Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
musze tez nad jakimis naklejkami pomyslec na sciane , super to wyglada u Ciebie 😁 😁 😁


mi sie wydaje, ze to fajny i praktyczny pomysl, bo jak sie znudzi to zawsze mozna odkleic 🙂 🙂 🙂

takze Aneczka do dziela! teraz czekam na zdjatka od Ciebie tez!!!
i oczywiscie od Was Brzuszki tez chetnie obejrze!!! ja rozpoczelam, wiec teraz Wasza kolej!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
kasia Twoj pokoik to tak urzadzony jak z katalogu :P boski jest 🙂


Gosiu dziekuje! 😘
duzo mnie to kosztowalo czasu i cierpliwosci, zeby dopasowac wszystko do siebie!
chodzenia po babymarketach i dobierania poscieli i naklejek kolorystacznie do mebelkow 🙂 🙂 ale udalo sie! 🙂 a jak to moi znajomi mowia, smaka do urzadzania mam 🙂 chyba pomylilam zawody 😁
chcielismy jeszcze podloge inna- panele, ale to nie nasze mieszkanko, tylko wynajmowane i jak narazie nie chcemy pakowac kasy w nie nasze! ale jest Ok! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - a z poscieli to kupowałyscie całe zestawy? bo ja wlasnie mialam zamówic taki z moskitierą ale nie wiem czy warto. w sumie z poduszki na pczątku się nie korzysta, kołderka też na lato zbędna - i w sumie utknęłam w tych zakupach. jak Wy robiłyście?

póki co to jutro chyba przyjedzie łóżeczko - a dziś zamówiłam materacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - a z poscieli to kupowałyscie całe zestawy? bo ja wlasnie mialam zamówic taki z moskitierą ale nie wiem czy warto. w sumie z poduszki na pczątku się nie korzysta, kołderka też na lato zbędna - i w sumie utknęłam w tych zakupach. jak Wy robiłyście?

póki co to jutro chyba przyjedzie łóżeczko - a dziś zamówiłam materacyk


Jamargaretko, ja kupilam caly zestaw, najbardziej sie oplacalo, niz kazda rzecz osobno!

tzn kupilam poszewki- na podusie i kolderke z baldachimem i ochraniaczem,
i dokupilam od razu podusie i kolderke!
na poczatku bedziemy napewno korzystac tylko z rozka, ale w razie gdyby, to kolderka jest! 🙂

niektorzy baldachim odradzaja, ze wzgledu na zbiorowisko kurzu, ale ja jednak sie skusilam, tak slodko wyglada 🙂 a zawsze mozna przeciez szybko przeprac, latem wszystko schnie w godzinke na sloneczku 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...