpie do 10-11..a dzisiaj wstałam o 7.20 i jestem teraz nieprzytomna... jakby mnie kto w łeb walnął....
Aż mi duszno ze zmęczenia :P

Chyba zrobię godzinną drzemkę... ale aż szkoda dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Ta pogoda mnie dobija, jakas padnięta jestem, nie wiem dlaczego, ale jakos nie moge się wypac, i jak patrze jak Wy wczesnie wstajecie, to az mi glupio... 😉hehehe ale widocznie potrzebuje z moja Dzidzia wiecej snu 😉hehe
ja nie moge spac boki mnie bola jak spie co chwile sie przekladam z boku na bok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Ta pogoda mnie dobija, jakas padnięta jestem, nie wiem dlaczego, ale jakos nie moge się wypac, i jak patrze jak Wy wczesnie wstajecie, to az mi glupio... 😉hehehe ale widocznie potrzebuje z moja Dzidzia wiecej snu 😉hehe
ja nie moge spac boki mnie bola jak spie co chwile sie przekladam z boku na bok 😞


no to jest dobijające.... te boki i żebra....
i nie wiem, czy mogę spać na plecach, czy nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już większość rzeczy mam przygotowanych na przyjscie maluszka, ciuszki poprasowane nawet wyprawke do szpitala przygotowaną, może przesadzam ale wole zrobić to teraz niż później w pośpiechu albo liczyć na innych. a poza tym cały czas mam w głowie to ze maluszek może chcieć przyjsc szybciej na świat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Ta pogoda mnie dobija, jakas padnięta jestem, nie wiem dlaczego, ale jakos nie moge się wypac, i jak patrze jak Wy wczesnie wstajecie, to az mi glupio... 😉hehehe ale widocznie potrzebuje z moja Dzidzia wiecej snu 😉hehe
ja nie moge spac boki mnie bola jak spie co chwile sie przekladam z boku na bok 😞


no to jest dobijające.... te boki i żebra....
i nie wiem, czy mogę spać na plecach, czy nie....




Ja tam sie wirce raz lewy bok raz plecy, inaczej nie daje rady.... zawsze bylam zwyczajan spac na parwym boku a teraz w ciazy lepiej go unikac.... wiec dlatego mam takie problemy ze spaniem... ale czego sie nie robi dla dobra Maluszka.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
livka28 napisał(a):
ja już większość rzeczy mam przygotowanych na przyjscie maluszka, ciuszki poprasowane nawet wyprawke do szpitala przygotowaną, może przesadzam ale wole zrobić to teraz niż później w pośpiechu albo liczyć na innych. a poza tym cały czas mam w głowie to ze maluszek może chcieć przyjsc szybciej na świat
a wozeczek jaki masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 czy chodzi Ci o posiew na GBS ?? jesli tak to mysle ze nie bedzie zle jak zrobisz to badanie w 37 tyg, mój lekarz powidział ze wazne zeby przy porodzie to dac tzn wynik .. poniewaz w momencie wyniku dodatniego, musza podczas porodu podac antybiotych zeby dzidzi nic nie było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 wiecie mój mąż właśnie mi przypomniał że od czwartku do szkoły rodzenia idziemy 😜 dobrze że chociaż on tym pamięta heh 🙂 chodzi może któraś z Was? Jakie macie z tym doświadczenia ? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynka,jednak zmienie zdanie.U mnie lekarz wykryl tego "streptkokka" z grupy B.Bralam antybiotyk na to.Nie wiedzialam,ze te badania to"posiew".Moj niemiecki jest dobry,ale chyba jednak nie az na tyle 🙂 Ginekolog powiedzial,ze bakterie moga doprowadzic do chorob dziecka po narodzinach np.cos z nerkami,ale o umieraniu nic nie mowil.No tylko tyle,ze sa one niebezpieczne.Takze robcie ten posiew.Wydaje mi sie,ze to jest obowiazkiem ginekologa.Takze przypierajcie ich do muru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
CZesc KAsia.. nawet nie miałysmy okazji sie ze soba przywitac 😁
My z mezem tez chodzimy na SR , mamy połowe zajec za soba 🙂 super sprawa, wiele rzeczy nie wiedziałam o ktorych połozne tam mówią.


Cześć 😉 No ja też liczę na to że czegoś się nauczę i dowiem 🙂 A nie mogę sobie odpuścić biorąc pod uwagę to że to mój Luby nas zapisał heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justina zgadzam sie , to badanie jest bardzo ważne, mi cos sie obiło o uszy ze dziecko podczas porodu , po zetknieciu z ta bakteria może miec problemy oddechowe, dlatego podaja antybiotych i jest wszytso ok.Jeslu wyjdzie dodatkni to nic sie z tym do porodu nie robi. U mnie wyszedł wynik ujemny, i musze go zabrac do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...