Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
CZesc dziewczyny 🙂
Mam problem który codziennie sie powtarza 😞 boli mnie z lewej strrony z tyłu nad posladkiem ... niepokoi mnie to bo ja sie ruszac nie moge, i żadnych gwałtownych ruchów.. 😞 😞 buuuuuuu


cóż widze że nie tylko ja mam jakies dziwne przypadłości, poczatkowo myslałam że odzywa mi się uraz po upadku z konia z przed 9 lat ale widze ze nie mam sie czym martwic po prostu trzeba to przyjąc jak mdłosci, moją metoda jest rozluznienie, rózne pozycje mi pomagaja ale przede wszystkim to odciażenie lewej strony, czasami boli nawet w nocy jak sie przekrecam z boku na bok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Dziewczynki czy ktoś jest na forum?

jestem jak zwykle ja kwietnióweczka u mnie też jakiś czas temu świeciło a teraz takie ciężkie chmury jak przed śniegiem brrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż wrobił mnie w pisanie referatu dla kolegi bo chciał mnie czymś zająć i kurcze pisze jak oszalała mimo że to nie moja dziedzina- GEOGRAFIA z którą mam tyle wspólnego że wiem że słońce wschodzi na wschodzie a zachodzi na zachodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Dziewczynki czy ktoś jest na forum?

jestem jak zwykle ja kwietnióweczka u mnie też jakiś czas temu świeciło a teraz takie ciężkie chmury jak przed śniegiem brrrrrrr

No zima zbliża sie dużymi krokami 😞 ja wole ciepło znowu trzeba wyciąnąć grube kurtki czapki swetry. na samą myśl zimno sie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czarne myśli, mój ma już dosyć tego biadolenia. Wizytę mam we wtorek ale już chciałam to na dziś przyspieszyć ale mój lekarz ma tyle pacjentek że skoro tak na prawde nic się nie dziej to i tak by mnie nie przyjął.Ja tak na prawdę dopiero wczoraj zaczęłam coś czuć i troszkę się uspokoiłam teraz martwię się tym ze brzucha jak nie było tak nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no własnie moj misiek tez jak ma juz dosc to sie zlosci na mnie zebym przestała myslec na czarno bo to donikad nie prowadzi, tyle czekalismy na dzidzie wiec teraz mam sie tylko cieszyc ale im łatwo mówic

masz racje im łatwo mówić. a ile staraliście sie o maleństwo?a po ślubie ile jesteście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...