Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wam powiem ze u mnie z cyklem dnia to roznie bywa, raz wstaje wczesnie rano i pozno ide spac, drugim razem wogole nie moge siedziec w dzien tylko bym spala,a w nocy buszuje, takze po porodzie to nie wiem jak to bedzie, ale jak to moj maz powiedzial: nie no ty nie dasz rady??? - jak nie dam jak dam 🙂 no widze ze faktycznie przewaga raczkow - a ja strzelec takze uwazajcie 🙂 no to co biore marcheweczki w reke i ide na tv, troche sie poprzytulac. pozniej wpadne powiedziec dobranoc. buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Hussi marcheweczki tak zdrowo widze 😁 😁 a ja sie objadłam na noc frytkami i tak mi dobrze teraz 😁


ja w ciazy to bym mogla codziennie jessc frytki, ale odkad wyjmowalam frytkownice i wylalam na brzuch olej z niej mam zakaz wyjmowania jej samej z szafki, czyli jak moj mezczyzna ma teraz 2 zmiane to moge obejsc sie smakiem ;p ubzdural sobie ze za koljenym razem znow wyleje a jak bedzie na brzuch po raz koljeny to dziecko sie z plama urodzi 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Hussi marcheweczki tak zdrowo widze 😁 😁 a ja sie objadłam na noc frytkami i tak mi dobrze teraz 😁


ja w ciazy to bym mogla codziennie jessc frytki, ale odkad wyjmowalam frytkownice i wylalam na brzuch olej z niej mam zakaz wyjmowania jej samej z szafki, czyli jak moj mezczyzna ma teraz 2 zmiane to moge obejsc sie smakiem ;p ubzdural sobie ze za koljenym razem znow wyleje a jak bedzie na brzuch po raz koljeny to dziecko sie z plama urodzi 😮 🤪


ooo mamo Gosiu, to Ty uwazaj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Nono ja nie bedac w ciazy frytek nie odmówie.. a w tym stanie juz w ogole.. mniam mniam.. ide kochaniutkie pod prysznic i do łózeczka, do jutra dobranoc 😘 😘 😘 😘


Aneczko, ja tez lubilam frytki, ale poczatki ciazy mialam straszne i wlasnie wtedy jak zjadlam frytasy i niestety wszystko z powrotem oddalam, to jakos mi sie obrzydzilo i teraz jakos nie moge ich jesc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka, przed 20 kwietnia ??? poród?? ojoj no chyba nie cio???


noooo nic nie wiadomo Aneczko !!! 2 tyg wczesniej moze sie wydarzyc! 🙃


no w sumie od 38 tyg juz jest poród o czasie .. 😁 ciekawe jak to u nas bedzie..
Ja ide w piatek na zaległe USG i moze cos mi lekarz powie.. choc pomimo tego ze na usg termin jest na 23 kwietnia. JA nastawiam sie na termin z OM 🙂 czyli na 8 maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...